Venkovní stínění

Home » Venkovní stínění

Firma Minirol má na Českém trhu více než 20 let zkušeností v oboru. Pokud jde o venkovní stínění oken, tak jsme schopni zadržet tepelné ztráty v rozmezí 3 – 7 °C. Což v letních měsících znamená příjemný odpočinek bez hluku od klimatizace či dalších ventilátorů. Naopak v zimě jsou venkovní stínící rolety ideální k udržení tepelné energie v domě či bytě, abyste nepřepláceli za vytápění vnitřních prostorů.

Přemýšlíte o exteriérovém stínění oken?

V tom případě Vám tu představíme několik variant stínících systému pro venkovní použití. Máme pro vás řešení, ať už se jedná o krytí oken z důvodu průniku hmyzu, nebo o kovové rolety, které zamezí i násilnějšímu vniknutí do domu. Našim klientům dodáváme pouze ověřenou stínící techniku profesionálních výrobců s kladnými výsledky.

screenové clony rolety

Screenové clony ( rolety )

Screenové clony neboli screenové rolety jsou špičkovou stínící technologií určenou především proti slunečním paprskům. Zároveň fungují jako krytí před nečekanými venkovními vlivy. Umísťují se na venkovní stranu okna nebo stěny domu. Ohromnou výhodou zůstává průhlednost těchto rolet,díky čemuž zůstanete nadále v kontaktu s okolím. Exteriérové okenní rolety proti slunci zvládnou zakrýt velké plochy stejně dobře jako ty malé.Neposlední výhodou je šetření energie na vytápění nebo ochlazování vnitřních prostorů, rolety fungují částečně jako izolace. Běžně se tento druh venkovní clony používá i do pergoly, takže si v létě nemusíte dělat starosti se silným slunečním svitem a užívat si pohodlí ve stínu.

 

  • dokonalá ochrana proti hmyzu, větru, prachu a dešti
  • neztrácíte přehled se svým okolím
  • úspora energie
  • screeny lze použít do vaší pergoly
  • provedení v boxu, bez boxu, postranní lanka nebo vodící lišty
  • záruka 5 let

 

Sítě proti hmyzu

Pokud si nevíte rady, jak nejlépe zamezit výskytu otravného a mnohdy i nebezpečného hmyzu (zvláště pro alergiky), tak pro vás máme ideální řešení! Sítě proti hmyzu od našich výrobců vás i vaše ratolesti dokonale ochrání. Nemusíte se nadále bát, že by vaše dítě cokoli bodlo nebo, že by během spánku nějaký hmyz třeba i spolkly. Sítě jsou elegantně řešené a častokrát se mohou stát i vkusným doplňkem domu. Sítě proti hmyzu nebrání nijak výhledu z okna, či jakékoliv jiné manipulaci s oknem samotným. Existuje velká škála všech možných druhů okenních a dveřních sítí proti hmyzu, my Vám dodáme ty kvalitnější a hlavně funkční s mnohem delší životností. Přesvědčte se sami.

sítě proti hmyzu

venkovní rolety před okna

 
 

Venkovní rolety

Pokud se snažíte naspořit nějaké finance v domácnosti, tak není nad to pořídit si venkovní rolety, díky kterým se dají ušetřit nemalé peníze na stále zdražující se energii. Tento systém venkovních okenních rolet totiž nepropouští do místností teplý ani studený vzduch.To znamená, že bude ve vašem domě stálé optimální teplota, nehledě na extrémy počasí, se kterými se setkáváme čím dál častěji. Studie dokázaly, že venkovní roletový systém zásadně přispívá k ochraně příslušné nemovitosti před zloději nebo vandalismem. Venkovní roleta ochrání vaše okna i okenní rámy před nepříznivým počasím, nemusíte se bát sněhu, deště ani silného krupobití. Tento typ venkovního roletového systému se stává vkusným venkovním doplňkem vašeho domu, proto existuje celá škála barevného provedení. V naší nabídce můžete najít venkovní rolety od firmy MINIROL, které dodáme i s montáží až k vám domů.

 

Venkovní stínění zajišťujeme především pro město Plzeň.

 

Cenová nabídka na venkovní stínění ZDARMA