Kazetová markýza ART 02 MHZ

Kazetová markýza ART 02 představuje to správné zastínění pro vaší terasu nebo balkon. Udělá příjemný stín i na velké ploše, její výsuv dosahuje až 4 metrů a šířka 7 metrů. Výrobce MHZ nabízí tento typ kazetové markýzy s identickou konstrukční linií, která nese dvě kloubová ramena. Vyjímá se také designovým provedením, dokonale zapadá do moderního prostředí stavby.

Spojka na kabely Hirschmann pro pohodlné ovládání markýzy je skrytá za odnímatelným bočním krytem. Vzhled markýzy si slaďte s barvou vaší fasády, na výběr máme pestrou paletu barev, ale také látek. 

Vybavte se markýzou ART 02 s volitelným LED osvětlením, která dodá vašemu večernímu posezení na terase tu správnou příjemnou atmosféru! Světlo lze jednoduše regulovat, vyberte si z libovolné teploty barev od relaxační teplé bílé, až po oživující studenou bílou. Chcete poradit s výběrem? Přijďte do naší vzorkovny nebo nás kontaktujte

 • zvýrazněný design
 • uzavřená konstrukce s harmonickými hranami
 • velký výběr kazetových markýz na míru
 • volitelný LED pásek
 • odnímatelný boční kryt pro uložení konektoru Hirschmann
 • úzké rozměry kazety 265 x 175 mm
 • malá vzdálenost stěny 14 mm
 • široký výběr markýz, látek i barev

 • Dodací lhůty: jen 4–6 týdnů
 • Max. rozměry: šířka až 700 cm, výsuv až 400 cm

Pro vás bez starostí

Poradíme vám a vybereme → vše u vás zaměříme → provedeme odbornou montáž se zárukou.

minimální šířka214 cm
maximální šířka (ovládání elektropohonem)700 cm
sklon5 – 35
minimální vyložení150 cm
maximální vyložení400 cm

Pouze odbornou montáží zajistíte, že vaše markýza bude pevně ukotvena do zdi a zachová si maximální odolnost. U markýzy X-SKY to platí dvojnásobně.

 • na stěnu
 • pod strop
 • do zateplené fasády

Slunce a vítr

V případě slunečních a větrných čidel jde v podstatě jednoduše o automatické zatažení nebo vytažení ochrany proti slunci, když je sluneční svit nebo vítr příliš silný. Sami si určíte míru intenzity světla nebo rychlost větru. V nabídce máme různé větrné a sluneční monitory, které můžete provozovat se solárním i bateriovým např. bez elektřiny.

Otřesové senzory

V principu fungují snímače vibrací jako větrné monitory. Jsou napájeny bateriemi, měření vibrací – způsobených přicházejícím větrem nebo bouřkou – probíhá elektronicky. Pro nastavení senzorů je k dispozici 10 různých úrovní. Otřesový senzor si můžete objednat s rádiovým přijímačem nebo bez něj.

Environmentální senzory a meteostanice

Možná je pro vás to pravé čidlo prostředí nebo meteostanice: Oba měří různé údaje o počasí, jako je teplota, vlhkost, rychlost větru, poloha slunce a intenzita světla, a naměřená data přenášejí rádiem do přijímače, který pak jej použije k automatizaci ovládání markýzy.

Ukázky používání

Spolupracujeme s německým výrobcem markýz MHZ. Vyrábí elegantní tvary a kompaktní konstrukce markýz, které splňují vysoké nároky designu kazetových markýz, ale také spolehlivého zastínění vaší terasy či balkonu. Podívejte se na krátké produktové video.   

Ukázky realizací

Podívejte se na ukázky projektů, které jsme realizovali pro naše klienty. Provádíme kompletní servis od zaměření až po montáž. U nás jistě najdete vhodné řešení pro vaši domácnost či komerční prostor. Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem nebo nás přijďte navštívit na naši vzorkovnu v Praze. Na výběr máte z pestré palety barev a velkého výběru látek, které si můžete zvolit dle vašich představ. 

Vzorkovna

Vzorkovna

Zavolejte nám a vyberte si termín návštěvy.

+420 737 739 714

Podobné produkty

kazetová markýza art 02

Terasová markýza Pergolino

cena od 91 000,- Kč

Šířka: až 700 cm
Výsuv: do 600 cm

boční markýza Lockscreen

Boční markýza

cena od 16 850,- Kč

Max. šířka: 600 cm
Výška: do 600 cm

svislá markýza na balkon

Svislá markýza

cena od 11 150,- Kč

Max. šířka: 480 cm
Výška: do 600 cm

kloubová markýza

Kloubová markýza Resobox

cena od 78 494,- Kč

Max. šířka: do 1800 cm
Výsuv: do 400 cm

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top