Vyberte si tu správnou síť proti hmyzu

sítě do oken proti komárům a jinému hmyzu

Ochraňte své okno před náletem hmyzu

Už vás nebaví neustále bzučení u ucha a kousance všude po těle? S vhodnou okenní sítí se problému s hmyzem zbavíte bez toho, aniž byste museli omezovat větrání nebo omezovat přirozené světlo. Dnešní okenní sítě se vyrábí tak, aby nejen zabránily hmyzu, ale také aby nehyzdily okno a představovaly zajímavý detail okna. Okenní sítě lze namontovat na každé okno, i na staré. Stačí jen správně vybrat typ.

Plisovaná síť se hodí do velkých ploch

Sháníte okenní síť do velkých a nadrozměrných oken? Plisované sítě jsou skvělou volbou, zabírají minimum plochy okna a dají se stahovat horizontálně či vertikálně. Posouvají se nahoře ve vodících lištách ve tvaru U, dole v nízkém PVC profilu. Většinou se montují do ostění otvorů, s pomocnými profily je ale můžeme namontovat i na stěnu či na rám dveří.

plisované sítě do oken proti hmyzu

 

 

 

pevné sítě do oken proti hmyzu

Pevné okenní sítě do každého okna

Pevná okenní síť se hodí do jakéhokoliv okna, plastového, dřevěného, hliníkového i eurookna. Síť je uchycená v hliníkovém rámu, vsadíme jí zvenčí na okno a upevníme pomocí držáků. Díky tomu nemusíme do okenního rámu jakkoliv zasahovat. Síť k oknu můžeme uchytit pomocí otočných, pružinových nebo vsazovacích držáků. Díky jednoduchosti celé konstrukce se vám s okenní síťkou bude snadno manipulovat.

 

 

 

Rolovací sítě zastavíte k jakékoliv poloze

Rolovací sítě můžete vyrolovat a zastavit v jakékoliv poloze – což se vyplatí, třeba když potřebujete zalít kytky. Síťovina se pohybuje ve vodících lištách, navíjí na speciální hřídel s pružinou. Pokud budete mít zájem, opatříme síť také brzdou pro ještě plynulejší pohyb. Rolovací sítě mají po okrajích těsnící kartáče, takže pro hmyz nezbývá ani skulinka, kterou by pronikl do interiéru. Ovládají se madlem, v případě vyšších oken šňůrou. Rolovací síť proti hmyzu vám namontujeme na rám okna.

rolovací sítě do oken proti hmyzu

 

 

 

barevné provedení sítí proti hmyzu

 

 

 

Potřebujete poradit? Napište nám