Sítě proti hmyzu vám vytvoříme na míru

Home » Venkovní stínění » Sítě proti hmyzu

sítě proti hmyzu

Nenechte se připravit o čerstvý letní vzduch

Letní noci při otevřeném okně jsou sice příjemné, ale stačí jeden komár a otravné bzučení u ucha nám nedá spát. Sítě proti hmyzu vás před veškerým hmyzem ubrání a vy můžete v klidu dál větrat – i s rozsvíceným světlem.

Ochrana proti hmyzu je nezbytná zejména u dětí, pro které může být bodnutí nebezpečné. I když existují nejrůznější chemické přípravky, sítě proti hmyzu jsou mnohem bezpečnějším a ekologičtějším řešením.

Barvu snadno sladíte s okenním rámem

Sítě proti hmyzu se vyrábí pro většinu typů oken, balkónových dveří a francouzských oken. Nepřipraví vás o výhled ven a jsou dělané tak, aby okno zkrášlily. V naší nabídce najdete spoustu barevných provedení sítí, tak abyste je mohli sladit s okenním rámem a dalšími prvky fasády. Můžete vsadit na zajímavý barevný odstín dle vzorníku RAL, nebo vyzkoušet populární dřevo dekor.

Bez vrtání a dalších zásahů

Sítě mohou být na okně namontované na stálo, nebo je možné zvolit typ, který se na okno nasazuje bez jakéhokoliv vrtání. Tyto sítě pak můžete před začátkem zimy uklidit a nasadit je znovu až na jaře. Sítě proti hmyzu se vyrábí z vysoce kvalitních hliníkových profilů a síťoviny s dokonalou světelnou propustností.

Jaké existují typy sítí?

pevné dveřní sítě proti hmyzu

 

 

Pevné dveřní sítě

Pevné dveřní sítě zabrání průniku hmyzu do interiéru, a pokud potřebujete jít ven, jednoduše síť otevřete jako dveře. Dveřní síť vybavíme panty a zajistíme kašírování profilů na barvu, kterou si vyberete.

pevné dveřní sítě proti hmyzu technická data

Síť integrovaná v roletovém boxu

Roletový systém Minirol kombinuje roletu a síť proti hmyzu, která je umístěná přímo v hliníkovém boxu rolety. Díky tomu vás nejen ochrání před hmyzem, ale i před nepříznivým počasím, hlukem či případným vloupáním.

rolovací sítě proti hmyzu

 

 

integrované sítě proti hmyzu v boxu

 

 

plisé sítě proti hmyzu

Plisé síť

Plisované sítě minimálně zmenšují aktivní plochu okna či dveří, montují se do ostění otvorů a jsou primárně určené do vstupů na terasy, balkóny, lodžie či terasy.

plisé sítě proti hmyzu technika

plisé sítě na rám okna

 

 

Posuvné dveřní sítě

Posuvné dveřní sítě jsou vedené po speciální kolejnici a slouží hlavně pro velké vstupní otvory – vyžadují totiž dostatek místa pro vysunutí do strany. Rám je vyrobený z extrudovaného profilu, který je po celém obvodu opatřen těsnícím kartáčkem. Síť se snadno demontuje bez použití nářadí.

posuvné dveřní sítě proti hmyzu technická data

posuvné dveřní sítě proti hmyzu

posuvné sítě proti hmyzu s vodícím rámem

 

 

pevné okenní sítě proti hmyzu

 

 

Pevná okenní síť

Pevná okenní síť se snadno montuje, bez toho aniž byste museli zasahovat do okenního rámu z venkovní strany.

pevná okenní síť proti hmyzu

Rolovací sítě pro okna a dveře

Výhoda rolovacích sítí tkví v tom, že když zrovna hmyz nelítá, síť jednoduše vyrolujete nahoru. Tyto sítě se montují do ostění nebo na rám a v případě potřeby se dají udělat snímatelné. Můžete je rolovat horizontálně i vertikálně.

rolovací sítě proti hmyzu data technická

 

 

rolovací sítě proti hmyzu do okna a dveří

vertikální rolovací síť do dveří proti hmyzu

rolovací síť pro dvoukřídlé dveře

Síťovina proti hmyzu

Síťovina se vyrábí ze skelného vlákna potaženého plastem v šedé nebo černé barvě. Propustí dostatek přirozeného světla a vyrábí se i ve variantě se zvýšenou odolností před drápky vašich domácích mazlíčků.

 

síťovina proti hmyzu

 

barevné provedení sítí proti hmyzu

Cenová nabídka ZDARMA