Kazetová markýza 5x3m

Home » Markýzy » Kazetové » Kazetová markýza 5x3m

Kazetová markýza 5x3m je obvykle instalována nad zahradními terasami na vnější zdi vašeho domu. Její výhoda spočívá v tom, že když je srolovaná, je skryta v kazetě. Tím je chráněna před špatným počasím, jako je déšť nebo sníh.

Kazetové markýzy jsou vhodné jak pro novostavby, starší domy, na vaši zahradu nebo na balkon. Jejich tvar je činí modernějšími a minimalističtějšími.
Nabízíme široký výběr látek, které uspokojí zákazníka, jakkoli náročného z hlediska estetiky.

Podobně jako u klasické markýzy se kazetová markýza skládá z návinové hřídele, na které je látka srolována, sklopného ramene a klikové kliky. Pokud markýza není používána, jsou všechny tyto komponenty v kazetě skryty.

Markýzy MHZ jsou velmi kvalitní, protože mají pevný rám, zatímco jejich látky jsou odolné vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Prohlédněte si nabídku látek od Německého výrobce MHZ. Určitě si vyberete tu pravou, která se bude perfektně hodit na vaši fasádu.

Můžete mít vestavěný elektromotor, aby bylo možné jej ovládat elektronicky, vzdáleně nebo pomocí spínače. Pokud si to zákazník přeje, můžeme také dodat speciální senzory zabudované do markýzy pro detekci větru a deště, díky čemuž se markýza uzavře nebo otevře automaticky v závislosti na příslušném atmosférickém vlivu.

Markýzy 5x3m jsou vhodné na větší terasy a balkony.

kazetová markýza 5x3m