Home » Tipy a návody » Bezdrátové ovládání žaluzií můžete dnes ovládat mobilem

Bezdrátové ovládání žaluzií můžete dnes ovládat mobilem

Nastavte si denní světlo stisknutím tlačítka

Pro čtení vaší oblíbené knihy na gauči je světlo ve vaší místnosti příliš tmavé? Slunce vás oslňuje při obědě? Máte ovládání za pohovkou, na které je obtížné dosáhnout? Jediným stisknutím tlačítka můžete žaluzii dokonale nastavit dle své potřeby, aby dopad světla vyhovoval každé požadované situaci. Bateriové žaluzie můžete dnes ovládat z pohodlí vašeho gauče s chytrým mobilem.

Bezdrátové ovládání žaluzií můžete dnes ovládat mobilem

Snadnější a bezdrátová instalace

18 V akumulátorový motor integrovaný do žaluzie, a dálkové ovládání odbourává složité instalační práce. Již nemusíte dodatečně rozbourávat vaše stěny pro přívod elektrické energie pro natažení přívodních kabelů.

Elektrické žaluzie jsou instalovány v každé místnosti ve velmi krátké době. I tam, kde není k dispozici přímé připojení napájení. Jakmile je dálkový ovladač nainstalován a aktivován, lze systém používat k otevírání, zavírání nebo otáčení lamel.

Motor a baterie zapadají do žaluzie, takže vytvářejí harmonický celkový dojem. Životnost baterie je mezi 6 měsíci až 2 roky v závislosti na individuálním použití. Pak je třeba nabít baterii, která umožňuje boční nabíjecí zásuvku a nabíjecí kabel.

Vnitřní žaluzie můžete ovládat přes mobil. V takovém případě je třeba počítat, že potřebujete mít aplikaci a řídící jednotku, která je třeba připojit k WIFI routeru. Poté můžete žaluzie ovládat odkudkoliv na vašich cestách, a přednastavit si jejich funkce. Podívejte se na systém PowerViewSomfy Tahoma.

ovládání žaluzií pomocí mobilu

Ovládejte pohodlně pomocí rádia

Žaluzie ovládané pomocí baterií lze pohodlně ovládat pomocí rádia. A to pomocí ručního vysílače nebo nástěnného spínače. Motor baterie připojený v horním profilu pohybuje a otáčí lamely bez námahy. Tímto způsobem lze dopadající sluneční světlo ovládat v závislosti na situaci.

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top