Závěsy na okna

Home » Vnitřní stínění » Závěsy

Moderní závěsy skvěle zastíní

Závěsy jsou nejjednodušším typem stínění – nemusíte nic složitě montovat, jednoduše je pověsíte a sluneční paprsky regulujete jejich zatažením.

Moderní závěsy na okna se vyrábí z látek různé propustnosti, takže si můžete vybrat od těch nejprůsvitnější až po plně zatemňující (blackout), které využijete například v ložnici.

Závěsy na míru s neviditelnými stehy

Kromě zastínění fungují také jako částečná tepelná izolace, tlumí hluk a jsou skvělým designovým doplňkem do vašeho interiéru.

Prodáváme závěsy české značky Bematech, která pro jejich výrobu používá moderní technologie, řeže je laserem, díky čemuž se netřepí a šije neviditelnými stehy, což zaručuje pěkný vzhled.

737 739 714 – navštivte naší vzorkovnu stínění v Praze

Až 200 barevných odstínů

Vybírejte až z 200 barevných odstínů z našeho vzorníku závěsů od různě barevných až po vzorované látky.

Pokud si chcete závěsy prohlédnout na vlastní oči, zveme vás do naší vzorkovny v Praze, kde vám celý vzorník rádi představíme.

Jak se závěsy do oken ovládají?

Závěsy jsou přichyceny jezdci do kolejnice, kterou můžete ovládat tahem za závěs nebo za šňůru. Pokud zastiňujete rozměrnou skleněnou plochu, doporučujeme závěsy na dálkové ovládání motorické.

Závěsové profily můžeme přizpůsobit jak větším rozměrů, tak atypickým tvarům okna.

Vyrábí se až do výšky 3400 mm a do šířky až 7000 mm. Závěsy mohou mít jednoduchý, dvojitý i trojitý sklad.

Nejefektivnější řešení? Kombinace s dalším stíněním

Závěsy na okna můžete kombinovat s dalším stíněním a dosáhnout tak lepšího zastínění, větší tepelné úspory či lepšího odhlučnění.

Podívejte se do naší galerie a inspirujte různými kombinacemi jednotlivých typů stínění. Římské rolety, látkové rolety, rolety den a noc..

Fantazii se meze nekladou! 

Do jakých oblastí závěsy dodáváme?

Dekorativní průsvitné a zatemňovací závěsy na míru od českého výrobce dodáváme především do těchto měst: Plzeň, Beroun, Praha, Hořovice, Rokycany, Klatovy, Kladno a jejich okolí. Jiná města po domluvě.

737 739 714 – zveme vás do naší vzorkovny v Praze