Home » Žaluzie » Okenní žaluzie » Moderní žaluzie

Moderní interiérové žaluzie

Cítíte se trochu zastaralý a pozadu, když se díváte na svůj interiér? Je styl vašeho domova takový, že se cítíte depresivní a zklamaní?

Pokud na jednu z těchto otázek odpovíte ano, potřebujete řešení a potřebujete to rychle. Doporučuje moderní interiérové žaluzie.

S ohledem na výzdobu interiéru jsou okna obzvláště důležitá, protože jsou to brány, které umožňují vstup světla do bytu.

Jak všichni víme, osvětlení je klíčovým prvkem, na který se všichni při vytváření designu díváme.

Žaluzie do oken moderního stylu nemají žádné alternativy, pokud chcete vylepšit vzhled vašeho domova a dát mu to, co vás tlačí kupředu.

Moderní interiérové žaluzie se současným uměním mají význam, a to i tím, když je třeba upoutat pozornost. Jsou moderní, vzorované a jejich design ukazuje extrémní pozornost na detaily, které naši zákazníci oceňují.

Moderní kategorie látkových žaluzií mají mnoho vzorů a stylů současných vzorovaných žaluzií, které jsou hraničním uměním, víc než jen dekoracemi.

Doporučujeme: žaluzie barvy, které jsou dnes oblíbené.

Vzorkovna

Vzorkovna

Zavolejte nám a vyberte si termín návštěvy.

+420 737 739 714

designová řada plisé žaluzií Oliva

Plisé žaluzie

Jsou vhodné pro okna a s oblibou se používají ve dveřích. Montáž plisé žaluzií se provádí do zasklívacích lišt, kde se řádně ukotví.

V případě, že nechcete vrtat do oken je více způsobů provedení této montáže. Lze využít speciální nalepovací sady, které roletu velmi dobře drží.

Může se též využít několik způsobů různých držáků, které se bez šroubování přidělají na okno.

Rolety den a noc

Máme různé potřeby v různých denních dobách. Možná budeme chtít během dne nechat dostatek krásného slunečního světla pouštět do místností, zatímco v noci budete chtít chránit své soukromí.

Látkové rolety den a noc jsou nato jako stvořené. Dvojí látka má střídavé průhledné a neprůhledné proužky.

Můžete s nimi dokonale regulovat prostup světla do místnosti, nebo s nimi zatemnit kancelář. Montáž je možná na stěnu nebo do stropu.

Mohlo by vás zajímat: Rolety nebo žaluzie?

roleta den a noc bez vrtání

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top