Látkové rolety do střešních oken na míru

Home » Látkové rolety » Rolety do střešních oken

rolety do střešních oken Velux

Řešíte stínění do střešních oken v podkroví? Přehřívají se vám místnosti ? Nastala ta pravá chvíle, aby jste si pořídili zatemňovací rolety do střešních oken v podkroví, které jsou vhodným řešením proti přehřívání. Na výběr máte z pestré škály látek lehce průsvitných, zatemňujících nebo zcela zatemňující ( black out ) .

Aby roleta na střešní okno správně fungovala, je zapotřebí pružiny bez aretace. Tím je látka rolet ve stálém tahu a nehrozí její prověšení. Roletu je možné zastavit v jakékoliv pozici, tím umožníme regulaci průniku světla do místnosti.

Potřebujete kvalitní stínění do střešních oken?

 

Provádíme montáž rolet do střešních oken na míru značky Velux, Fakro, Roto a další. V případě, že máte starší střešní okna, musí být jejich hloubka rámu minimálně 45 mm. Též nabízíme univerzální rolety na střešní okna, které vám vyrobíme na míru.

V naší nabídce máme dvě možnosti výroby rolet do střešních oken Economy a Exklusive.

Roleta řady Ecomomy je obměnou klasické pružinové rolety. Oproti tomu roleta Exclusive nabízí profesionální řešení. Skládá se z kazety, vodících lišt vyrobené z hliníku.Systém dodáváme ve stříbrné nebo bílé barvě. Rozdíl mezi roletami na střešní okna Ecomomy a Exclusive si můžete prohlédnou v přiloženém obrázku.

Roletu do střešního okna montujeme ve městech: Plzeň, Rokycany, Praha, Beroun, Hořovice a jejich okolí. Další města možné po domluvě.

 

  • Maximální šířka až 1200 mm
  • Maximální výška až 1400 mm

 

Porovnání rolet Economy a Exclusive

 

rolety do střešních oken na míru Plzeň Exclusive

 

Doporučujeme rolety do střešních oken od německého výrobce ERFAL

 

 

 

 

 

  • velký výběr kvalitních látek na střešní okna 
  • perfektní provedení celé rolety
  • značkový výrobek
  • vyrobeno v Německu na zakázku
  • vše včetně montáže
  • roleta pro všechny typy oken Velux a Roto
  • Velux GGL, GEL, GPL GHL, GTL, GDL a další

 

katalog látek na rolety do střešních oken

Německá firma ERFAL dodává stínění na okna více jak 30 let a jejich výroba rolet do střešních oken je na vysoké kvalitní úrovni. Bohatý výběr látek z originálního vzorníku uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Máte doma střešní okno Velux nebo Roto? Vyberte si u nás látku, která se vám líbí, a my vám roletu do střešního okna vyrobíme na míru. Nabízíme kompletní servis od zaměření až po montáž střešních rolet.

 
 
 
 

Roleta pro světlíky

Střešní okenní rolety poskytují optimální ochranu před sluncem a přehřátí místnosti v podkroví. Boční vedení rolet v lištách u otáčivých oken, vám zajistí, aby nedocházelo k přetočení látky.

roleta pro střešní světlík

roleta do střešního okna v dětském pokoji barevná

roleta do střešního okna Velux a Roto

Do střešního okno můžete použít i moderní a oblíbenou látkovou žaluzii plisé.

Roleta Isotra R Lite pro střešní okna Velux

Zatemňovací roleta do střešních oken Isotra R-Lite jsou atraktivní látkové interiérové rolety vhodné do všech typů střešních oken. Kvalitní provedení s hliníkovými vodícími lištami zajišťuje v kombinaci s vhodně zvolenou látkou plynulou regulaci světla. Můžete si vybrat látky vzorované či jednobarevné, s plně zatemňujícím účinkem nebo látky částečně propouštějící světlo. Od července 2018 Isotra dodává na trh zcela nový vzorní látek, který je rozšířený o spoustu průhledností a vzorů. Cenově dostupné zatemňovací rolety do střešních oken Velux, jsou vhodné pro každého.

Cena rolet do střešních oken zdarma

Vyplňte prosím kontaktní formulář. Zašleme vám cenu rolet do střešních oken. Nebo nás můžete telefonicky kontaktovat na  tel. 737 739 714

 

 Doporučujeme kvalitní látkové rolety do oken

Nabízíme vnitřní elektrické rolety do oken. Použití pro klasická plastová okna špaletová okna i nadměrně velká okna. Nabízíme zaručený a účinný způsob zastínění. Široká nabídka barevného provedení látek ( průsvitné, zatemňující nebo zcela zatemňující ). Naše rolety se přizpůsobí každému interiéru díky různým doplňkům ( designové konzole, barevné konzole nebo barevné kovové řetízky ).

V naší nabídce najdete největší výběr rolet do interiéru. Navrhneme vám optimální řešení pro vaše okna. Pro úplné zatemnění místnosti doporučujeme kazetové rolety, které jsou umístěny v boxu s vodící lištou. Pro velmi moderní design vašich oken doporučujeme rolety den a noc.