Lista here!

Mini rolety den a noc

Nejlepší náhradou za tradiční záclony a závěsy jsou mini rolety den a noc. Tento vynikající a inovativní produkt si rychle podmanil trh a stal se lídrem ve své kategorii. Mini rolety dodají neopakovatelnou atmosféru a skvěle doplní kompozici místnosti – pokud jsou samozřejmě správně sladěny.

Nabízíme Vám možnost vytvořit si vlastní unikátní mini roletu, která se stane epicentrem místnosti. Zapomeňte na praní závěsů nebo vysávání závěsů několikrát do roka – nasaďte si moderní a inovativní řešení, jako je mini roleta den a noc.


  • Dodací lhůty: jen 3–4 týdny
  • Max. rozměry: šířka až 170 cm, výška až 250 cm

Pro vás bez starostí

Poradíme vám a vybereme → vše u vás zaměříme → provedeme odbornou montáž se zárukou.

Mini rolety den a noc – jak si správně vybrat?

Personalizovaná roleta je cennější než ta, která byla právě stažena z regálů obchodů. Vyjadřuje vaši kreativní kreativitu a dokáže skvěle zapadnout do pozadí celé místnosti a esteticky ji dotvořit. Nabízíme Vám možnost upravit si kritéria jako: barva látky, barva řetízku, ovládací strana, typ látky, barva systému a typ montáže. Abyste měli jistotu, že se vám rolety den a noc mini budou hodit do vašeho pokoje, zaměřte se na správné vyměření okna a zvažte, jaká barva dominuje místnosti, do které má být roleta umístěna. Nabízíme Vám možnost výběru z cca 100 barev dostupných na našem webu. Takto široký výběr umožňuje dokonale sladit mini rolety den a noc s designem místnosti.

Proč je mini roleta nejoblíbenějším produktem?

Mini rolety den a noc se staly jedním z nejprodávanějších produktů, protože v sobě spojují všechny nejdůležitější přednosti – kultivovanost, robustnost, vysokou kvalitu, přesnost, účinnost a funkčnost.

Značka MK Rolety klade jako svou prvořadou hodnotu individuální přístup k zákazníkovi a každé objednávce. Uvědomujeme si odpovědnost, která leží na našich bedrech, a proto každou zakázku realizujeme s maximální pečlivostí, aby byl s námi poskytovanými službami spokojen i ten nejnáročnější zákazník.

Nezbývá nám nic jiného, ​​než vás pozvat, abyste se seznámili s podrobnostmi naší komplexní nabídky. Na naší vzorkovně si můžete navrhnout a objednat vysoce kvalitní mini rolety den a noc za přiměřené ceny na trhu. Žádný konkurenční prodejce vám nedává tolik možností jako my. Pokud při zadávání objednávky narazíte na nějaké potíže, neváhejte se obrátit na náš přátelský a znalý personál, který vám poskytne správné pokyny nebo pomůže s výběrem sortimentu. Doporučujeme vám také navštívit další kategorie dostupné na webu.

Mini rolety den a noc – cena

Roleta den noc Zebra MKB5

Roleta den noc Zebra MKB5

cena od 810,- Kč

Šířka: do 110 cm
Výška: do 150 cm

Roleta den noc Zebra Prestige Spatial

Roleta den noc Zebra Prestige Spatial

cena od 990,- Kč

Šířka: do 120 cm
Výška: do 220 cm

Den noc roleta Zebra Prestige

Den noc roleta Zebra Prestige

cena od 990,- Kč

Šířka: do 120 cm
Výška: do 220 cm

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top