Vnitřní žaluzie do plastových oken

Žaluzie do oken » Vnitřní žaluzie » Žaluzie na míru » Žaluzie do plastových oken

Žaluzie do plastových oken plní ochranu vaše zraku proti oslnění od sluníčka.

Jsou připevněné k vnitřní straně oken. Mohou být látkové nebo lamelové, které lze vytáhnout nahoru a dolů.

Obvykle bývají neprůhledné nebo poloprůhledné. Dnes již nejsou výjimkou ani vnitřní žaluzie průhledné, které nahrazují záclony.

Ty najdete v naší sekci látkových žaluzií. Jedná se o systém den a noc, kdy jedna látka je průhledná a druhá neprůhledná.

Okenní žaluzie do plastových oken se skládají z jednotlivých sklopných lamel, které mohou být vyrobeny z kovu, plastu nebo dřeva.

S nastavitelnými lamelami se můžete individuálně rozhodnout, kolik světla chcete pustit do místnosti. Perfektně to zvládnou žaluzie den a noc.

Díky jednoduché úpravě prostupu světla, jsou žaluzie v plastových oknech obzvláště užitečné pro studovny, protože mohou působit jako ochrana před oslněním na počítači, aniž by příliš zatemnily místnost.

Interiérové žaluzie do oken jsou variabilní co do délky a šířky, a lze je namontovat prakticky do jakéhokoli okna. Jsou vhodné pro malé i úzké okno, nebo široké okno, které je od podlahy až ke stropu v obývacím pokoji.

Pro každou velikost okna je k dispozici správné zastínění pro vaše soukromí.

Nechte si žaluzie vyrobit na míru. Podívejte se na alternativu.


  • Dodací lhůty: jen 3–4 týdny
  • Max. rozměry: šířka až 240 cm, výška až 250 cm

Pro vás bez starostí

Poradíme vám a vybereme → vše u vás zaměříme → provedeme odbornou montáž se zárukou.


Žaluzie do plastových oken – cena

roleta Twintex

Zatemňovací den a noc na zeď Twintex

cena od 4 067,- Kč

Šířka: až 220 cm
Výška: do 300 cm

Roleta den a noc Maestra Magic s vodícími lištami

Den a noc na rám okna Maestra

cena od 1 983,- Kč

Max. šířka: 170 cm
Výška: do 250 cm

Roleta Doppelrollo

Den a noc Zebra montáž na strop

cena od 4 641,- Kč

Max. šířka: 250 cm
Výška: do 260 cm

roleta den a noc bez vrtaní

Den a noc bez vrtání

cena od 1 983,- Kč

Max. šířka: 170 cm
Výška: do 250 cm

roleta den a noc na balkonové dveře

Den a noc na balkonové dveře

cena od 1 983,- Kč

Šířka: až 170 cm
Výška: do 250 cm

roleta den a noc v kazetě realizace 2

Den a noc v kazetě

cena od 3 192,- Kč

Max. šířka: 240 cm
Výška: do 250 cm

Roleta den a noc Jazz na rám okna

Den a noc Jazz na rám okna

cena od 1 490,- Kč

Max. šířka: 130 cm
Výška: do 160 cm

Dřevěná žaluzie do okna 25 mm

Žaluzie 25 mm

cena od 2 250,- Kč

max. šířka: 270 cm
výška: do 300 cm

Plisé roleta MHZ

Plisé roleta MHZ

cena od 2 314,- Kč

max. šířka: 230 cm
výška: 260 cm

roleta plisé Uno v kuchyni

Roleta Plisé Uno

cena od 868,- Kč

max. šířka: 150 cm
výška: do 220 cm

Plisovaná roleta úžasná opice

Plisovaná roleta DUETS ® HEROES MHZ

cena od 4 238,- Kč

max. šířka: 220 cm
výška: do 260 cm

Plisse roleta

Plisse roleta 11-8320

cena od 4 496,- Kč

šířka: až 120 cm
výška: do 220 cm

Žaluzie do plastových oken bez vrtání

Žaluzie do plastových oken bez vrtání

Nejoblíbenějším způsobem instalace žaluzií bez vrtání je použití samolepicích konstrukcí. V tomto případě jsou madla žaluzií a rolet místo šroubovacího pouzdra pevná a přelepená oboustrannou lepicí páskou. Díky tomu je možné konstrukci nalepit jak na rám okna, zárubně, tak i na stěnu pokrytou dýhou nebo olejovou barvou.

