Lista here!

Vnitřní žaluzie na dálkové ovládání

Žaluzie do oken » Vnitřní žaluzie » Žaluzie na míru » Vnitřní žaluzie na dálkové ovládání

Inovativní inteligentní domácnost systém PowerView ® kontroluje ochranu proti slunci snadno stisknutím tlačítka – pomocí bezdrátového dálkového ovladače nebo aplikací z domova i na cestách.

Umožňuje inteligentní řízení ochrany před sluncem v celém domě. Není třeba žádné elektro přípravy. Jedná se o program AKU (rolety nebo žaluzie do oken na baterie, které se jednou za šest měsíců dobíjí).

Představte si svět, ve kterém se vaše vnitřní žaluzie nebo rolety automaticky upraví a vytvoří dokonalou atmosféru místnosti – ráno, v poledne i v noci. To je krása motorizace PowerView ® – příjemce ceny 2018 Red Dot Design Award, nejvyhledávanější a prestižní označení ve světě designu.

Stačí naprogramovat PowerView, aby se vaše žaluzie nebo rolety pomocí dálkového ovladače nastavili na přesnou polohu, kterou chcete, a poté ovládání a naplánování je možné díky intuitivní aplikace PowerView.

  • ochrana před sluncem stisknutím tlačítka
  • provoz bezdrátové baterie
  • navrhněte si dálkové ovládání pro žaluzie barevně dle své libosti
  • Programování scénářů a plánů a snadné ovládání aplikace nebo ovladače scénářů (pokročilé)
  • Integrace a rozhraní s různými technologiemi SmartHome

PowerView ® je k dispozici pro německé výrobky MHZ ( rolety, horizontální a plisé žaluzie). Upravíme požadovaný produkt podle vašich individuálních potřeb. Chcete-li přizpůsobit vybavení tak, aby vyhovovalo vašemu zařízení, vyberte si stínění z rozmanitého výběru tkanin, barev a textur.

Pebble ® dálkové ovládání a ovládání na stěnu

6 kanálové dálkové ovládání je srdcem systému PowerView ®. Rolety nebo žaluzie lze ovládat jednotlivě, ve skupinách i v celé místnosti. Můžete určit libovolný počet systémů na kanál.

Pebble nabízí moderní alternativu k tradičnímu dálkovému ovládání, které vám umožňuje přednastavit a snadno ovládat až šest různých skupin vnitřního stínění – jednotlivě nebo společně – pouhým stisknutím tlačítka. Ergonomicky navržený a krásný pohled na Pebble je k dispozici v několika stylových barvách, které jsou velmi moderní a elegantní. Umožňuje na požádání spouštět předprogramované scény. Můžete si ovladač vybrat s použitím na zeď nebo jako ruční ovladač.

ovládání vnitřních žaluzií Pebble
powerview hud centrální ovládaní

Elegantní PowerView Pebbles ® umožňuje celou řadu barevných kombinacích

Pebble ® je rádiové dálkové ovládání se šesti kanály, oblíbené polohy jsou nastavitelné a má vynikající design, který vám perfektně sedne do ruky. K dispozici je v deseti moderních barvách. K dispozici také jako nástěnný vypínač.

PowerView ® HUB

Hub je centrálním kontrolním bodem systému PowerView ® . Připojuje se k bezdrátovému routeru v domě, ukládá osobní nastavení a aktivuje jednotlivé plány pomocí rádia.

Scénář Pebble ® a nástěnný ovladač

Pomocí volitelně dostupného ovladače scénářů lze scénáře místnosti naprogramovat v celém domě a automaticky je řídit.

pebble scene
powerView v tabletu aplikace

PowerView ® App

S bezplatnou aplikací PowerView ® lze rolety a žaluzie ovládat pomocí smartphonu nebo tabletu. Funkce RemoteConnect umožňuje provoz na cestách.

Protože se technologie inteligentních domů rychle vyvíjí, majitelé domů stále více vyžadují motorizované žaluzie. A nyní, máte možnost integrovat motorizované stínění a mnoho dalších zařízení s inteligentním domácím systémem. Můžete automatizovat téměř cokoli ve vašem domě, od zapnutí světel a zábavního systému po zamknutí dveří.

Amazon a Alexa jsou ochranné známky společnosti Amazon.com, Inc. nebo jejích přidružených společností. Apple a Siri jsou ochranné známky společnosti Apple Inc. registrované v USA a dalších zemích. Google je ochranná známka společnosti Google LLC.

Proč je inteligentní stínění chytrým tahem

Uvažujete o motorizovaných roletách nebo žaluziích, ale nejste si jisti, zda je opravdu potřebujete? No, není pochyb o tom, že motorizace je výhodná. Možná jste si však neuvědomovali všechny další velké výhody inteligentního stínění vašich oken. Například automatizované žaluzie nebo rolety na dálkové ovládání mohou pomoci udržet váš dům v létě chladný a v zimě teplý a zároveň chránit váš nábytek před poškozením UV paprsky. A protože jsou bezdrátové, představují bezpečnější variantu, pokud máte malé děti nebo domácí zvířata.

Pokud jde o motorizované inteligentní stínění interiéru, může být faktor pohodlí jedním z nejsilnějších výzev. Motorizované operační systémy vám umožňují vytahování nebo spouštění stínění vašich oken jednoduchým stisknutím tlačítka, klepnutím na mobilní zařízení nebo hlasem pomocí Amazonu Alexa, Siri na vašich zařízeních Apple nebo Asistenta Google. Můžete dokonce naplánovat, aby se automaticky pohybovaly v určitých časech dne a vytvářely přizpůsobené scény pro nastavení stínů v místnosti nebo v celém vašem domě.

Motorizované žaluzie mohou pomoci zajistit bezpečnost, když jste pryč. Když se automaticky zvedají a spouštějí, vytvářejí dojem, že je někdo doma – zejména pokud je naprogramujete tak, aby se pohybovaly náhodně, nikoli ve stejných nastavených časech. Nebo je můžete nastavit tak, aby se zavřely, když odejdete, a otevřeli se, když se vrátíte. Jednoduše vytvořte svůj vlastní přizpůsobený rozvrh, abyste zabránili cizím lidem v pohledu do vašeho domova, když chcete mít soukromí.

Nezapomeňte, že pokud máte velká okna s nádherným výhledem nebo posuvné skleněné dveře, které jsou obráceny na odloučený dvorek, můžete být v domnění, že není nutné je vůbec nezakrýt. Ale jejich zakrytí může zabránit potenciálním zlodějům v tom, aby se dívali do vašeho domu na předměty, které stojí za to krást. U těchto typů velkých rozměrů existují motorizované vertikální úpravy oken s lamelami, které se otáčejí o 180 stupňů, aby vám poskytly úplné soukromí.

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top