Lista here!

Home » Rolety » Rolety mini s kazetou

Rolety mini s kazetou ®

Naše rolety s mini kazetou jsou pro vás vyrobeny s milimetrovou přesností pro váš rám okna. U mini kazety je hlavní důraz kladen na malé rozměry. Díky instalační hloubce 14 mm a výšce kazety 34 a 48 mm byly zachovány co nejmenší konstrukční možnosti.

Mini rolety s kazetou jsou určeny pro maximální šířku 170 cm a výšky až 250 cm.

Maestra – vrtání do zasklívacích lišt, Maestra Profil – nalepovací


  • Dodací lhůty: jen 3–4 týdny
  • Max. rozměry: šířka až 170 cm, výška až 250 cm

Pro vás bez starostí

Poradíme vám a vybereme → vše u vás zaměříme → provedeme odbornou montáž se zárukou.

Mini rolety – cena

látková roleta Maestra

Látková Mini roleta Maestra

cena od 1 024,- Kč

Šířka: až 170 cm
Výška: do 250 cm

Provedení: Na okenní rám

látková roleta Maestra Profil

Látková roleta Maestra Profil

cena od 1 024,- Kč

Max. šířka: 170 cm
Výška: do 250 cm

Provedení: Nalepovací

Den noc roleta Zebra Prestige

Den noc roleta Zebra Prestige

cena od 990,- Kč

Šířka: do 120 cm
Výška: do 220 cm

Roleta den noc Zebra Prestige Spatial

Roleta den noc Zebra Prestige Spatial

cena od 990,- Kč

Šířka: do 120 cm
Výška: do 220 cm

Roleta den noc Zebra MKB5

Roleta den noc Zebra MKB5

cena od 810,- Kč

Šířka: do 110 cm
Výška: do 150 cm

Variabilní možnosti nastavení

Rolety mini do oken se nastavují pomocí nekonečného řetízku připevněného na boku. To může být připojeno buď vlevo nebo vpravo. Nastavení lze provádět nepřetržitě. Výhodou nekonečného řetízku je, že při zvednutí rolety nezůstává na parapetu nebo topení žádný volný konec.

Mini roleta je srolována na hřídeli v mini kazetě. Kazeta je k dispozici v bílé, šedá RAL 9006, tmavě hnědá RAL 8019, antracit RAL 7016 a dřevo dekory, které jsou uvedeny přímo u typu rolet.

Rolety Mini Termo

Tepelně izolační rolety jsou typem zakrytí oken, které lze upravit tak, aby blokovalo světlo a sluneční teplo a s jeho pomocí omezovalo zvědavé pohledy kolemjdoucích. Rolety mini Thermo jsou jedním z nejoblíbenějších typů okenního stínění.

Roleta mini thermo nabízí snadný způsob, jak dodat oknům styl a soukromí. Přicházejí v mnoha různých typech a odstínech. Mini termo rolety jsou nejvhodnější pro malá okna, která chcete zakrýt jedním stíněním. Mohou být použity jako dekorativní doplněk na okno nebo jako efektivní způsob, jak udržet slunce mimo váš domov.

Izolační rolety dobře fungují v místnostech, kde chcete, aby do místnosti vnikalo světlo, ale nechcete, aby bylo stále horko. Mini rolety jsou skvělé, když potřebujete soukromí. Blokují až 100 % příchozího světla a lze je použít na jakémkoli okně. Mini rolety jsou perfektní pro malá a nestandardní okna.

mini rolety bez vrtaní

Roleta den noc Zebra Prestige Spatial

Rolety Mini Zebra

Mini rolety den noc jsou v současnosti nejvýhodnějším dostupným řešením na trhu, které umožňují regulovat tok světla do místnosti v požadovaném rozsahu. Roleta mini ZEBRA je představitelem fantastických okenních závěsů tohoto typu, určených pro malá okna, pro uživatele, kteří se chtějí vyhnout složité instalaci.

Mechanismus použití rolety je extrémně jednoduchý, díky správně namontovaným, správně navrženým prvkům, které spolu plně ladí. Hlavní částí rolety je látka tvořená materiálem s variabilní strukturou, tvořící široké příčné pruhy. Tkanina ze 100% polyesteru zajišťuje správný chod stínících a světlo propustných pásů a umožňuje tak odraz nebo propuštění paprsků do interiéru dle přání uživatele.

Pořiďte si rolety mini do oken

Mini okenní rolety si můžete objednat v délce až 250 cm. V případě šířky začínají rozměry od 40 cm a končí na 170 cm. Díky tomu pro vás nebude problém sladit dokonalé mini rolety na okna.

Můžete si vybrat barvu z několika dostupných variant. Najdete mezi nimi klasickou bílou, elegantní zlatý dub, stylovou hnědou a univerzální šedou. Slaďte jej s odstínem okenního rámu a vytvořte soudržný celek.

mini rolety na okna

roleta mini v kazetě den a noc

Montáž mini rolet

Naše mini kazety by měly být vždy připevněny přímo k oknu. Montáž lze provést pomocí šroubů nebo lepením dle typu rolet. Výhodou bez vrtání je, že šrouby nezanechávají žádné trvalé otvory v rámu okna. K roletě lze přidat také boční vodicí lišty. Výhodou je, že slouží také jako kyvadlová ochrana při sklopení okna. Vodicí lišty také umožňují větší efekt zatemnění.

Bohatý výběr látek

Máme velký výběr různých roletových látek, ze kterých si můžete vybrat tu, která se hodí do vašeho interiéru. Poloprůhledná látka je velmi vhodná jako ochrana soukromí. I když zabraňuje nežádoucímu pohledu, stále propouští světlo do vaší místnosti. V kombinaci s reflexní vrstvou nabízí tato roletová látka nejen ochranu soukromí, ale také dobrou ochranu před sluncem.

Sluneční paprsky se z velké části odrážejí (vyzařují) zpět přes reflexní vrstvu, takže se místnost nemůže tak rychle a tak silně zahřát. S naší zatemňovací látkou máte příležitost dosáhnout dobrého stupně zatemnění. Tento efekt lze zesílit v kombinaci s bočními vodicími lištami. Zatemňovací látka může mít také reflexní vrstvu.

rolety s mini kazetou
montáž mini rolety den a noc

Typy montáží

Existují dva různé typy montáže rolet s mini kazetami. Lze je buď přišroubovat na okenní rám, nebo nalepit. Při instalaci nalepením nemusíte vrtat do okenní rámu, a proto je tento typ instalace u plastových oken velmi oblíbený. Mini rolety bez vrtání vám ušetří těžkou práci

Chcete-li použít svou mini kazetovou roletu k zatemnění místnosti, doporučujeme kromě zatemňovací látky rolety také volitelně dostupné boční vodicí lišty. Nevytvářejí volnou mezeru mezi roletou a okenním rámem, protože roleta probíhá přímo v těchto kolejnicích. Do vašeho obytného prostoru svítí méně denního světla a efekt zatemnění je vylepšen.

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top