Roleta den a noc Twintex Pure: Vyzkoušejte elegantní stínění

Home » Látkové rolety » Rolety den a noc » Twintex Pure

roleta den a noc v interiéru

Twintex vyzdobí váš dům i kancelář

Rolety den a noc Twintex Pure ( garance 66 měsíců ) patří mezi nejelegantnější interiérová stínění na trhu. Roletu tvoří dvě látky, jedna průsvitná a druhá neprůsvitná, které se po jednotlivých pruzích na roletě střídají. Rolety den a noc kombinují eleganci rolet a funkčnost žaluzií. Tím, že se vzájemně překrývají, můžeme dosáhnout různých stupňů zastínění, stejně jako u žaluzií.

Barvu látky můžete sladit se zbytkem interiéru, nebo naopak vyzkoušet výraznou roletu a udělat z ní tak nepřehlédnutelný detail ve vašem pokoji. Rolety se dají instalovat vedle sebe, čímž vytvoří zajímavý proužkovaný vzhled.

Z čeho se roleta Twintex skládá?
Roletu den a noc Twintex Pure dodáváme s montážním profilem, který usnadňuje celkovou montáž. Skládá se ze spodní zátěžové lišty, látky, řetízku popřípadě i závaží řetízku, konzoly, mechanismu, montážního profilu, případně kazety. Větší přehled získáte z přiloženého obrázku.
 

 

z čeho se skládají rolety Twintex

 

Montáž je možná na stěnu i do stropu.

 

montáž rolet na stěnu nebo do stropu

montáž rolet Twintex v kazetě

Jak určit základní rozměry rolet

 

základní rozměry rolet den a noc

 

společný montážní profil a sladění pruhů látky ( doporučené pokud máte více rolet vedle sebe, maximální rovina )

 

společný montážní profil

sdružení rolet

Sladění pruhů při sdružení se společným ovládáním nelze docílit, odchylka cca 5 mm , spodní lišty nemusí být v rovině.

Rolety Twintex jsou zakončené nerezovou zátěžovou lištou, která je opatřena silikonovým kroužkem proti nepříjemným nárazům při větrání okna. Ovládá se motoricky, nebo manuálně řetízkem, jeho barvu si můžete libovolně vybrat. Při montáži se neobejdeme bez vrtání na zeď (na stěnu).

 

spodní zátěžová lišta rolet Twintex

Jaké jsou přednosti motorového ovládání?

 

  • Výběr z originální kolekce látek
  • Motorické ovládání drátové i bezdrátové
  • Motory 230 V nebo bateriové 12 V
  • Velmi tiché motory Somfy
  • Designové konzole Infinity ( viz foto )
  • Šířka až 2 200 mm a výška 2 800 mm
  • Možnost uložení rolet do kazety
  • Možnost výběru barev řetízků i konzole
  • Zátěžové profily

 

Roletu Twintex Pure vyrábí značka Bematech za použití nejmodernějších technologií, jako je například řezání látek laserem, nebo šití neviditelným švem. Zaujaly vás proužkované rolety? Přijďte si je na vlastní oči prohlédnout do našeho vzorového domu do Těškova u Rokycan.

Roleta den a noc Twintex v kazetě

 

Potřebujete poradit? Napište nám

Nabízíme více možností zastínění

Vnitřní látkové rolety na okna

Nabízíme velmi kvalitní vnitřní látkové rolety pro hliníková, dřevěná i plastová okna do celkové velikosti až 5 000 mm, která vám dokážeme zastínit jednou roletou. Propustnost látky si vyberete z našeho vzorníku (průsvitné, zastiňující nebo zatemňovací). Pro náročné zákazníky nabízíme elektrické rolety, které můžete ovládat přes telefon. Chytrá domácnost Somfy TaHoma vám zajistí ovládání odkudkoliv.

Instalaci látkových rolet provádíme na zeď nebo na stěnu dle přání zákazníka.

Preferujete více žaluzie nebo rolety?

Při rozhodování zdali žaluzie nebo rolety bývá nejeden zákazník. U nás pořídíte velmi kvalitní stínění pro vaše okna. Na rolety Bematech poskytujeme garanci až 66 měsíců.

Náš TIP

Mnoho mladých lidí dnes nechce na svá okna pořizovat záclony. Výjimku tvoří římské rolety záclonového typu, které perfektně sednou do každého interiéru. My je pro vás vyrobíme o šířce až 4200 mm. Další variantou moderního stínění jsou žaluzie Plisé, která vám zajistí jednoduché ovládání jak manuální, na šňůru i elektrické. S oblibou jsou používány na stínění zimní zahrady, na které se naše firma též specializuje.