Rolety na střešní okna

Home » Vnitřní stínění » Zastínění střešních oken » Rolety na střešní okna

Zatemňovací rolety na střešní okna

 
Přemýšlíte, čím zastínit podkroví? Látkové rolety vás zbaví starostí s přehříváním místnosti, zastíní a zároveň vytvoří zajímavý designový prvek celého interiéru.

V pestré škále látek najdete průsvitné, zatemňující nebo zcela zatemňující (black out) textilie, ze kterých si vyberete roletu přesně podle svých představ.

  • vyrobíme vám roletu na míru
  • i na méně známá okna
  • minimální hloubka rámu 45 mm
  • více výrobců střešních rolet v naší nabídce
  • nabídneme vám i alternativu v podobě plisé nebe žaluzie

Nabízíme více možností látkových střešních rolet

Látkové rolety do střešních oken jsou vybavené pružinou bez aretace, díky čemu je látka ve stálém tahu a nehrozí její prověšení. Můžete ji zastavit v jakékoliv pozici a libovolně si tak určit, kolik sluníčka do interiéru pozvete.

Látkovou roletu montujeme na míru do moderních střešních oken Velux (Velux GGL, GEL, GPL GHL, GTL, GDL a další) Fakro, Roto, ale i do starších střešních oken, které mají hloubku rámu minimálně 45 mm. Rádi vám na míru vyrobíme roletu i pro vaše střešní okna.

Economy nebo Exclusive?

Rolety do střešních oken řady Economy, jsou obměnou klasické pružinové rolety, a jsou určené pro všechny milovníky klasických látkových rolet. Oproti tomu, roleta Exclusive nabízí něco navíc – skládá se z kazety a z vodících lišt vyrobených z hliníku.

Systém dodáváme ve stříbrné nebo bílé barvě. Rolety se vyrábí do maximální šířky 1200 mm a výšky 1400 mm. Boční vedení rolet v lištách u otáčivých oken vám zajistí, aby nedocházelo k přetočení látky.

737 739 714 – Přijďte do naší vzorkovny v Praze ve Stodůlkách.