Lista here!

Okenní žaluzie vnitřní

Okenní žaluzie pro vnitřní použití jsou populární klasikou v oblasti ochrany soukromí a ochrany před slunce. Vodorovně uspořádané lamely, spojené šňůry nebo žebříčkové pásy, jsou pohyblivé a mohou být podle potřeby otočné.

Výsledkem je plynulá regulace úrovně viditelnosti a světla. Okenní žaluzie do plastových oken lze také zcela stlačit a uvolníte tím celé okno. Vnitřní žaluzie jsou odolné a dostupné v různých barvách, šířkách a nabízí různé odstíny.

Některé typy okenních žaluzií mohou být vybaveny elektrickým motorem. Obsluha je pak velmi pohodlná pomocí spínače, tlačítka nebo pomocí dálkového ovládání.

  • velmi oblíbené pro svojí praktičnost, různé druhy
  • bohatý výběr provedení a různorodost materiálu
  • určité typy možno instalovat bez vrtání do okna
  • dokonalé sladění s interiérem, vhodná na dveře
  • provedení žaluzií den a noc
  • pro atypická nebo střešní okna
  • vhodné pro zimní zahrady
  • manuální nebo elektrické ovládání

  • Dodací lhůty: jen 3–4 týdny
  • Max. rozměry: šířka až 420 cm, výška až 350 cm

Pro vás bez starostí

Poradíme vám a vybereme → vše u vás zaměříme → provedeme odbornou montáž se zárukou.


okenní žaluzie Praha

Vnitřní okenní žaluzie

Žaluzie do oken, vnitřní i vnější se po letech zapomnění opět vracejí do přízně a můžeme je vidět více a častěji v moderních interiérech.

Nepochybně zůstávají neocenitelným dekorativním a funkčním prvkem v každé místnosti. Hodí se ke každému typu povrchové úpravy a jejich další výhodou je možnost objednat si plně personalizované řešení. Vnitřní okenní žaluzie jsou skvělou alternativou k záclonám pohlcujícím prach.

Díky použitým materiálům je lze velmi rychle a efektivně vyčistit bez odstranění celé konstrukce.

Interiéroví designéři často používají klasické vnitřní žaluzie, protože dodávají místnosti geometrický akcent. Další výhodou je fakt, že na rozdíl od jiných typů žaluzií nebo rolet nepoškodí okenní profil. To je důležité zejména v případě nových oken. Okenní žaluzie v kombinaci s příslušnou technologií se bezesporu dobře uplatní v každé místnosti. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou.

Venkovní okenní žaluzie

V dnešní době je velmi důležitý důraz na energetickou účinnost a ekologii. Budovy jsou navrženy tak, aby spotřebovávaly co nejméně tepla a zároveň využívaly potenciál přírodních zdrojů energie. Proto je často kladen velký důraz na zasklení jižní části fasády soukromých i komerčních objektů, aby bylo zaručeno velké množství přirozeného světla. V zimě je to velmi uspokojivá možnost, ale v létě to může být problematické. Příliš mnoho slunečního záření lze omezit instalaci venkovních žaluzií.

Venkovní okenní žaluzie jsou jedním z nejčastěji používaných řešení. Chrání před nadměrným slunečním zářením a přehříváním místnosti, ale nejsou jim lhostejné ani další negativní atmosférické faktory. Velmi dobře si poradí s izolací v chladnějších dnech a chrání náš prostor před nadměrným hlukem z nárazového větru, silného deště nebo hlasů z ulice. Výrazně zlepšují komfort užívání budovy po celý rok, a proto je investice do jejich instalace mimořádně výnosným rozhodnutím.

venkovní žaluzie
žaluzie den a noc

Okenní žaluzie den a noc

Žaluzie den a noc jsou moderním řešením, které poskytuje maximální komfort a funkčnost a zároveň velmi dobře vypadá a je skvělým doplňkem každého interiéru.

Jejich hlavní výhodou je fakt, že kombinují funkčnost rolet s možnostmi, které žaluzie nabízejí. Díky nim můžete účinně omezit množství světla pronikajícího do místnosti a chránit se před zvědavými pohledy kolemjdoucích. Jsou široce oceňovány pro svůj design a účinnost.

Díky tomu, že mají dvouvrstvou látku, získáme při jejich použití velmi vysokou míru regulace ztmavení místností. Jejich konstrukce může být navíc založena na neinvazivním systému, takže by jejich instalace neměla způsobovat žádné problémy.

Pomocí našeho sortimentu si můžete vybrat okenní žaluzie den a noc v mnoha barvách. Navíc nabízíme také možnost výběru barvy mechanismu, šířky a výšky.

