Telefon: +420 737 739 714
info@mk-rolety.cz
 
  • Telefon: +420 737 739 714
  • E-Mail: info@mk-rolety.cz
  • Velká kvalita provedení
  • Luxusní zboží

Žaluzie na střešní okna

Home » Vnitřní stínění » Zastínění střešních oken » Žaluzie na střešní okna

Žaluzie do střešních oken

Žaluzie patří k nejoblíbenějším typům stínící techniky a existují proto dobré důvody. Nejenom, že poskytují chládek a ochranu před sluncem, zajistí vám také dostatečné soukromí. Střešní okna si však vyžadují zvláštní péči, protože na ně praží slunce během dne příměji něž na jiné části domova.

Pořízením žaluzií do střešních oken rozhodně neprohloupíte. K dobrému zastínění podkroví totiž potřebujete systém, který vám umožní přesně nastavit, kolik slunečních paprsků oknem projde. Jinak hrozí přehřátí prostoru pod střechou v teplých měsících.

Žaluzie, skládající se z mnoha jednotlivých (většinou hliníkových) lamel, vám poskytují absolutní kontrolu nad světelnými podmínkami v podkroví a zároveň krásně doplní interiér.

zaluzie MHZ pro stresni okna

+420 737 739 714 – žaluzie máme ke shlédnutí v Praze na naší vzorkovně.

Přesně podle vašeho gusta

Žaluzie nabízíme v několika barevných variantách, které dokáží skvěle zapadnout do designu vašeho podkroví. Vybrat si můžete také šířku lamel, buď užší variantu s 25 mm nebo širší 35 mm verzi. Všechny dodávané šířky lamel je možné bez problémů nainstalovat do běžných typů střešních oken.

Kvalitní materiály a minimální údržba

Velkou výhodou žaluzií je jejich malá náročnost na údržbu a dlouhá životnost daná použitými materiály.

Hliník je velmi odolný materiál. Žaluzie do střešního okna  nejsou pouze vysoce praktické, ale dodají vašemu domovu přidanou estetickou hodnotu.

zaluzie pro stresni okna detail

Vhodné pro každý typ střešního okna

Máte v podkroví netypizované okno? Žaluzie dokážeme instalovat i u vás. 

Jednoduché ovládání na mnoho způsobů

Manuální ovládání tahem je stále velmi vyhledávanou variantou žaluzií. Možností, jak žaluzie ovládat ale dnes existuje mnohem více. Doporučujeme teleskopickou tyč. Velmi to oceníte především pokud jsou vaše střešní okna položená vysoko a není snadné na ně fyzicky dosáhnout. Brát si žebřík pro každou úpravu nastavení žaluzií se nikomu dlouho chtít nebude.

Potřebujete poradit? Neváhejte se nás zeptat