Látkové rolety na míru

Home » Rolety » Látkové rolety na míru

Co je látková roleta na míru?

Látková roleta na míru je individuálně vyráběná ochrana pro vaše soukromí a ochrana před sluncem pro okna a balkonové dveře, které neodpovídají obvyklým standardním rozměrům.

Při přizpůsobení však není zohledněna pouze požadovaná velikost. Naši zákazníci si mohou vybrat mezi různými látkami a barvami a také zvolit preferovaný typ instalace.

Jaké látky a stupně průhlednosti existují?

U našich látkových rolet na míru používáme většinou vysoce kvalitní polyesterové látky. Máte také na výběr mezi různými stupni průhlednosti – od průsvitné, neprůhledné až po úplné zatemnění.

Látkové zatemňovací rolety na míru

U zatemňovacích látkových rolet na míru máte na výběr bohatý sortiment látek a možností provedení, který zajišťuje nejen spolehlivé zatemnění, ale také odráží sluneční záření a tím zabraňuje hromadění tepla v místnostech.

V závislosti na modelu jsou naše výrobky na míru vhodné také do vlhkých místností nebo zpomalují hoření.

 

látkové rolety na míru

737 739 714 – pojďte se podívat na naší vzorkovně v Praze.

zatemňovací rolety na míru

Zatemňovací rolety na míru

Zatemňovací roleta je k dispozici v mnoha standardních šířkách od 60 do 180 cm a ve výškách 150/160 nebo 220/230 a 250 cm. V závislosti na požadovaném stupni zatemnění si můžete vybrat mezi variantami mírně průsvitnými nebo neprůhlednými – tmavými.

Kromě barevné klasiky bílé, černé, krémové nebo modré najdete v našem sortimentu také trendové tóny růžové, fialové nebo terakotové. Montáž je velmi snadná a lze ji provést bez vrtání. Jednoduše pomocí dodávaných svorek připevněte neprůhlednou roletu na okenní křídlo.

Toto instalační řešení je obzvláště praktické v nájemních bytech, protože můžete odstranit roletu bez zanechání zbytků a nezanechat žádné vrtané otvory.

Při výrobě zatemňovacích rolet na míru dokážeme vyrobit šířku rolety až 500 cm.

Látkové rolety bez vrtání

Rolety bez vrtání jsou ideálním řešením, když nad oknem není žádný prostor, který by umožňoval zašroubování upevňovacího prvku systému.

Toto řešení lze také použít v každém případě, kdy nechceme narušit konstrukci stěny nebo okenní rám. Instalace bez vrtání je rychlá a nevyžaduje speciální dovednosti.

Roletu lze přilepit nebo připevnit na speciální držáky.

 

Výhody: není narušen rám okna, bez zbytečného vrtání

Cena již od 988,- Kč bez DPH

látkové rolety bez vrtaní na rám
rolety den a noc na míru

Rolety den a noc na míru

Na rozdíl od klasických modelů rolet jsou rolety den a noc vyrobeny na míru ze dvou vrstev látek, které leží za sebou.

Látky jsou tkané takovým způsobem, že se například střídají průhledné pruhy s neprůhlednými pruhy.

Obě vrstvy látky lze pohybovat proti sobě pomocí řetízku, takže lze dopadající světlo regulovat podle potřeby.

Ať už je světlo jako den, mírně soumrak nebo tma: s den noc roletou na získáte flexibilní soukromí a ochranu před sluncem a zároveň stylovou dekoraci na okně.

 

Cena již od 1448,- Kč bez DPH