Látkové rolety na okna

Home » Látkové rolety na okna

Prohlédněte si naši krásnou řadu vysoce kvalitních látkových rolet na okna a najděte dokonalý vzhled svého domova. Každá látka byla speciálně vybrána pro svou kvalitu, vzhled, styl, dlouhověkost a snadné použití. Máme látku, která doplňuje jakýkoli typ interiérového dekoru a oživuje okna tím nejúžasnějším způsobem.

Ať už potřebujete jednoduchou látku s decentními čistými liniemi, nebo odvážnou a výraznou vzorovanou látku, která u oken vytvoří velkou módní dekoraci, máme látky každého vkusu.

Látkové rolety na okna nabízejí praktičtější volbu než záclony, protože je lze obecně snadno čistit vlhkým hadříkem a teplou mýdlovou vodou, na rozdíl od záclon, které je třeba sundat a obvykle chemicky vyčistit.

Mnohé z našich látek jsou navíc speciálně potaženy, aby poskytovaly zvláštní ochranu před politím a špínou a také před tepelným zářením a slunečním zářením. Některé dokonce nabízejí ochranu před vlhkostí, jsou odpuzující prach, snadno omyvatelné a otíratelné.

Naše ohromující řada látkových rolet na okna je k dispozici v širokém výběru vzorů hladkých i vzorovaných látek. Nejen, že vypadají skvěle, ale nabízejí vynikající kontrolu nad požadovaným množstvím soukromí a světla, zvláště pokud si vyberete roletu z naší široké nabídky zatemňovacích látek.

látkové rolety na okna

737 739 714 – pojďte se podívat do naší vzorkovny v Praze

zatemňovací rolety do oken

Zatemňovací rolety do oken

Zatemňovací roleta je k dispozici v mnoha standardních šířkách od 60 do 180 cm a ve výškách 150/160 nebo 220/230 a 250 cm. V závislosti na požadovaném stupni zatemnění si můžete vybrat mezi variantami mírně průsvitnými nebo neprůhlednými – tmavými. Na míru vyrobíme až 500 cm.

Kromě barevné klasiky bílé, černé, krémové nebo modré najdete v našem sortimentu také trendové tóny růžové, fialové nebo terakotové. Montáž je velmi snadná a lze ji provést bez vrtání. Jednoduše pomocí dodávaných svorek připevněte neprůhlednou roletu na okenní křídlo.

Toto instalační řešení je obzvláště praktické v nájemních bytech, protože můžete odstranit roletu bez zanechání zbytků a nezanechat žádné vrtané otvory.

Cena od 988,- Kč bez DPH

Látkové rolety bez vrtání

Látkové rolety bez vrtání se připevňují k oknům nebo dveřím pomocí držáků spon nebo lepicích pásků. Při montáži není nutné používat vrtáky nebo jiné nástroje.

Výhody: Na jedné straně mohou i ti, kteří nemají manuální dovednosti, snadno připevnit roletu bez vrtání.

Na druhou stranu se vyhnete vyvrtání otvorů na rámy dveří a oken. Zejména v nájemních bytech je důležité, aby soukromí a ochrana před sluncem mohly být odstraněny beze zbytku.

Ať už ve standardní velikosti nebo na míru – máme pro vás rozmanitý výběr v našem sortimentu.

 

Cena již od 790,- Kč bez DPH

látkové rolety bez vrtaní na okna