Home » Rolety » Rolety mini s kazetou

Mini rolety kazetou ®

Naše rolety s mini kazetou jsou pro vás vyrobeny s milimetrovou přesností pro váš rám okna. U mini kazety je hlavní důraz kladen na malé rozměry. Díky instalační hloubce 14 mm a výšce kazety 34 a 48 mm byly zachovány co nejmenší konstrukční možnosti.

Mini rolety s kazetou jsou určeny pro maximální šířku 170 cm a výšky až 250 cm.

Maestra – vrtání do zasklívacích lišt, Maestra Profil – nalepovací

Vzorkovna (showroom) MK rolety

Vzorkovna

Pojďte se podívat do naší velké vzorkovny.

+420 737 739 714

Mini rolety – cena

látková roleta Maestra

Látková Mini roleta Maestra

cena od 1 024,- Kč

Šířka: až 170 cm
Výška: do 250 cm

Provedení: Na okenní rám

látková roleta Maestra Profil

Látková roleta Maestra Profil

cena od 1 024,- Kč

Max. šířka: 170 cm
Výška: do 250 cm

Provedení: Nalepovací

Variabilní možnosti nastavení

Rolety s mini kazetou se nastavují pomocí nekonečného řetízku připevněného na boku. To může být připojeno buď vlevo nebo vpravo. Nastavení lze provádět nepřetržitě. Výhodou nekonečného řetízku je, že při zvednutí rolety nezůstává na parapetu nebo topení žádný volný konec.

Roleta je srolována na hřídeli v mini kazetě. Kazeta je k dispozici v bílé, šedá RAL 9006, tmavě hnědá RAL 8019, antracit RAL 7016 a dřevo dekory, které jsou uvedeny přímo u typu rolet.

roleta mini v kazetě den a noc

Montáž mini rolety

Naše mini kazety by měly být vždy připevněny přímo k oknu. Montáž lze provést pomocí šroubů nebo lepením dle typu rolet. Výhodou bez vrtání je, že šrouby nezanechávají žádné trvalé otvory v rámu okna. K roletě lze přidat také boční vodicí lišty. Výhodou je, že slouží také jako kyvadlová ochrana při sklopení okna. Vodicí lišty také umožňují větší efekt zatemnění.

Bohatý výběr látek

Máme velký výběr různých roletových látek, ze kterých si můžete vybrat tu, která se hodí do vašeho interiéru. Poloprůhledná látka je velmi vhodná jako ochrana soukromí. I když zabraňuje nežádoucímu pohledu, stále propouští světlo do vaší místnosti. V kombinaci s reflexní vrstvou nabízí tato roletová látka nejen ochranu soukromí, ale také dobrou ochranu před sluncem.

Sluneční paprsky se z velké části odrážejí (vyzařují) zpět přes reflexní vrstvu, takže se místnost nemůže tak rychle a tak silně zahřát. S naší zatemňovací látkou máte příležitost dosáhnout dobrého stupně zatemnění. Tento efekt lze zesílit v kombinaci s bočními vodicími lištami. Zatemňovací látka může mít také reflexní vrstvu.

rolety s mini kazetou
montáž mini rolety den a noc

Typy montáží

Existují dva různé typy montáže rolet s mini kazetami. Lze je buď přišroubovat na okenní rám, nebo nalepit. Při instalaci nalepením nemusíte vrtat do okenní rámu, a proto je tento typ instalace u plastových oken velmi oblíbený.

Chcete-li použít svou mini kazetovou roletu k zatemnění místnosti, doporučujeme kromě zatemňovací látky rolety také volitelně dostupné boční vodicí lišty. Nevytvářejí volnou mezeru mezi roletou a okenním rámem, protože roleta probíhá přímo v těchto kolejnicích. Do vašeho obytného prostoru svítí méně denního světla a efekt zatemnění je vylepšen.

Vzorkovna (showroom) MK rolety

1 000+
produktů v naší vzorkovně.

U nás si vyberete za chvilku.

Kde vzorkovnu najdete

MK Rolety – stínící technika Praha
Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5-Stodůlky

Otevírací doba:

Út – 12 – 18 hodin

Čt – 12 – 18 hodin

So – 09 – 13 hodin

Kudy k nám Parkoviště