Okenní sítě proti hmyzu na míru

sítě do oken proti komárům a jinému hmyzu

V naší nabídce je několik typů okenních sítí, která vás chrání proti obtížnému létajícímu hmyzu a zabraňuje tak vniknutí do vašeho interiéru, kde by vám jakýkoliv hmyz mohl znepříjemňovat život. Nabízíme několik možností provedení. Mezi nejznámější patří pevné okenní sítě proti hmyzu s lemem i bez lemu, dále pak rolovací sítě, plisované a posuvné sítě. Představíme vám naše typy síťí, kde si vybere opravdu každý.

 

 

Plisované sítě proti hmyzu

Potřebujete vybavit vaše okenní prostory větších rozměrů? Potom plisované sítě jsou pro vás ten pravý produkt, který hledáte. Plisé síť se posouvá nahoře ve vodících lištách ve tvaru U. Dole je síť vedena v nízkém PVC profilu. Plisovaná síť na okna se instaluje a demontuje bez použití nářadí. I když je síť každodenně využívaná, má síť proti komárům a jinému obtížnému hmyzu velmi dlouhou životnost. 

Plisované neboli skládané sítě jen minimálně zmenšují aktivní plochu okna. Síť je především určena pro montáž do ostění otvorů, avšak ve spojení nabízenými pomocnými profily je možná také čelní montáž na stěnu či na rám dveří.

plisované sítě do oken proti hmyzu

 

 

 

pevné sítě do oken proti hmyzu

Pevné okenní sítě proti hmyzu

Síť do okna proti hmyzu v rámu má pevnou konstrukci. Jsou vhodné pro všechny typy oken plastové, dřevěné eurookna i hliníkové. Síť je uchycena v hliníkovém rámu a vsazena na okno. U pevných okenních sítí není třeba zasahovat do okenního rámu díky použití vhodných držáků. Rám okenní sítě se skládá z hliníkových profilů, které jsou spojeny pomocí vnějších nebo neviditelných vnitřních spojek. Síť k oknu můžeme uchytit otočných, pružinových nebo vsazovacích držáků. Díky jednoduchosti celé konstrukce se s okenní síťkou snadno manipuluje.

Elegantní a cenově příznivá varianta ochrany před obtížným hmyzem vhodná pro všechny typy oken. Jednoduché spojení extrudovaných či válcovaných profilů za použití neviditelných rohových spojek. Montáž na okno je provedena z venkovní strany a zajištěna bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do okenního rámu. Manipulace se sítí je díky tomu velmi jednoduchá.

 

Použití: síť do dřevěných a plastových oken na míru

 

 

 

Rolovací sítě proti hmyzu

Rolovací systém nabízí velmi jednoduché ovládání sítí. Síťovina proti hmyzu se pohybuje ve vodících lištách a navíjí se na hřídel, která je umístěna v hliníkovém boxu. Rolování okenní sítě je zajištěno pomocí speciální hřídele s pružinou. Může být na přání zákazníka opatřena brzdou pro ještě plynulejší chod síťoviny ve vodících lištách. Vodící a koncové lišty jsou opatřeny těsnícími kartáči, které dokonale zamezí vniknutí hmyzu. Rolovací sítě jsou instalovány na rám okna. Ovládají se pomocí madel. U vyšších oken se používá šňůra.

V naší nabídce najdete rolovací sítě do dveří.

rolovací sítě do oken proti hmyzu

 

 

 

barevné provedení sítí proti hmyzu

 

 

 

Dodáváme kvalitní sítě proti hmyzu na míru Plzeň

 

Pošlete nám poptávku