Sítě proti hmyzu na míru

Home » Venkovní stínění » Sítě proti hmyzu

sítě proti hmyzu

Nejvhodnější způsob, jak zamezit vniknutí obtížného a mnohdy i nebezpečného hmyzu do Vašeho domova jsou sítě proti hmyzu. Zejména malé děti mohou být vystaveny nebezpečnému bodnutí či spolknutí hmyzu. Sítě proti hmyzu Vás spolehlivě ochrání před hmyzem a nebezpečným bodnutím.

Sítě proti hmyzu neruší výhled z okna a nikterak nebrání větrání místností během dne. Existuje celá řada typů okenních a dveřních sítí proti hmyzu. My nabízíme ty kvalitnější a hlavně funkční s dlouhou životností. I když funkce sítí je hlavně praktická, svým elegantním minimalistickým vzhledem se stávají moderním doplňkem oken a dveří.

Sítě proti hmyzu vyráběné na míru jsou vyrobeny z vysoce kvalitních hliníkových profilů a kvalitní síťoviny s dokonalou světelnou propustností. Síť lze, díky své jednoduché konstrukci namontovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do okenního rámu a stejně tak jednoduše před zimním období z okenního rámu sundat.

Díky široké nabídce barevného provedení lze sítě do oken dokonale sladit s okenním rámem a dalšími prvky objektu. Naše nabídka obsahuje mnoho variant imitace dřeva i možnost lakování do jakékoliv barvy vzorníku RAL. 

 

Unikátní systém sítí 

Extrudované profily sítí jsou luxusnější a kvalitnější variantou sítí proti hmyzu. Tyto profily zajišťují dokonalé vypnutí síťoviny. Pro okenní sítě v provedení bez lemu či s lemem pro lepší sladění s okenním rámem. U dveřních sítí je možné použití pouze profilu bez lemu. Pro sítě proti hmyzu MINIROL jsou používány pouze ty nejkvalitnější komponenty zajišťující bezproblémovou montáž, manipulaci a údržbu samotných sítí proti hmyzu.

 

PROSPEKT sítí proti hmyzu

 

sítě proti hmyzu do dveří pevné s rámem

pevné dveřní sítě proti hmyzu

 

 

Pevné dveřní sítě

Jednoduchá konstrukce podobná okenním sítí proti hmyzu. Samozřejmostí je možnost použití pantů a kašírování jednotlivých komponent k docílení dokonalého vzhledu. Síť do dveří proti hmyzu vám zaměříme a namontujeme.

pevné dveřní sítě proti hmyzu technická data

Sítě integrované v roletovém boxu

Komplexní řešení zastínění a ochrany proti hmyzu. Kombinace roletového systému MINIROL se sítí proti hmyzu, umístěnou přímo v hliníkovém boxu rolety, zajistí maximální ochranu před nepříznivým počasím, hlukem či případným vloupáním, a také před obtížným hmyzem.

rolovací sítě proti hmyzu

 

 

integrované sítě proti hmyzu v boxu

 

 

plisé sítě proti hmyzu

Plisé síť 

Plisované neboli skládané sítě jen minimálně zmenšují aktivní plochu okna. Síť je především určena pro montáž do ostění otvorů, avšak ve spojení nabízenými pomocnými profily je možná také čelní montáž na stěnu či na rám dveří.

plisé sítě proti hmyzu technika

plisé sítě na rám okna

 

 

Posuvné dveřní sítě

Posuvné dveřní sítě proti hmyzu MINIROL se vyznačují především velmi snadnou ovladatelností a tichým chodem. Posuvné křídlo tvoří rám z extrudovaného profilu, který je po celém obvodu opatřen těsnícím kartáčkem. Díky integrovaným vodícím prvkům lze posuvné křídlo snadno demontovat bez použití nářadí. Speciální variantou jsou posuvné sítě montované do uzavřeného vodícího rámu.

posuvné dveřní sítě proti hmyzu technická data

posuvné dveřní sítě proti hmyzu

posuvné sítě proti hmyzu s vodícím rámem

 

 

pevné okenní sítě proti hmyzu

 

 

 
 

Pevná okenní síť 

Elegantní a cenově příznivá varianta ochrany před obtížným hmyzem vhodná pro všechny typy oken. Jednoduché spojení extrudovaných či válcovaných profilů za použití neviditelných rohových spojek. Montáž na okno je provedena z venkovní strany a zajištěna bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do okenního rámu. Manipulace se sítí je díky tomu velmi jednoduchá. Nabízíme sítě do oken MINIROL.

pevná okenní síť proti hmyzu

Rolovací sítě pro okna i dveře

Rolovací síť se pro dokonalé utěsnění pohybuje ve vodících lištách a navíjí se na hřídel uloženou v hliníkovém boxu. Rolování je zjednodušeno pomocí speciální pružinové hřídele , která může být opatřena brzdou pro ještě plynulejší chod síťoviny ve vodících lištách. Rolovací sítě proti hmyzu se montují do ostění nebo na rám s možností snímatelného provedení. Systém umožňuje horizontální i vertikální rolování.

rolovací sítě proti hmyzu data technická

 

 

rolovací sítě proti hmyzu do okna a dveří

vertikální rolovací síť do dveří proti hmyzu

rolovací síť pro dvoukřídlé dveře

 

Sítě proti hmyzu jsou zajisté významným estetickým prvkem každého objektu. Nabídka jejich barevného provedení je tedy nesmírně široká. Dodány jsou v mnoha variantách imitace dřeva i plně barevných provedeních. Na přání zákazníka je možné jednotlivé profily sítí lakovat do jakékoliv barvy vzorníku RAL.

Síťovina proti hmyzu

 

síťovina proti hmyzu

Velmi kvalitní síťovina, vyrobená ze skelného vlákna potaženého plastem v černém nebo šedém provedení. Tato síťovina je upevněna v hliníkovém rámu pomocí pryžových ucpávek a vyznačuje se výbornou světelnou propustností. Kromě standardního provedení lze také využít síťovinu proti hmyzu se zvýšenou odolností vůči drápkům domácích zvířat. Tento typ síťoviny je však vhodné používat pouze v kombinaci s extrudovaným rámem, aby bylo dosaženo dokonalého vypnutí samotné síťoviny.

 

barevné provedení sítí proti hmyzu

Cenová nabídka ZDARMA