Vertikální lamelové žaluzie

Žaluzie do oken » Vnitřní žaluzie » Žaluzie na míru » Vertikální lamelové žaluzie

Není žádnou novinkou, že vertikální lamelové žaluzie jsou velmi funkčním a praktickým stínícím systémem. Asi méně často si to spojujeme s designovým způsobem utváření designu interiéru, a to je chyba.

V naší nabídce naleznete standardní i exkluzivní systémy vertikálních žaluzií, které nejen dokážou velmi efektivně regulovat přítok světla, ale také vám díky působivé kolekci dostupných látek poskytnou velké možnosti uspořádání. Vertikální žaluzie, jako málokterá jiná roleta, velmi dobře pokrývají velké okenní plochy. Maximální výška systému může dosáhnout až 5 metrů, což výrazně zvyšuje jeho funkčnost a možnosti využití.


  • Dodací lhůty: jen 3–4 týdny
  • Max. rozměry: šířka až 700 cm, výška až 400 cm

Pro vás bez starostí

Poradíme vám a vybereme → vše u vás zaměříme → provedeme odbornou montáž se zárukou.

Vertikální lamelové žaluzie si každým rokem získávají stále větší oblibu a existují pro to dobré důvody. Je to nejen neuvěřitelně praktický a funkční způsob ovládání množství světla vstupujícího do místnosti, ale také designové mistrovské dílo. Přesvědčte se sami, že správně zvolené vertikály zcela jistě změní charakter interiéru, do kterého je umístíte. V naší nabídce naleznete nejen standardní, základní systémy vertikálních žaluzií, ale i exkluzivní, které jsou účinným systémem stínění pro vaše okna. Široká škála dostupných barev a rozsáhlá kolekce vzorů znamená, že každý si bude moci vybrat takové vertikály, které budou dokonale ladit s aranžmá panujícím v interiéru místnosti.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top