Látkové rolety do střešních oken: jednoduché a efektivní stínění

Home » Látkové rolety » Rolety do střešních oken

rolety do střešních oken Velux

Pořiďte si rolety

a zapomeňte na přehřívání podkroví

Přemýšlíte, čím zastínit podkroví? Látkové rolety vás zbaví starostí s přehříváním místnosti, zastíní a zároveň vytvoří zajímavý designový prvek celého interiéru. V pestré škále látek najdete průsvitné, zatemňující nebo zcela zatemňující (black out) textilie, ze kterých si vyberete roletu přesně podle svých představ.

+420 737 739 714

Rolety jsou vybavené pružinou bez aretace, díky čemu je látka ve stálém tahu a nehrozí její prověšení. Můžete ji zastavit v jakékoliv pozici a libovolně si tak určit, kolik sluníčka do interiéru pozvete. Látkovou roletu montujeme na míru do moderních střešních oken Velux (Velux GGL, GEL, GPL GHL, GTL, GDL a další) Fakro, Roto, ale i do starších střešních oken, které mají hloubku rámu minimálně 45 mm. Rádi vám na míru vyrobíme roletu i pro vaše střešní okna.

Economy nebo Exclusive?
Rolety řady Economy jsou obměnou klasické pružinové rolety a jsou určené pro všechny milovníky klasických látkových rolet. Oproti tomu roleta Exclusive nabízí něco navíc – skládá se z kazety a z vodících lišt vyrobených z hliníku. Systém dodáváme ve stříbrné nebo bílé barvě. Rolety se vyrábí do maximální šířky 1200 mm a výšky 1400 mm. Boční vedení rolet v lištách u otáčivých oken vám zajistí, aby nedocházelo k přetočení látky.

 

Prohlédněte si rozdíl mezi roletami Economy a Exclusive

 

rolety do střešních oken na míru Plzeň Exclusive

 

Kvalita od značky ERFAL
Montujeme střešní rolety od německé značky ERFAL, která se tomuto segmentu věnuje již přes 30 let. Ve vzorníku najdete látku libovolné barvy či zajímavého vzoru, která jednoznačně rozzáří vaše okna.

 
 
 
 

Roleta pro světlíky

Střešní okenní rolety poskytují optimální ochranu před sluncem a přehřátí místnosti v podkroví. Boční vedení rolet v lištách u otáčivých oken, vám zajistí, aby nedocházelo k přetočení látky.

roleta pro střešní světlík

roleta do střešního okna v dětském pokoji barevná

roleta do střešního okna Velux a Roto

Rolety od značky ISOTRA
Pro střešní okna značky Velux nabízíme rolety ISOTRA R Lite s hliníkovými vodícími lištami, které zabraňují průniku světla ze stran. Kvalitní rolety skvěle regulují světlo a zároveň krásně doladí atmosféru celého podkroví – vyrábí se totiž v celé řadě barevných odstín a vzorů.

Chcete se přesvědčit na vlastní oči? Zveme vás do našeho vzorového domu v Těškově u Rokycan, kde vám představíme nejrůznější řešení pro vaše střešní okna.

Cena rolet do střešních oken zdarma

Vyplňte prosím kontaktní formulář. Zašleme vám cenu rolet do střešních oken. Nebo nás můžete telefonicky kontaktovat na  tel. 737 739 714