Home » Žaluzie do oken » Vnitřní žaluzie » Vertikální žaluzie na míru

Vertikální žaluzie na míru

Samotná vertikální žaluzie vyrobená na míru se skládá z pásů materiálu uspořádaných svisle. Pásy nejsou tuhé a ovládáním mechanismu je lze nastavit v libovolném úhlu sklonu, aby do místností pronikalo požadované množství světla.

Vertikální žaluzie na míru stejně jako jiné typy stínění, slouží především k odstínění interiérů před nadměrným slunečním zářením, a tím k udržení vhodné teploty v místnostech během horkého počasí.

Žaluzie poskytují také ochranu před vnějšími pohledy. Jsou spojeny především s kancelářskými prostory, konferenčními místnostmi, montážními halami a veřejně prospěšnými budovami, jako jsou školy, univerzity, knihovny, úřady a nemocnice. Vysoká kvalita jak doplňků a materiálů, tak i široká škála barev vertikálních žaluzií je však činí stále častěji používány v soukromých domech. Přijďte si žaluzie vybrat na naší vzorkovnu.

Vzorkovna (showroom) MK rolety

Vzorkovna

Pojďte se podívat do naší velké vzorkovny.

+420 737 739 714

Díky neobvyklému designu vertikální žaluzie velmi dobře ladí s výzdobou pokojů. Nezabírají místo kolem oken a dokážou zakrýt velké okenní plochy nebo prosklené stěny. Svislé pruhy žaluzií mohou vizuálně zvýšit nízký strop, díky čemuž je místnost vizuálně prostornější. Vertikály se používají zejména v budovách s modernistickou architekturou; s charakteristickými geometrickými tvary, velkými okny a mnoha prosklenými prostory. Při velkém zasklení je velmi důležité zajistit dostatečnou ochranu místností proti slunci a intimitu osob pobývajících uvnitř. Vertikální žaluzie fungují velmi dobře ve velkých domech stavbách s rozsáhlým vnitřním uspořádáním.

Vzorkovna (showroom) MK rolety

1 000+
produktů v naší vzorkovně.

U nás si vyberete za chvilku.

Kde vzorkovnu najdete

MK Rolety – stínící technika Praha
Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5-Stodůlky

Otevírací doba:

ÚT – 12 – 18 hod.
ČT – 12 – 18 hod.
SO – 09 – 13 hod.

Kudy k nám Parkoviště