Zatemňovací rolety na okna Velux

Home » Rolety na střešní okna » Zatemňovací rolety na střešní okna Velux

Název: roleta pro střešní okno Velux

Možná použití: pro ochranu soukromí a proti oslnění, regulace tepla

Vlastnosti: zatemnění místnosti, zatemnění v podkroví

Látky: různé barevné provedení včetně vzorů, možnost odrazové folie

Provedení: dle typu okna – GGL, GPL, GHL, GTL, GXL, GDL, GEL, GGU, GPU, GTU, GXU, GHU

Typové označení: 01, 02, 03, 04, 06, 304, 306, 308, 406, 408, 606, 608, 808, C04, F06, M04, M06, M08, P06, P08, S06, S08, U08, CK04, FK06, MK04, MK06, MK08, PK06, PK08, SK06, SK08, UK08

Ovládání: ruční pomocí tahu

Barevné provedení: vodící lišty a kazeta v bílé nebo stříbrné elox barvě

zatemňovací rolety na okna Velux

737 739 714 – Přijďte do naší vzorkovny v Praze ve Stodůlkách.

Střešní rolety vhodné pro střešní okna Velux

Cítíte se doma opravdu dobře? Máte dobrý a hluboký spánek? To vám zaručují především zatemněná okna nebo střešní roleta. Pro značku Velux máme ty pravé střešní rolety pro starší modely a modely z roku 2013. Všechny mají jednu společnou věc. Hodí se do každého interiéru a do každé místnosti. Mimochodem, tyto zatemňovací rolety jsou také ideální pro dětské a dospívající pokoje. I za velmi jasného denního světla jsou naše střešní rolety absolutně spolehlivě zatemněny.

 

Jaké barvy existují, pro jaké typy rolet?

Výběr barev závisí na značce střešního okna a jeho velikosti. Který máte?

U střešních rolet vhodných pro střešní okna Velux jsou základní požadované barvy bílá, krémová, šedá a tmavě modrá. My vám nabídneme různé barevné provedení včetně možného vzoru.

 

Jak poznáte svůj typ oken Velux?

V podstatě nabízíme střešní rolety pro dva různé typy oken Velux. Ty vyrobené před rokem 2013 a ty, které byly vyrobeny po roce 2013. Ale které okno Velux je vaše? Můžete to snadno zjistit. V rámečku je vidět typový štítek, který lze použít k identifikaci přesného typu okna. 3místná čísla jsou typy Velux před rokem 2013, 4místná čísla od roku 2013. První číslo v kódu označuje typ okna, druhé přesnou velikost okna.

 

Montáž

Instalace střešních rolet je pomocí vrtání. Připevňují se dva držáky pomocí dvou šroubů na rámu okna. Poté se vloží do obou držáků příslušná kazeta rolety. Nakonec se přišroubují vodící lišty do levé a pravé strany rámu okna.

 

Kvalita a estetika v jednom

Vodicí lišty a kazeta rolety střešního okna jsou ve stylovém, moderním, a přesto nadčasovém stříbrném vzhledu. Roleta a vodicí lišty se skládají z vysoce kvalitní a stabilní hliníkové konstrukce. Příslušné látky přesvědčí svou odolnou kvalitou a obzvláště tepelným povlakem, který funguje perfektně i po mnoha letech.