Vyberte si venkovní stínění, se kterým ušetříte

Home » Venkovní stínění

Pomocí stínění zabráníte tepelným ztrátám v rozmezí 3 – 7 °C

Hledáte vhodné venkovní stínění pro váš domov, zimní zahradu, pergolu či třeba verandu? Pomůžeme vybrat takové, které nejen skvěle vypadá, ale také vám pomůže uspořit, zabránit tepelným ztrátám v rozmezí 3 – 7 °C, což znamená úspory v létě na klimatizaci a v zimě na vytápění. Venkovní stínění navíc ochrání okno před extrémním počasím, hlukem i třeba nezvanými návštěvníky. Možnost připojení na chytrou domácnost Somfy TaHoma.

Najdeme pro vás to nejvhodnější řešení, třeba venkovní žaluzie od českého výrobce NEVA, extrémně úsporné venkovní rolety značky Minirol. Dále kovové bezpečnostní rolety anebo populární screenové clony, přes které není zvenčí vidět, vy ale o výhled do exteriéru nepřijdete. Zajistíme pro vás stínění do jakýchkoliv ploch i těch atypických, francouzských oken a velkých prosklených ploch.

Nenechte se otravovat bzučícím hmyzem

Všichni známe ten nepříjemný pocit, když se nám v noci těsně u ucha ozve bzučení. Díky sítím proti hmyzu se vám toto již nestane a zároveň budete moc bez problému větrat, klidně celou noc. Naše sítě proti hmyzu jsou elegantní, v okně nijak nepřekáží a zbaví vás nejen komárů, ale třeba i včel a vos, což ocení zejména alergici.

Cenová nabídka na venkovní stínění ZDARMA