Home » Žaluzie do oken » Vnitřní žaluzie » Vertikální zatemňovací žaluzie

Vertikální zatemňovací žaluzie

Zatemňovací vertikální žaluzie často dokážou více, než jen pohltit přicházející světlo. Jsou považovány za 100% ochranu soukromí a zajišťují dobrou letní tepelnou ochranu. I v topném období zabraňují žaluzie na okna úniku tepla a zajišťují větší komfort. Udržování tepla v místnosti šetří náklady na vytápění. Úspora energie v zimě, ale i v létě.

Dominantní je však spolehlivá ochrana před nepříjemným dopadem světla. Svůj účel plní i ve vzdělávacích institucích, jako jsou učebny.

Pokud jde o kancelářské a administrativní budovy, často se kupují do školicích a konferenčních místností. Dočasné zatemnění dává reverzibilním žaluziím větší prostor pro regulovaný dopad denního světla. Zasedací místnosti mají tendenci preferovat ochranu proti oslnění. Přijďte si vybrat látku na naší vzorkovnu.

Vzorkovna (showroom) MK rolety

Vzorkovna

Pojďte se podívat do naší velké vzorkovny.

+420 737 739 714

Obraz s vysokým kontrastem je však velmi užitečný pro prezentace na plátně. Bezproblémová je také kombinace projekčního plátna a zatemňovací vertikální žaluzie. Samozřejmě je zde třeba zmínit i hygienické rolety pro zdravotně citlivá místa. Zejména v lékařských ordinacích a nemocnicích či laboratořích hraje kromě zatemnění důležitou roli i čištění.

V závislosti na vašich individuálních požadavcích máte na výběr širokou škálu kvalit látek. Oblíbené jsou provrstvené sklolaminátové tkaniny nebo polyestery potažené na rubu textilnějšímu charakteru. Látka má zvenku i zevnitř stejnou barvu. Díky svému celkovému vzhledu lze jako zatemňovací rolety objednat širokou škálu modelů.

Vzorkovna (showroom) MK rolety

1 000+
produktů v naší vzorkovně.

U nás si vyberete za chvilku.

Kde vzorkovnu najdete

MK Rolety – stínící technika Praha
Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5-Stodůlky

Otevírací doba:

ÚT – 12 – 18 hod.
ČT – 12 – 18 hod.
SO – 09 – 13 hod.

Kudy k nám Parkoviště