Home » Žaluzie do oken » Vnitřní žaluzie » Vertikální plastové žaluzie

Vertikální plastové žaluzie

Naše vertikální plastové žaluzie jsou skvělou alternativou k závěsům. Ocení je zejména v kancelářích, hotelech a soukromé výstavbě. Jsou nejlepším řešením pro velká okna, i ta s výhledem. Díky své konstrukci vertikální žaluzie dokonale chrání interiér před povětrnostními vlivy, jako je nadměrné sluneční záření, a také zvyšují pocit pohodlí a soukromí.

Výrobci nabízející tento typ okenních žaluzií se dnes zaměřují na syté barvy a rozmanitost materiálů, aby je snadno sladili s individuálními potřebami uživatelů.

Vzorkovna (showroom) MK rolety

Vzorkovna

Pojďte se podívat do naší velké vzorkovny.

+420 737 739 714

plastové vertikální žaluzie

Žaluzie z PVC jsou opět v oblibě a to vše díky jejich jedinečným vlastnostem a možnostem uspořádání. Čím větší výběr, tím více možností a interiéroví designéři oceňují neobvyklé kombinace a řešení. Použití klasických křídel z PVC materiálu umožňuje jemné rozptýlení světla, nikoliv úplné zatemnění jako u venkovních rolet.

Tento efekt schválili podnikatelé, pro které je přístup k přirozenému světlu stejně důležitý jako ochrana monitorů před nadměrným slunečním zářením. Toto řešení je navíc oblíbené v těch uspořádáních, kde je hra světel v místnosti obzvláště důležitá.

Vzorkovna (showroom) MK rolety

1 000+
produktů v naší vzorkovně.

U nás si vyberete za chvilku.

Kde vzorkovnu najdete

MK Rolety – stínící technika Praha
Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5-Stodůlky

Otevírací doba:

ÚT – 12 – 18 hod.
ČT – 12 – 18 hod.
SO – 09 – 13 hod.

Kudy k nám Parkoviště