Nejčastější stínící prvek? Závěsy

Home » Závěsy do okna

Moderní závěsy skvěle zastíní a dodají interiéru šmrnc

Závěsy jsou nejjednodušším typem stínění – nemusíte nic složitě montovat, jednoduše je pověsíte a sluneční paprsky regulujete jejich zatažením. Moderní závěsy se vyrábí z látek různé propustnosti, takže si můžete vybrat od těch nejprůsvitnější až po plně zatemňující (blackout), které využijete například v ložnici.

+420 737 739 714

Závěsy na míru s neviditelnými stehy
Kromě zastínění fungují také jako částečná tepelná izolace, tlumí hluk a jsou skvělým designovým doplňkem do vašeho interiéru. Prodáváme závěsy české značky Bematech, která pro jejich výrobu používá moderní technologie, řeže je laserem, díky čemuž se netřepí a šije neviditelnými stehy, což zaručuje pěkný vzhled.

Až 200 barevných odstínů
Vybírejte až z 200 barevných odstínů z našeho vzorníku závěsů od různě barevných až po vzorované látky. Pokud si chcete závěsy prohlédnout na vlastní oči, zveme vás do našeho domu v Těškově u Rokycan, kde vám celý vzorník rádi představíme.

Jak se závěsy ovládají?
Závěsy jsou přichyceny jezdci do kolejnice, kterou můžete ovládat tahem za závěs nebo za šňůru. Pokud zastiňujete rozměrnou skleněnou plochu, doporučujeme ovládání motorické.Závěsové profily můžeme přizpůsobit jak větším rozměrů, tak atypickým tvarům okna. Vyrábí se až do výšky 3400 mm a do šířky až 7000 mm. Závěsy mohou mít jednoduchý, dvojitý i trojitý sklad.

Nejefektivnější řešení? Kombinace s dalším stíněním
Závěsy můžete kombinovat s dalším stíněním a dosáhnout tak lepšího zastínění, větší tepelné úspory či lepšího odhlučnění. Podívejte se do naší galerie a inspirujte různými kombinacemi jednotlivých typů stínění. Římské rolety, látkové rolety, rolety den a noc.. Fantazii se meze nekladou! Přijďte si závěsy prohlédnout na vlastní oči do našeho vzorového domu v Těškově u Rokycan.

Do jakých oblastí závěsy dodáváme?
Dekorativní průsvitné a zatemňovací závěsy na míru od českého výrobce dodáváme především do těchto měst: Plzeň, Beroun, Praha, Hořovice, Rokycany, Klatovy, Kladno a jejich okolí. Jiná města po domluvě.

 

Ovládání závěsu - k jedné straně, opona a do středu
Ovládání závěsu – k jedné straně, opona a do středu

 

Fotogalerie a inspirace závěsů

Cenová nabídka ZDARMA – napište nám