Pružinové rolety na míru

Rolety » Vnitřní rolety » Rolety do oken » Rolety na míru » Pružinové rolety na míru

Volně zavěšené, pružinové rolety na míru z naší prodejny se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a zajímavým designem. To umožňuje jejich snadné přizpůsobení stávajícímu uspořádání místnosti, zejména proto, že látky jsou k dispozici v jednotných barvách a často v univerzálních barvách.

Pokud je těžké určit, jaká barva bude ladit s interiérem, zvolte šedé, přírodní nebo bílé látky. Všechny volně visící samonavíjecí rolety pružinové jsou bez přídavných prvků, jako jsou korálkové řetízky, takže mají jednoduchý vzhled, který se dokonale hodí do moderních interiérů.

Stojí za připomenutí, že pružinové rolety na míru mají madla a doplňky pouze v bílé barvě. To nemusí být překážkou, protože bílá je obecně univerzální barva, takže se nebije s jinými barvami. Okna nebo jiné prvky interiéru jsou navíc obvykle ve stejných nebo podobných barvách, což je přirozený barevný odkaz. Někdo se domnívá, že pružinové rolety do oken a jejich bílé prvky zajímavě kontrastují s výrazně barevnými látkami, což optický estetický dojem ještě umocňuje.


  • Dodací lhůty: jen 3–4 týdny
  • Max. rozměry: šířka až 250 cm, výška až 250 cm

Pro vás bez starostí

Poradíme vám a vybereme → vše u vás zaměříme → provedeme odbornou montáž se zárukou.

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top