Home » Markýzy » Kazetové markýzy

Kazetové markýzy

Kazetové markýzy představují chytré provedení venkovních markýz, které vás nezklamou svojí funkčností ani designem. Součástí konstrukce je krycí box, který v zatažené poloze slouží pro ochranu ramen a látky před nečistotami, vlhkostí i nepříznivým počasí během celého roku. Tím prodlužuje její životnost. Ochranný box je vyroben z kvalitních slitin hliníku, lze jej vybrat v několika barvách a provedeních, tudíž tvoří estetický prvek celého domu. 

DOPORUČUJEME: WAREMA

Ve složeném stavu jsou kazetové markýzy nenápadné, vzhled domu tedy nenaruší, a přitom zvládnou zastínit velkou plochu. Tento typ markýz je oblíbenou variantou pro zastínění teras, balkónů a zimní zahrady vašeho rodinného domu i pro venkovní posezení v restauraci. Chcete poradit s výběrem? Ozvěte se nám nebo se přijďte podívat do naší vzorkovny.


 • Dodací lhůty: jen 3–6 týdnů
 • Max. rozměry: šířka až 1350 cm, výsuv až 400 cm

Pro vás bez starostí

Poradíme vám a vybereme → vše u vás zaměříme → provedeme odbornou montáž se zárukou.


Kazetové markýzy – cena

Markýza Warema Terrea K70 - spouštěcí volán

Markýza WAREMA Terra K 70

cena od 77 038 ,- Kč

Šířka: až 13,5 m
Výsuv: do  3,5 m

Markýza Warema Terrea K60

Markýza WAREMA Terra K 60

cena od 69 862,- Kč

Max. šířka: AŽ 13500  cm
Výsuv: do 400 cm

Markýza Warema Terrea K50

Markýza WAREMA Terra K 50

cena od 67 392 ,- Kč

Max. šířka:  500 cm
Výsuv: do  300 cm

Markýza Warema Terrea 550

Markýza WAREMA Terra K 550

cena od 55 276,- Kč

Max. šířka: 450 cm
Výsuv: do 250 cm

polokazetová markýza Select

Polokazetová markýza Select

cena od 42 175 ,- Kč

Šířka: až 775 cm
Výsuv: do  350 cm

kazetová markýza art 02

Kazetová markýza ART 02

cena od 67 200,- Kč

Max. šířka: do 700  cm
Výsuv: do 400 cm

látková markýza art_01

Látková skládací markýza ART 01

cena od 51 428 ,- Kč

Max. šířka:  500 cm
Výsuv: do  350 cm

kloubová markýza

Kloubová markýza Resobox

cena od 78 494,- Kč

Max. šířka:  1800cm
Výsuv: do 400 cm

zatahovací markýza Camabox 4700

Zatahovací markýza Cemabox BX 4700

cena od 83 575 ,- Kč

Šířka: až 700  cm
Výsuv: do  400 cm

výsuvná markýza Camabox 400

Výsuvná markýza Camabox BX 4000

cena od 50 626 ,- Kč

Max. šířka: 600 cm
Výsuv: do  300 cm

zahradní markýza Tendabox

Zahradní markýza Tendabox BX 3000

cena od 50 350,- Kč

Max. šířka:  650 cm
Výsuv: do  400 cm

rolovací markýza

Rolovací markýza Purabox

cena od 33 675 ,- Kč

Max. šířka: 500 cm
Výsuv: do 225 cm

Oblouková pergola a markýza Perea P40

Oblouková pergola a markýza Perea P40

cena od 79 196 ,- Kč

Šířka: 200 – 650 cm
Výsuv: 100 – 700 cm

Pergolová markýza Perea P60

Pergolová markýza Perea P60

cena od 80 625 ,- Kč

Šířka: 200 – 600 cm
Výsuv: 100 – 500 cm

Pergolová markýza Perea P20

Pergolová markýza Perea P20

cena od 74 064 ,- Kč

Šířka: do 650 cm
Výsuv: do 600 cm

Pergolová markýza Perea P70 s baldachýnem

Pergolová markýza Perea P70

cena od 182 500 ,- Kč

Šířka: do 600 cm
Výsuv: do 600 cm

Kazetové elektrické markýzy

Kazetová elektrická markýza

Funkce kazetových elektrických markýz je založena na vestavěném trubkovém motoru, který je umístěn v roletě. Při zatahování markýzy se látka markýzy rychle a plynule navine na hřídel látky, která je poháněna motorem.

Vysunete-li elektrickou markýzu, látka se díky trubkovému motoru vytáhne během okamžiku a lze ji plynule nastavovat. Elektropohon lze vybavit a ovládat rádiovým ovládáním, alternativně lze motory protisluneční ochrany ovládat také pomocí pákového tlačítka. Nezáleží na tom, zda se jedná o markýzu s kloubovým ramenem, kazetovou markýzu pro vaši terasu nebo balkon.

 • Praktické příslušenství k pohonu
 • s možností rádia

Jakmile si vyberete svou novou markýzu z naší široké nabídky vysoce kvalitních markýz , můžete si ji objednat s výkonným a kvalitním motorem.

S příslušným příslušenstvím lze ochranu proti slunci ovládat zevnitř nebo zvenku, například pomocí tlačítka. Použijte markýzy například k ovládání výsuvného volánu. Motor navíc umožňuje ovládání markýzy rádiem a nabízí tak další příslušenství.

