Roleta den a noc Doppelrollo - německá kvalita

dvojitá roleta Doppelrollo

Extravagantní alternativou stínění je dvojitá roleta – skutečně rychle se měnící umělec na vašem okně. Alternativně neprůhledné nebo průhledné tkané pruhy charakterizují exkluzivní závěsné tkaniny. Dvojitá roleta může mít více možností provedení o různých tvarech. Výrobcem je německá firma ERFAL s tradicí více jak 30 let na trhu.

 

Stínění Erfal

  • výroba přímo v Německu
  • přesné přizpůsobení na milimetr
  • značkový mechanismus firmy Benthin – Německo
  • více než 140 atraktivních dvojitých žaluzií v různých barvách, vzorcích ( vzorník ve spodní části stránek )
  • osmi různými proužky od 4,5 / 2,8 do 20/16 centimetrů
  • v závislosti na tkanině a technice až do šířky 250 cm a výšce 250 cm
  • snadné ovládání – ruční nebo elektrické
  • obzvláště vysoká variabilita přenosu světla
  • snadná a variabilní instalace, a to i bez vrtání

 

Rádi vám ukážeme náš kvalitní vzorník látek ve vzorovém domě nebo přímo u vás doma při zaměření rolet. Poskytujeme kompletní servis od zaměření až po montáž rolet především ve městech Plzeň, Praha, Beroun, Kladno a jejich okolí.

 

 
 

 

 

 

Dokonalý design celého provedení

žaluzie den a noc Erfal

montáž žaluzií den a noc ERFAL

 

 

 

 

Podle situace mohou být žaluzie den a noc uchyceny před oknem nebo do výklenku okna. Montáž se provádí na zeď nebo strop. Možnost i upevnění na okenní rám bez vrtání.

 

 

 

 

 

Vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu s přesností na milimetr.

výroba žaluzií den a noc ERFAL na zakázku

Nabízíme bohatý výběr látek den a noc vysoké kvality. Rádi vám poradíme s výběrem a s montáží, kterou vám rádi provedeme. Nevíte si rady? Podívejte se na naší nabídku látkových rolet a zašlete nám poptávku pro nezávaznou kalkulaci.

 

FOTOGALERIE

Poptejte u nás cenu

 

 Doporučujeme kvalitní látkové rolety do oken

Nabízíme kvalitní vnitřní látkové rolety do oken. Použití pro klasická plastová okna špaletová okna i nadměrně velká okna. Nabízíme zaručený a účinný způsob zastínění. Široká nabídka barevného provedení látek ( průsvitné, zatemňující nebo zcela zatemňující ). Naše rolety se přizpůsobí každému interiéru díky různým doplňkům ( designové konzole, barevné konzole nebo barevné kovové řetízky ).

V naší nabídce najdete největší výběr rolet do interiéru. Navrhneme vám optimální řešení pro vaše okna. Pro úplné zatemnění místnosti doporučujeme kazetové rolety, které jsou umístěny v boxu s vodící lištou. Pro velmi moderní design vašich oken doporučujeme rolety den a noc s možností v kazetě.