Proč budete 100% milovat blackout závěsy?


Home » Tipy a návody » Proč budete 100% milovat blackout závěsy

Absolutní tma a dokonale klidný spánek! Zní vám to lákavě? V tom případě je nejvyšší čas objevit stínící techniku s tzv. blackout efektem. Máme pro vás připravenou širokou nabídku zatemňovacích závěsů, které do místnosti nepustí ani jeden sluneční paprsek.

proč budete milovat Blackout závěsy

Seznamte se s blackout závěsy

Jsou synonymem klidu a do určité míry také luxusního dojmu. Blackout závěsy představují dokonale funkční prvek interiérů, a proto je velkým překvapením, že o nich mnoho českých zákazníků zatím ani netuší. Možná patříte mezi ně, a proto je ideální seznámit se s tím, co dovedou a jak mohou vypadat. Využití najdou jak v komerčních prostorách a dalších institucích, tak v běžných domácnostech. Oproti záclonám primárně slouží k zamezení proniknutí světla. Ať zvenčí dovnitř, či zevnitř pokoje ven.

K používání těchto pomocníků existují i další důvody. Zpravidla se k nim řadí potřeba tlumení hluku z ulic, rozdělení prostoru vizuálním prvkem či jen prostá dekorace sloužící ke zútulnění obytného prostoru. Skvělou volbou jsou i pro milovníky filmů, kteří mají rádi úplné ponoření do tmy. Materiály pro výrobu blackout závěsů se v případě výroby na míru vybírají ze širokého spektra barev. My sázíme na nabídku od předního českého výrobce Bematech, protože s jeho výrobky máme my a naši zákazníci dobré zkušenosti. Samozřejmostí je vysoká hustotu tkaniny, která hraje klíčovou roli v otázce propustnosti světla. Pomůžeme vám vždy vybrat takový typ, který vám bude vyhovovat.

blackout závěsy

Co od našich blackout závěsů očekávat?

Zatemňovací závěsy dokážeme vyrobit přesně na míru daného okna dle potřeby klienta. Nejen, že se u produktu dočkáte luxusního vzhledu a kvality spojené s již avizovaným českým výrobcem Bematech. Ten se specializuje na výrobu dekorativní stínící techniky a používá nejmodernější technologie. Jedná se například o řezání látky laserem. Švy na závěsech jsou neviditelné, díky čemuž hotový produkt působí ještě elegantněji. Jejich výrobní postup je nejvyspělejší z celé České Republiky.

blackout závěs v ložnici

Proč právě blackout závěsy?

Argumentů, proč si vybrat závěsy od MK Rolety, je mnoho. Toto jsou ty hlavní:

 

 • Dokonalé zatemnění místnosti dle vašich požadavků
 • Elegantní a žádaný design
 • Široké rozpětí barevných možností
 • Šití na míru
 • Kolekce různých druhů látek
 • Mnoho variant skladů
 • Neutrální interiérové barvy jsou pro nás standard
 • Průsvitné i temné látky
 • Ověřený český výrobce s tradicí
 • Zpracování nejmodernější technologiemi
 • Profesionální přístup
 • Pro všechny typy neobvyklých oken, dveří i střešních oken

 

Nebojte se světlých barev!

Ani v případě bílého závěsů nebudete zklamaní. Při vhodné hustotě látky dokážete docílit eliminace světla stejně jako s tmavými odstíny. Naopak výhodou světlých barev je opticky větší prostor a pozitivnější energie proudící uvnitř. Se zajímavě vymalovanými stěnami v kombinaci s blackout závěsy získáte intenzivní dojem přitažlivého prostředí.

římské rolety nebo závěsy

Blackout vám nesedí? Zkuste alternativu!

Zatemňovací závěsy můžete kombinovat s jinými typy stínících interiérových doplňků, nebo je jimi zcela nahradit. Jedná se o plnohodnotné varianty řešení. Co vám můžeme nabídnout? Zkuste například římské rolety či látkové blackout rolety na okna. Při vhodné volbě hustoty tkaniny se vám podaří docílit požadované propustnosti světla v místnosti. V kombinaci s dalšími barvami svůj interiér zútulníte a rozzáříte. Inspirovat se můžete nejnovějšími trendy a nápady. Místo klasických záclon se nebojte zvolit jemný průsvitný závěs. Působí elegantně a jemně, přesto však zamezuje průniku nežádoucích luxů.

Kde si závěsy prohlédnete a co vás čeká?

Na závěsy se po telefonické domluvě můžete podívat Celý vzorník látek vám s radostí ukážeme u vás doma nebo v našem vzorovém domě v Těškově u Rokycan. Kouzlu dekorativních prvků na závěsech a praktičnosti blackout závěsů propadnete během okamžiku.

DALŠÍ DOPORUČENÉ STÍNĚNÍ:

Římské rolety na míru
Látkové rolety na míru