Home » Tipy a návody » Proč budete 100% milovat blackout závěsy?

Proč budete 100% milovat blackout závěsy?

Absolutní tma a dokonale klidný spánek! Zní vám to lákavě? V tom případě je nejvyšší čas objevit stínící techniku s tzv. blackout efektem. Máme pro vás připravenou širokou nabídku zatemňovacích závěsů, které do místnosti nepustí ani jeden sluneční paprsek.

Proč budete 100% milovat blackout závěsy

Seznamte se s blackout závěsy

Jsou synonymem klidu a do určité míry také luxusního dojmu. Blackout závěsy představují dokonale funkční prvek interiérů, a proto je velkým překvapením, že o nich mnoho českých zákazníků zatím ani netuší. Možná patříte mezi ně, a proto je ideální seznámit se s tím, co dovedou a jak mohou vypadat. Využití najdou jak v komerčních prostorách a dalších institucích, tak v běžných domácnostech. Oproti záclonám primárně slouží k zamezení proniknutí světla. Ať zvenčí dovnitř, či zevnitř pokoje ven.

K používání těchto pomocníků existují i další důvody. Zpravidla se k nim řadí potřeba tlumení hluku z ulic, rozdělení prostoru vizuálním prvkem či jen prostá dekorace sloužící ke zútulnění obytného prostoru. Skvělou volbou jsou i pro milovníky filmů, kteří mají rádi úplné ponoření do tmy. Materiály pro výrobu blackout závěsů se v případě výroby na míru vybírají ze širokého spektra barev. My sázíme na nabídku od předního českého výrobce Bematech, protože s jeho výrobky máme my a naši zákazníci dobré zkušenosti. Samozřejmostí je vysoká hustotu tkaniny, která hraje klíčovou roli v otázce propustnosti světla. Pomůžeme vám vždy vybrat takový typ, který vám bude vyhovovat.

blackout závěsy

Co od našich 100% blackout závěsů očekávat?

Zatemňovací závěsy dokážeme vyrobit přesně na míru daného okna dle potřeby klienta. Nejen, že se u produktu dočkáte luxusního vzhledu a kvality spojené s již avizovaným českým výrobcem Bematech. Ten se specializuje na výrobu dekorativní stínící techniky a používá nejmodernější technologie. Jedná se například o řezání látky laserem. Švy na závěsech jsou neviditelné, díky čemuž hotový produkt působí ještě elegantněji. Jejich výrobní postup je nejvyspělejší z celé České Republiky.

blackout závěs v ložnici

Proč právě blackout závěsy?

Argumentů, proč si vybrat závěsy od MK Rolety, je mnoho. Toto jsou ty hlavní:

 • Dokonalé zatemnění místnosti dle vašich požadavků
 • Elegantní a žádaný design
 • Široké rozpětí barevných možností
 • Šití na míru
 • Kolekce různých druhů látek
 • Mnoho variant skladů
 • Neutrální interiérové barvy jsou pro nás standard
 • Průsvitné i temné látky
 • Ověřený český výrobce s tradicí
 • Zpracování nejmodernější technologiemi
 • Profesionální přístup
 • Pro všechny typy neobvyklých oken, dveří i střešních oken

Nebojte se světlých barev!

Ani v případě bílého závěsů nebudete zklamaní. Při vhodné hustotě látky dokážete docílit eliminace světla stejně jako s tmavými odstíny. Naopak výhodou světlých barev je opticky větší prostor a pozitivnější energie proudící uvnitř. Se zajímavě vymalovanými stěnami v kombinaci s blackout závěsy získáte intenzivní dojem přitažlivého prostředí.

římské rolety nebo závěsy

Blackout vám nesedí? Zkuste alternativu!

Zatemňovací závěs můžete kombinovat s jinými typy stínících interiérových doplňků, nebo je jimi zcela nahradit. Jedná se o plnohodnotné varianty řešení. Co vám můžeme nabídnout? Zkuste například římské rolety či látkové blackout rolety na okna. Při vhodné volbě hustoty tkaniny se vám podaří docílit požadované propustnosti světla v místnosti. V kombinaci s dalšími barvami svůj interiér zútulníte a rozzáříte. Inspirovat se můžete nejnovějšími trendy a nápady. Místo klasických záclon se nebojte zvolit jemný průsvitný závěs. Působí elegantně a jemně, přesto však zamezuje průniku nežádoucích luxů.

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top