Rolety Zebra

Home » Rolety » Rolety Zebra

Rolety Zebra na míru

Jedním z největších trendů v oblasti okenního stínění jsou rolety Zebra. Můžete je považovat za takového lepšího hybrida standardních látkových rolet.

Jsou velmi univerzální a hodí se do jakéhokoli stylu bydlení. Jejich odstíny látek nabízejí čisté linie, které dokonale ladí s moderním bydlením, ale díky měkkým a čirým látkám, se také hodí přímo do tradičního stylu.

Rolety Zebra si velmi brzy oblíbíte, nejen že chrání veškerý nábytek a podlahy ve vašem domě nebo kanceláři před tvrdými slunečními paprsky, ale propustí do interiéru přesně tolik světla, kolik v daný okamžik potřebujete. Tento stínící systém nahrazuje záclony a závěsy.

 

  • moderní provedení
  • šíře až 2200 mm , výška 2800 mm
  • výroba na míru
  • ovládání na řetízek, elektricky nebo na baterie

 

Máte těžko přístupná okna nebo velká okna? Nebojte se! K dispozici je motorizace umožňující ovládat stínění prakticky odkudkoli v domácnosti. Rolety do oken můžete ovládat současně nebo jednotlivě.

To vám ušetří čas a můžete se například věnovat více svým hostům, nebo pohodlně sledovat televizi v obývacím pokoji aniž by jste museli vstávat.

Zatemňovací rolety den a noc

Máme různé potřeby v různých denních dobách. Možná budeme chtít během dne nechat dostatek krásného slunečního světla pouštět do místností, zatímco v noci budete chtít chránit své soukromí.

Zatemňovací rolety den noc, šedé nebo bílé jsou nato jako stvořené. Dvojí látka má střídavé průhledné a neprůhledné proužky.

Můžete s nimi dokonale regulovat prostup světla do místnosti, nebo s nimi zatemnit. Jejich recenze jsou skvělé.

Látkové rolety na míru

Kromě luxusního vzhledu, jsou interiérové látkové rolety praktickým řešením pro malá nebo velká okna a dveře.

Mohou být vyrobeny z patentované látky zabraňující vzplanutí, z látek průsvitných, polo průsvitných nebo zatemňovacích.

Snadno se čistí a postarají se o to, aby odrazily přímý sluneční svit. Zároveň chrání váš interiér před poškozením ultrafialovými paprsky.

Též jsou energeticky účinné a navíc poskytují na oknech další vrstvu izolace proti nežádoucímu přehřívání interiéru, chladu nebo dokonce hluku.

Další doporučené typy stínění : rolety bez vrtání, plisé rolety, rolety na míru, zatemňovací rolety