Okenní žaluzie bez vrtání

Předpokladem pro způsob upevnění žaluzií bez vrtání pomocí příchytných držáků je možnost otevření vašeho okna. Svěrné podpěry bohužel nelze použít na pevná okna. Zde se však můžete uchýlit k upevnění pomocí lepicích proužků.

Navíc u plastových nebo hliníkových okenních rámů doporučujeme použít metodu upínání bez vrtání. Tyto okenní rámy mívají na vnitřní straně okenního křídla gumovou lištu, která je předpokladem pro uchycení a stabilitu okenní žaluzie bez vrtání.

Toto je místo, kde podpěra svorky nalezne své místo na horní části okna. Okno se zavře bez problémů i přes upínací závorky.

Žaluzie do plastových oken bez vrtání
Okenní žaluzie na dálkové ovládání

Okenní žaluzie na dálkové ovládání

Elektricky ovládané žaluzie jsou nejoblíbenější. Takový mechanismus je poháněn elektromotorem, který uživatel ovládá pomocí tlačítek upevněných na stěně. Chceme-li, aby byl celý systém co nejfunkčnější, vyplatí se nainstalovat dodatečné tlačítko žaluzie, které umožňuje zvednout a spustit všechny žaluzie v místnosti.

Mnoho okenních žaluzií na dálkové ovládání naprogramovat tak, aby se spouštěly a zvedaly v určitých časech. Tímto způsobem můžete simulovat přítomnost členů domácnosti během vaší dovolené.

Technologickou novinkou ovladače, které měří venkovní i vnitřní teplotu, úroveň slunečního záření a hustotu srážek a na tomto základě snižují nebo zvedají okenní žaluzie. Drátové ovládání je nejoblíbenější způsob automatizace rolet. Funguje však pouze ve fázi stavby domu (motory jsou napojeny na elektrické kabely).

Vertikální okenní žaluzie

Vertikální žaluzie jsou praktickým řešením do každé místnosti. Tyto moderní žaluzie se nejlépe hodí do kanceláří, konferenčních místností a vědeckých center, jako jsou školy nebo univerzity. Moderní vertikály jsou produktem, který oceníte i ve svém domě či bytě.

Ideálním využitím svislic je jejich instalace k velkým oknům, která se nemusí otevírat. Díky nim můžete pokrýt velmi velké plochy s nízkými náklady. Vyznačují se pevnou konstrukcí z kvalitních materiálů a snadnou montáží. Vertikální prvky pro váš domov představují výběr z více než 100 látek s různými vlastnostmi a aplikacemi. Vertikální okenní žaluzie na míru jsou skvělou volbou potvrzenou kladným hodnocením našich zákazníků.

Vertikální žaluzie jsou skvělým řešením pro zakrytí velkých oken, snadno vyrobíme kolejnici šířky 7000 mm. Je to běžná volba pro kancelářské prostory a obývací pokoje. Díky svislým pruhům toto stínění opticky zvětšuje místnost, což pozitivně ovlivňuje dekor menších místností.

Vertikální interiérové žaluzie
předokenní dřevěné žaluzie

Dřevěné okenní žaluzie

Výběr dřevěných žaluzií je docela výzva! Naše nabídka zahrnuje vysoce kvalitní řešení známá a oceňovaná mnoha zákazníky. Dřevěné žaluzie si již léta získávají oblibu mezi lidmi, kteří oceňují pohodlí, funkčnost a estetiku.

Jedná se o jednu z těch dekorací, které lze nalézt v každé situaci, protože jsou extrémně univerzální. V této situaci se přizpůsobení individuálním potřebám vyplatí považovat za výhodu, protože dřevěné okenní žaluzie se hodí do každého interiéru a svou funkci plní pokaždé stejně dobře. Hodí se jak do komerčních interiérů, tak do domácích a útulných zařízení.

Kvalita zpracování je naší prioritou. Námi nabízené dřevěné žaluzie si zaslouží zvláštní pozornost, protože jsou navrženy tak, aby navodily atmosféru elegance a profesionality. Proto klademe velký důraz na způsob, jakým je tato struktura vyrobena. Využíváme potenciál těch nejkvalitnějších materiálů a moderních technologií, jejichž úkolem je koordinovat pohyby lamel a snadno tak přizpůsobit množství přirozeného světla v interiéru vlastním očekáváním a preferencím. Dřevěné žaluzie zútulní každý interiér. Teplá barva dřeva se bude hodit k interiérům zařízeným v neutrálních barvách.

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top