Jak fungují žaluzie den a noc?

Home » Vnitřní žaluzie » Den a noc

V noci vytvoří úplnou tmu,

přes den propustí dostatek světla

Žaluzie den a noc Twintex tvoří dvě látky, zatemňovací a transparentní. Jednotlivé pruhy se vzájemně překrývají a je jen na vás, jaký stupeň světelné propustnosti si vyberete. Můžete si v noci plně zatemnit a přes den nechat do interiéru pronikat světlo.

Proužkovaný vzhled dle vašeho vkusu

Žaluzie den a noc jsou oblíbené pro svůj originální proužkový design. Můžete zvolit barvu či vzor, který vám nejlépe ladí do interiéru, sladit ho s konzolami, spodními zátěžovými lištami a řetízky. Konzoly se běžně dodávají v bílé barvě, vybrat ale můžete jakoukoliv barvu ze vzorníku RAL.

Látka, která se nezašpiní

Nabízíme žaluzie den a noci značky Bematech, se kterými zastíníte okno až do výšky 2,5 metru a šířky 2,2 metru. Žaluzie se navíjí na trubku, v případě potřeby ji můžete skrýt do kazety, kterou nalakujeme podle vašeho gusta. Látka se téměř nešpiní, v případě potřeby ji můžete přejet vysavačem nebo navlhčeným hadrem.

Do bytu i do kanceláře

Pokud chcete něco velmi originálního, můžete umístit i několik různých žaluzií vedle sebe a dodat interiéru zajímavou atmosféru. Žaluzie den a noc se hodí do vašeho domova i do kanceláře. Dají se namontovat na stěnu či stropu s ovládáním řetízkovým i motorickým.

Žaluzie den a noc montujeme v Berouně, Praze, Hořovicích, Klatovech, Domažlicích, Plzni, Kladně a jejich okolí.

Pokud si chcete trendy žaluzie den a noc vyzkoušet a osahat, zveme vás do našeho domu v Těškově u Rokycan, kde vám celý vzorník rádi představíme.

 

Fotogalerie 

Cenová nabídka na žaluzie den a noc ZDARMA – napište nám