Telefon: +420 737 739 714
info@mk-rolety.cz
 
  • Telefon: +420 737 739 714
  • E-Mail: info@mk-rolety.cz
  • Velká kvalita provedení
  • Luxusní zboží

Látkové rolety den a noc

Home » Rolety den a noc » Látkové rolety den a noc

Proč látkové rolety den a noc?

Nelíbí se vám klasické žaluzie z estetického hlediska, ale oceňujete jejich praktičnost? Není důvod hledat kompromis.

Všechny ideální vlastnosti správného stínění se nacházejí v látkových roletách den a noc. Tento typ stínění se skládá z dvojité vrstvy látky, na které se střídají poloprůhledné (denní) a zatemňovací (noční) pruhy.

Díky různým pozicím látkových pruhů pak během dne můžete v místnosti nastavit přesně takovou míru přirozeného světla, jaká vám vyhovuje.

737 739 714 – pojďte se podívat na naší vzorkovnu v Praze

látkové rolety den a noc

Chlouba každého interiéru

Z designového hlediska nabízí stínící technika den a noc mnohem více možností než klasické žaluzie. Vybrat si můžete z velkého množství barevných kombinací, které skvěle doplní vzhled každé místnosti. Velmi populárními volbami jsou noc a den rolety antracit nebo šedé, které se vyznačují vysokou mírou elegance. Ovládací mechanismus rolet lze sladit barevně, aby barevně ladil se zbytkem interiéru. Bez nastříkání je mechanismus dodáván v nenápadném bílém či šedém provedení.

Montáž i údržba bez problémů

Nemusíte se obávat, že by po montáží látkových rolet den a noc zůstala ve vašem domově pohroma. O celou instalaci se postaráme my a jedná se o skutečně bleskový proces. Pokud se chcete zcela vyhnout vrtání, tak máte možnost zvolit variantu s neinvazivním upevněním pomocí PVC háčků. V případě, že si nejste jistí, zda na vaše okna lze tento druh stínění umístit, nezoufejte. Zvládneme hravě nainstalovat látkové rolety den a noc na míru téměř všude. S dlouhodobou údržbou si pak nelamte hlavu. Stačí jen občas rolety vysát či přetřít navlhčeným hadříkem.

Moderní varianty ovládání

Látkové rolety den a noc, někdy nazývané duorolety nebo Zebra, se standardně dodávají s manuálním ovládáním pomocí řetízku. Můžete ale také jít vstříc moderní době a zvolit motorický systém ovládání. Elektrické rolety pak nastavíte buď pomocí dálkového ovladače, případně prostřednictvím aplikace na chytrém telefonu, ve které lze nastavit různé automatické denní režimy rolet. Dálkové ovládání oceníte zejména u špatně dostupných oken či u rozsáhlých prosklených ploch.

Vhodné pro široké spektrum použití

Rolety den a noc mají okrasnou i praktickou funkci, kterou oceníte na nejrůznějších místech ve vašem domově:

Vnitřní mini rolety den a noc bez vrtání se skvěle hodí do kuchyně a představují nejlepší variantu pro okna v panelovém domě.

Pro co nejklidnější spánek se hodí zatemňovací rolety den a noc na okna v ložnici. Přes den můžete dovnitř propustit více světla, zatímco před usnutím vytvoříte v místnosti kompletní tmu.

V obývacím pokoji sladíte látkové rolety den a noc s nábytkem i celkovým barevných schématem místnosti. Spolu se závěsy lze pak vytvořit opravdu úchvatný efekt, který potěší každého milovníka interiérového designu.