Polokazetová markýza

Polokazetová markýza je vybavena kvalitním hliníkovým krytem, ​​který chrání materiál před poškozením. Po složení vidíme přední část markýzy a přední volán, ramena zůstávají neustále odkrytá.

Řešení je rozhodně dražší než běžná markýza bez kazety, ale umožňuje větší komfort používání a pomáhá zachovat přirozenou barvu markýzy bez ohledu na povětrnostní podmínky.

Suma sumárum, polokazetová markýza zcela zakrývá látku a ze spodní strany jsou vidět pouze ramena, i když díky tomu, že ramena jsou hliníková, nehrozí koroze.

Polokazetová markýza

Polokazetová markýza s hliníkovou ochrannou stříškou přes celou markýzu. Má zabudovaný elektrický pohon ovládaný dálkovým ovladačem nebo na ruční ovládání klikou. Je vyztužený zadním nosníkem, který stabilizuje celou konstrukci a usnadňuje montáž. Na přední straně je ozdobná lišta, která zvyšuje estetickou hodnotu markýzy a usnadňuje odvod vody. Ramena jsou vyrobena z pevného hliníku s práškovým nástřikem o tloušťce. Markýza je vyrobena z polyesteru, díky čemuž je velmi odolná a voděodolná. Materiál navíc chrání před UV zářením. Naše markýzy se snadno instalují a udržují, díky tomu je lze snadno demontovat a uskladnit na zimu.

Kazetová markýza na terasu

Kazetová markýza na terasu

Dokonalá ochrana před sluncem je nezbytná pro zajištění toho, aby vaše terasa byla stejně útulná jako vnitřek vašeho domu. S kazetovou markýzou na terasu Terrea získáte jedinečný venkovní prostor pro práci, odpočinek nebo hraní pro celou rodinu.

Vysoce kvalitní markýzy Terrea vám nabízejí maximální svobodu designu s atraktivním designem a barvami rámu. Dobře promyšlené příslušenství usnadňuje používání a zvyšuje kvalitu života.

Kazetová markýza na terasu svou barevnou látkou vykouzlí jedinečnou atmosféru pohody a relaxace. Jedná se o designový objekt a protisluneční ochranu v jednom a plynule rozšiřuje obytný prostor ven. Terrea markýzy na terasy zahrnují kazetové markýzy s ochranným pouzdrem pro látkové a rámové části, stejně jako levnější markýzy s kloubovým ramenem pro všechna místa instalace chráněná proti povětrnostním vlivům. Různé modely markýz od WAREMA umožňují velký výběr přizpůsobení – takže každá markýza může být přesně přizpůsobena příslušné architektuře a preferencím.

Kazetová markýza 5×3 m

Máte krásnou zahradu nebo moderní terasu a kvůli pražícímu slunci tam nemůžete strávit ani chvilku? Potah terasové markýzy 5×3 m je vyroben z kvalitního polyesteru, který odráží až 90% UV záření. Nemusíte se bát, že by vám žhavé slunce spálilo pokožku ani při usínání při odpočinku na zahradě. Individuálně si také můžete nastavit úhel sklonu potahu markýzy, abyste měli jistotu, že pod jeho povrch nepronikne žádný sluneční paprsek.

Naše motorizovaná kazetová markýza 5×3 m na rozdíl od jiných produktů tohoto typu ukládá látku a mechanismus do uzavřené, elegantně zaoblené kazety. Je vyrobena z odolného hliníku, práškově lakovaná, což má za následek barevnou stálost. Kazeta chrání látku před škodlivými vlivy povětrnostních podmínek.

kazetová markýza 5x3m
kazetová výsuvná markýza

Výhody kazetových markýz

 • markýzy na míru podle vašeho přání
 • zvýrazněný design s uzavřenou konstrukcí
 • široký výběr markýz, látek i barev
 • volitelný LED pásek
 • ochrana proti slunci  – látka obsahuje UV filtr
 • rozměry v oblíbených velikostech – kazetová markýza 4×3 m,
 • kazetová markýza 6x3m nebo 3x2m
 • odnímatelný boční kryt pro uložení konektoru Hirschmann
 • transformátor a přijímač RTS integrovaný v kazetě
 • úzké rozměry kazety
 • malá vzdálenost stěny
 • pohodlné ovládání  – manuálně nebo elektrické 
 • montáž na stěnu, strop nebo fasádu

S kým spolupracujeme?

Jsme v úzké spolupráci s německým výrobcem kazetových markýz MHZrakouským výrobcem STOBAG, kteří vám zajistí, že markýza splní vaše očekávání. Nemusíte se obávat výběru toho správného zastínění. Poskytujeme totiž markýzy na míru a rádi vám pomůžeme se správným zaměřením či montáží

kazetová markýza art 02

polokazetová markýza Select

Vybírejte ze široké nabídky!

V naší kolekci najdete více než 140 barevných a textilních variant. Slaďte si markýzu s fasádou domu dle vašeho přání. Látky na markýzu mají navíc  povrch odpuzující nečistoty a vodu. Všechny typy markýz vás spolehlivě ochrání před škodlivými UV paprsky. Chcete pomoci vybrat tu správnou markýzu? Ozvěte se nám

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top