Lista here!

Vnitřní rolety do střešních oken

Rolety » Vnitřní rolety » Rolety do oken » Rolety na míru » Vnitřní rolety do střešních oken

Sluneční clonu do střešních oken lze obecně připevnit na všechna střešní okna. Zvláště okna směřující na jih jsou ale vystavena obzvláště intenzivnímu slunečnímu záření – tam dokážou rolety do střešních oken malé zázraky tím, že je zatemní.

Bez ohledu na to doporučujeme instalovat zatemnění střešních oken zejména v ložnici a dětském pokoji.

Naše vnitřní rolety do střešních oken nejen spolehlivě zatemní místnosti: díky stříbrnému povlaku na zadní straně roleta na střešní okno odráží tepelné záření a zajišťuje tak příjemnější klima v místnosti, které usnadňuje usínání. Vnitřní roleta na střešní okno vám může dobře posloužit i jako ochrana proti oslnění v jiných místnostech. To znamená, že můžete nerušeně pracovat na počítači nebo sledovat televizi.

S vnitřní roletou do střešního okna můžete zvýšit komfort bydlení v místnostech se střešními okny. Kvalitní zatemňovací roleta je vyrobena ze zatemňovací látky s tepelným zátěrem. Tepelný zátěr chrání před horkem a zatemňovací látka umožňuje úplné zatemnění – ideální například v horkých letních dnech. Promyšlenou konstrukci dotváří boční vodicí lišta a těsnící kartáč na konci. To znamená, že ztmavení zůstává bez mezer. Tato roleta na střešní okno má kazetu vpředu, aby zcela chránila látku před slunečním zářením při svinutí a tím zvýšila její životnost.

Naše vnitřní rolety do střešních oken pasují do standardních oken Fakro, Roto a Velux. .


  • Dodací lhůty: jen 3–4 týdny
  • Max. rozměry: šířka až 150 cm, výška až 150 cm

Pro vás bez starostí

Poradíme vám a vybereme → vše u vás zaměříme → provedeme odbornou montáž se zárukou.


Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top