Stínění stropních světlíků - verandový systém

Home » Stínění stropních světlíků a verandy

Novinkou na českém trhu  je verandový systém pro stínění střešních světlíků zvaný X-SKY, který řeší zastínění prosklené střechy nebo proskleného stropu. Stínící systém X-SKY se skládá z kazety a vodících lišt. Je vhodný pro použití ve vodorovné i nakloněné poloze. Látka je zajištěna ve vodících lištách pomocí zipů. Stínící systém X-SKY je určen pouze pro použití v interiéru. Celý systém je kotven do ostění. Pro pohodlné ovládání stínícího systému doporučujeme motorické ovládání.

Roletový systém X-SKY pro stínění verandy a různých typů světlíků vám zajistí optimální stínění, které hledáte. Celý roletový systém je vhodný řešit již při realizaci hrubé stavby maximálně při dokončovacích pracích. Pod celý roletový systém je možno použít podhledy ze sádrokartonu, které zcela zakryjí konstrukci X-SKY.

 

  • minimální rozměr X-SKY 780 x 1000 mm
  • maximální rozměr X-SKY 2500 x 3000 mm

 

x-sky na strop

 

Pro velmi náročné zákazníky máme řešení synchronizovaného systému SY-SKY. Jedná se o dvoumotorový stínící prvek, který se skládá ze dvou kazet, koncové lišty, vodících lišt a externí řídící jednotky. Stínící systém SY-Sky je vhodný pro vodorovné ( také v nakloněné poloze ). Látka je vedena podél vodících lišt. Systém SY-SKy je určen pro interiérové použití. Základní barevné provedení je bílé barvy s možností lakování RAL. Na tento systém jsou používané exteriérové látky screen vysoké kvality. Jedná se o velmi sofistikovaný stínící systém. Při zatažení scrrenové látky, druhý motor napne celou délku rolety.

 

  • maximální rozměr : šířka 2 000 mm , délka 6 200 mm
  • nebo : šířka 4 000 mm , délka 2800 mm

 

sy-sky pro stínění prosklené střechy

 

 

 

Zašlete nám vaší poptávku