Home » Rolety » Látkové rolety na míru » Rolety den a noc na míru

Rolety den a noc na míru

Na rozdíl od klasických modelů rolet jsou rolety den a noc vyrobeny na míru ze dvou vrstev látek, které leží za sebou. Látky jsou tkané takovým způsobem, že se například střídají průhledné pruhy s neprůhlednými pruhy.

Obě vrstvy látky lze pohybovat proti sobě pomocí řetízku, takže lze dopadající světlo regulovat podle potřeby. Ať už je světlo jako den, mírně soumrak nebo tma: s den noc roletou na získáte flexibilní soukromí a ochranu před sluncem a zároveň stylovou dekoraci na okně.

Z jakého materiálu jsou vyrobeny?

Naše rolety den a noc na míru jsou vyrobeny z vysoce kvalitního polyesteru. Jsou odpuzující vodu a nečistoty, a proto jsou ideální pro kuchyně a koupelny. V našem výrobku na míru také najdete látky zpomalující hoření.

Vzorkovna

Pojďte se podívat do naší velké vzorkovny.

+420 737 739 714

Produkty v této kategorii

Rolety den a noc

Snadné čištění

Naše polyesterová látka se velmi snadno udržuje a lze ji očistit od prachu hadříkem z mikrovlákna nebo měkkým kartáčem. Den noc roletu můžete také otřít mírně navlhčeným hadříkem a jemnou mýdlovou vodou.

Jaké barvy jsou na výběr?

Roleta duo ve standardní velikosti je k dispozici několik různých barev – od klasické bílé nebo černé až po trendy šedé. K dispozici je také varianta přírodního tónu se strukturou.

U dvojitých rolet na míru je výběr barev mnohonásobně větší. Zde najdete více než 140 různých barevných odstínů, včetně klasických odstínů, jako je červená, modrá nebo šedá, stejně jako variace pruhů v černé a bílé nebo světle a tmavě hnědé.

Dvojitá roleta vyrobená na míru s háčky

Základní roleta den a noc na míru je k dispozici v maximální šířce až 130 cm a maximální výšce až 160 cm. Je proto vhodná nejen pro okna, ale také pro dveře.

Vyberte si z více látek v různých úrovních průhlednosti: od průsvitných přes tmavé až po úplně tmavé. Koncová lišta a koncovky jsou vyrobeny z hliníku a jsou k dispozici v bílé, šedé, hnědé a černé barvě.

Základní dvojitá roleta může být instalována také ve vlhkých místnostech a je vhodná k upnutí na okenní křídlo. Tloušťka rámu křídla musí být mezi 15 a 23 mm.

roleta den a noc v kazetě realizace 2
vnitřní rolety den a noc

Dvojitá roleta vyrobená na míru s kazetou, vodicími lištami a volitelným lepením

Základní dvojitá roleta je k dispozici také s kazetou a vodicími lištami, s maximální šířkou 180 cm a maximální výškou 250 cm. Kvůli těmto rozměrům je vhodná pro okna a dveře.

Získáte více než různých verzí látek v úrovních průhlednosti, které jsou průsvitné, tmavé a plně tmavé. Kazeta, kolejnice a boční části rolety – vyrobené z extrudovaného hliníku jsou k dispozici v 10 barvách včetně přírodních dekorů.

Základní dvojitá roleta s kazetou a vodicími lištami pro úplné zatemnění lze instalovat také ve vlhkých místnostech. Lepicí montáž je možná na okenní křídlo a na zasklívací lištu. Vzbudili jsme vaši zvědavost a chtěli byste sestavit vlastní dvojitou roletu s kazetou a vodicími lištami? Navštivte nás v Praze!

Prémiová dvojitá roleta vyrobená na míru – zejména pro široká okna

Kromě základních dvojitých rolet nabízíme také prémiové rolety den a noc vyrobené na míru. Tato prémiová dvojitá roleta je k dispozici v šířce až 250 cm a výšce až 280 cm.

Díky těmto rozměrům je vhodná zejména pro široká okna. U tohoto modelu máme více než 140 různých látek ve 3 úrovních průhlednosti: průsvitné, tmavé a úplné tmavé. Lišta a koncovky – nerez nebo hliník lakovaný.

Prémiová dvojitá roleta může být díky svým materiálovým vlastnostem použita také ve vlhkých místnostech. Montážní profil a boční díly jsou vyrobeny z pevných materiálů.

duo roleta v kuchyni

1 000+
produktů v naší vzorkovně.

U nás si vyberete za chvilku.

Kde vzorkovnu najdete

MK Rolety – stínící technika Praha
Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5-Stodůlky

Otevírací doba:

Út – 12 – 18 hodin

Čt – 12 – 18 hodin

So – 09 – 13 hodin

Kudy k nám Parkoviště