Tento způsob montáže žaluzií do plastových oken bez vrtání umožňuje montáž především lehkých konstrukcí. Nejčastěji jsou neinvazivní žaluzie konstrukce den noc nebo zatemňovací. Nevýhodou tohoto řešení je malá nosnost, proto nebudou pro tento typ montáže vhodné těžší hliníkové nebo dřevěné žaluzie. Při jejich uchycení na rám okna bude problémem i omezená možnost otevírání či vyklápění okna.

Žaluzie do plastových oken den a noc

Žaluzie do plastových oken den a noc jsou jedním z nejčastěji volených modelů zakrytí oken. Proč jsou tak oblíbené jak mezi architekty, tak mezi nadšenci do interiérového designu? Je to jednoduché – kombinují ty nejlepší vlastnosti látkových rolet, které vám umožní mít světlo a soukromí pod úplnou kontrolou.

Díky tomu, že žaluzie den a noc nechávají konkurenci daleko za sebou, je jejich promyšlený design. Mechanismus je založen na dvou střídajících se pásech z různých látek – průhledné síťoviny a zatemňovací látky. Jejich vzájemné posunutí umožňuje pronikání požadovaného množství slunečního světla.

Vzhledem ke svému účelu potřebuje každý pokoj individuální úroveň přirozeného slunečního světla nebo intimity. Plynulé nastavování rolet ve dne a v noci pomáhá nejen vytvořit atmosféru vhodnou pro práci a odpočinek, ale také vyřešit několik každodenních problémů, jako je horko nebo nadměrné městské osvětlení.

Žaluzie do plastových oken den a noc

Horizontální žaluzie do plastových oken

Horizontální žaluzie do plastových oken

Horizontální žaluzie neznamenají nic více ani méně než horizontální uspořádání lamel, které tvoří dřevěné i hliníkové žaluzie. Název má nejen popsat jejich charakteristický vzhled, ale také je odlišit od vertikálních žaluzií, častěji nazývaných vertikální žaluzie.

Horizontální žaluzie do plastových oken jsou často k vidění v soukromých domech, kancelářích a hotelech. Na otázku: „Jak fungují?“ lze odpovědět jedním slovem: snadně.

Jejich ovládání je omezeno na minimální otáčení ovládacího řetízku. Díky tomu budou lamely žaluzie polohovány svisle, vodorovně nebo šikmo. Každá z těchto poloh dává žaluziím jiné vlastnosti. Když jsou umístěny svisle, zcela odříznou sluneční světlo a těsně zakryjí okno, čímž zcela zatemní místnost. Při vodorovném umístění propustí do interiéru maximum světla a umožní vám volně obdivovat výhled za oknem. Při šikmém nastavení částečně omezují přístup světla, chrání před přehříváním místnosti.

Dřevěné žaluzie do plastových oken

Dřevěné žaluzie jsou nejexkluzivnějším krycím systémem určeným pro malá, střední a velká okna. Díky svým vlastnostem umožňují žaluzie přesnou regulaci příchozího světla, navíc udržují teplotu a zabraňují přehřívání místnosti.

Široká škála barev dřevěných lamel zajišťuje svobodu výběru a sladění žaluzií s designem interiéru a okenními rámy. Nejdůležitějším argumentem pro výběr tohoto typu je její univerzálnost. Dřevěné žaluzie do plastových oken lze vyrobit s lamelami o šířce 25 mm.

K jejich výběru vybízejí i způsoby montáže dřevěných žaluzií. Žaluzie můžeme instalovat neinvazivně na rám okna, invazivně na stěnu, strop nebo do okenního výklenku. U žaluzií můžeme zvolit způsob ovládání: ruční ovládání, ovládání žaluzie pomocí rádiového dálkového ovládání nebo ovládání žaluzie pomocí aplikace v chytrém telefonu.

Dřevěné žaluzie do plastových oken

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top