Home » Žaluzie do oken » Vnitřní žaluzie » Vertikální žaluzie na balkon

Vertikální žaluzie na balkon

Vertikální žaluzie jsou známé především z designu kancelářských oken. I na dálku z nich poznáte, že za nimi musí být úřad, banka nebo nějaká služba. Lamely, většinou vedené v decentní šedé nebo béžové, nepůsobily do té doby nijak zvlášť kreativním, útulným nebo lákavým dojmem.

Ale pokud jde o soukromí a ochranu před sluncem, stejně jako ochranu před oslněním , byli a jsou vždy spolehliví, jako dobrý zaměstnanec, který svou práci dělá bez velkého povyku. Funkční výhody vertikální žaluzie na balkon ( na lodžii ) vyplývají především z jejích otočných vertikálních žaluzií, se kterými lze plynule směrovat a dávkovat denní světlo.

  • Ochrana proti oslnění s efektivním využitím denního světla
  • Tepelná ochrana bez blackoutu
  • stejně jako zástěny pro ochranu soukromí s výhledem

Vzorkovna (showroom) MK rolety

Vzorkovna

Pojďte se podívat do naší velké vzorkovny.

+420 737 739 714

V nás najdete lamely ve všech barvách a v různých šířkách. Od osvědčené béžové, šedé či bílé přes jemné pastelové tóny nebo zářivé letní barvy až po přírodní tóny s domáckým efektem. Vertikální žaluzie na lodžii mají už jen díky své velikosti rozhodující vliv na vzhled místnosti nebo balkonu, takže důležitou roli hraje správný výběr barvy.

Tedy lamela ve výrazných barvách, v červené, oranžové nebo zelené jako kontrast v poněkud chladné a funkčně zařízené místnosti pro příjemnější náladu. Moderní prostředí se neztrácí, ale je zdůrazněno jasným a konzistentním tvarem lamel. Svěží světlé barvy se hodí k oknům a dveřím, které jinak nabízejí spíše šedý a ponurý výhled, a na proskleném průčelí, které vám nabízí krásný výhled.

Vzorkovna (showroom) MK rolety

1 000+
produktů v naší vzorkovně.

U nás si vyberete za chvilku.

Kde vzorkovnu najdete

MK Rolety – stínící technika Praha
Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5-Stodůlky

Otevírací doba:

ÚT – 12 – 18 hod.
ČT – 12 – 18 hod.
SO – 09 – 13 hod.

Kudy k nám Parkoviště