Lista here!

Rolety do střešních oken

Rolety » Vnitřní rolety » Rolety do oken » Rolety na míru » do střešních oken

Tma je vzácná. Lidé, kteří jsou v práci velmi zaneprázdněni a často potřebují určitou dobu, aby konečně usnuli, potřebují střešní rolety, aby zatemnili místnosti. K zatemňovacímu efektu dochází jednak světlem nepropustnou látkou střešních rolet. Naproti tomu přesně běžící boční vodicí lišty a stejně neprůhledná povrchová úprava s kartáčovým těsněním brání ve vstupu do ložnice i těm nejmenším paprskům světla.

Látkové rolety do střešních oken však dokážou ještě více. Na zadní straně rolet na střešní okna může být odrazová folie, která účinně odráží teplo. Vytváří se tak příjemné klima v místnosti bez hromadění tepla. Ideální pro dětské pokoje a ložnice.

Naopak vnitřní roleta pro střešní okna v chladnějších měsících roku také izoluje dovnitř. Teplo z místnosti se nemůže dostat ven tak rychle. Roleta pro střešní okno s tepelnou ochranou může také ušetřit trochu energie a nákladů na vytápění.


  • Dodací lhůty: jen 3–4 týdny
  • Max. rozměry: šířka až 150 cm, výška až 150 cm

Pro vás bez starostí

Poradíme vám a vybereme → vše u vás zaměříme → provedeme odbornou montáž se zárukou.


rolety na střešní okna Roto

Rolety do střešních oken Roto

Zatemňovací rolety do střešních oken Roto se dodávají v řadě klasických současných barev, které jsou doplněny elegantními bočními úchyty, které poskytují vašemu střešnímu oknu moderní, stylové a funkční zastínění okna.

Rolety Roto se dodávají se zatemňovacími látkami nejvyšší kvality, upevněním a držáky.

Všechny rolety na míru do střešních oken Roto jsou vyráběny podle přesných specifikací výrobce oken, takže je zaručeno, že budou perfektně pasovat k vašemu oknu.

Můžete si být také jisti, že všechny rolety jsou svým designem bezpečné pro děti a jsou plně v souladu s nejnovějšími předpisy.

Rolety do střešních oken Velux

Některé látkové rolety do střešních oken Velux nabízejí úplné zatemnění, zatímco jiné jsou navrženy tak, aby příchozí světlo spíše zastínili než úplně zatemnili.

Půdní vestavby již dlouho představují způsob, jak vytvořit více prostoru v našich domovech. V mnoha z těchto přestaveb je instalováno okno Velux, aby přivedlo světlo do kdysi dusného prostoru. Ale když se blíží noc nebo prostě nechcete, aby dovnitř proudilo světlo, můžete využít naší rozsáhlé, speciálně navržené řady rolet pro okna Velux.

Ať už chcete jakýkoli styl, všechny naše produkty jsou šité na míru, aby se dokonale hodily k vašemu oknu VELUX®.

Předokenní rolety Velux plní řadu funkcí. Kromě toho, že brání silnému slunečnímu světlo vstupu do místnosti zajišťují vaše soukromí v noci, kdy se může ochladit půdní prostor nebo přístavbu domu.

rolety do střešního okna Velux
Rolety na okna Fakro

Rolety do střešních oken Fakro

Pokud hledáte kvalitní rolety do oken Fakro, tak jste na správném místě. Nabízíme širokou škálu rolet Fakro vlastní značky navržených tak, aby perfektně pasovaly na vaše značková střešní okna Fakro a vylepšily celkový vzhled vašeho domova. Náš výběr zahrnuje rolety do střešních oken, dostupné v různých stylech, barvách a vzorech podle vašeho vkusu a dekoru.

Ať už hledáte elegantní a moderní vzhled nebo tradičnější pocit, naše rolety Fakro vlastní značky vám poskytnou funkčnost a styl, který potřebujete. Navíc měření a montáž našich žaluzií a rolet do oken Fakro je hračka. Jednoduše vyhledejte kód velikosti na kovovém štítku okna a vyberte svou velikost.

Ovládání je jednoduché pomocí spodní lišty a je k dispozici se solárním motor.

Zatemňovací rolety Fakro naší vlastní značky se perfektně hodí pro vaše okna Fakro s neuvěřitelnou úsporou.

Rolety do střešních oken bez vrtání?

Roleta do střešního okna ochrání místnost před nadměrným pronikáním slunečního záření, poskytne pocit soukromí a stane se působivou ozdobou vašeho domova či kanceláře. Moderní řešení jsou nejen elegantní, odolné a funkční, ale také se snadno instalují. Bohužel se neobejdeme pořízení rolet do střešních oken bez vrtání.


Kazetu nebo roletku je třeba přišroubovat do otvorů ve střešním okně. Výrobci v současné době nabízejí široký výběr řešení, která vám umožní vyhnout se vrtání, ale ne u rolet do střešních oken.

látkové rolety do střešních oken
rolety do velkých oken Plzeň

Stínící rolety do oken

Vysoce kvalitní a mimořádně praktickou ochrana vašeho soukromí zajistí stínící rolety do oken. V jistém smyslu je to klasika mezi roletami s ochranou proti slunci. V naší široké nabídce najdete standardní rolety ve všech běžných rozměrech.


Při výrobě našich stínících rolet do oken používáme především kvalitní polyesterové látky, ale také směsové tkaniny z bavlny a polyesteru. Polyesterové tkaniny s tepelným zátěrem se používají pro zatemnění rolet protisluneční ochrany. Nátěr nejen odráží UV záření, ale také udržuje teplo ven.

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top