Home » Žaluzie » Okenní žaluzie » Hliníkové žaluzie

Hliníkové žaluzie

Je to vlajková loď ochrany proti slunci: interiérové hliníkové žaluzie do oken. Lze je připevnit v několika jednoduchých krocích a zajistit nejlepší možnou ochranu před světlem. A tyto systémy ochrany proti slunci samozřejmě nabízíme v našem obchodě! Ale ne jako obvykle v plastové verzi, ale s ušlechtilými a odolnými hliníkovými lamelami!

To vám umožní vybavit své pokoje optimální ochranou proti slunci zevnitř v kombinaci s účinným zatemněním a ochranou soukromí. Dopad světla si můžete sami regulovat nastavením lamel.

Na rozdíl od dřevěných žaluzií, do kterých lze instalovat jednu žebříkovou lištu nebo více žebříkových lišt, se hliníkové žaluzie vyrábí s žebříkovými šňůrami. Tento stínící systém vyrobený na míru vám zaručí atraktivní vzhled vašeho obytného prostoru a zabrání slunečnímu teplu, aby ohřívalo interiér, zejména v teplejších měsících roku. Zvláště to pomáhá do ložnice.

Interiérové žaluzie slouží i k ochraně před oslněním, což se doporučuje do domácí kanceláře. Tento systém protisluneční ochrany je vhodný i do vlhkých místností, protože hliníkové lamely nevyblednou ani nezreziví. Díky tomu jsou rolety investicí na roky a zárukou kvality a komfortu.

Vzorkovna (showroom) MK rolety

Vzorkovna

Pojďte se podívat do naší velké vzorkovny.

+420 737 739 714

Vzorkovna (showroom) MK rolety

1 000+
produktů v naší vzorkovně.

U nás si vyberete za chvilku.

Kde vzorkovnu najdete

MK Rolety – stínící technika Praha
Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5-Stodůlky

Otevírací doba:

ÚT – 12 – 18 hod.
ČT – 12 – 18 hod.
SO – 09 – 13 hod.

Kudy k nám Parkoviště