Home » Rolety » Rolety do střešních oken » Univerzální

Universální rolety na střešní okna

Název: roleta pro střešní okno univerzální

Možná použití: pro ochranu soukromí a proti oslnění, regulace tepla

Vlastnosti: zatemnění místnosti, zatemnění v podkroví

Látky: různé barevné provedení včetně vzorů, možnost odrazové folie

Provedení: na míru pro všechny střešní okna s minimální hloubkou rámu 4,5 cm

Velikost: mini. šířka 35 cm, max. 120 cm , výška minimálně 30 cm, maximálně 160 cm

Ovládání: ruční pomocí tahu

Barevné provedení: vodící lišty a kazeta v bílé nebo stříbrné elox barvě

Vzorkovna (showroom) MK rolety

Vzorkovna

Pojďte se podívat do naší velké vzorkovny.

+420 737 739 714

Aby vaše pokoje mohly být úplně zatemněny, je univerzální roleta na střešní okno standardně vybavena elegantní hliníkovou kazetou s úzkými bočními profily a s těsněním ve spodní liště. Roleta střešního okna se snadno ovládá ručně a volitelně může mít stříbrnou tepelnou vrstvu, která optimálně odráží teplo a světlo. Takže ve vašem pokoji zůstane příjemně a chladně i v těch nejteplejších dnech.

Dekorativní univerzální střešní roleta vám nabízí nejlepší soukromí a optimální zatemnění vaší podkrovní místnosti. Bez ohledu na to, zda tuto oblast používáte jako koupelnu, ložnici, dětský pokoj nebo kancelář. Vždy máte po ruce dokonalý stínicí systém!

Rolety do střešních oken – cena

universální rolety na střešní okna

Zatemňovací roleta na střešní okno

cena od 1 368- Kč

Šířka: až 120 cm
Výška: do 140 cm

Jak fungují univerzální rolety do střešních oken?

Tepelná ochrana střešního okna pro příjemné teploty.

Rolety jsou k dispozici buď v průhledných, průsvitných nebo zcela zatemňovací. Pokud váš podkrovní pokoj nemusí být příliš ovlivněn účinky světla, nebo pokud chcete pouze ochranu před denním světlem, může samozřejmě stačit také střešní roleta, která je průsvitná a neprůhledná zároveň.

Jak však často ukazuje praxe, v podkrovních místnostech je obvykle vždy vyžadován určitý stupeň průhlednosti, který je zcela neprůhledný, zejména pokud je tato oblast konkrétně používána jako ložnice nebo domácí kino. Zatemnění nejen přispívá k dobrému spánku v podkrovních pokojích, ale také má tu výhodu, že nabízí 100 procent zatemnění pro pokoje s výhledem na jih, ať už budete surfovat na internetu, pohodlně číst nebo sledovat televizi. Univerzální zatemňovací rolety také zaručují spolehlivou ochranu soukromí během noci, například když jsou rozsvíceny lampy v interiéru.

universální roleta do střešního okna

Tipy pro výběr

Univerzální roleta na střešní okno nabízí rozmanitost barev, kreativní prostor pro estetický design obytných prostor. Bez ohledu na to, zda máte skandinávské styly bydlení, středomořský design interiéru, venkovský styl nebo dokonce nábytek puristické povahy. Pomocí rolety na střešní okno můžete stylově doplnit svůj životní styl nebo dát vašemu obytnému prostoru zcela nové akcenty.

Platí následující základní pravidlo: světlé barvy vždy způsobí, že se místnost bude zdát větší, zatímco tmavé barvy způsobí, že velké obytné plochy budou vypadat menší a útulnější. Ve stylu s neutrálními barvami, jako je bílá, šedá nebo béžová, jste vždy na bezpečné straně. Mají jemný charakter a lze je kombinovat nejrůznějšími způsoby.

Chcete-li, aby váš domov vypadal živěji, doporučujeme použít pestrobarevné střešní rolety. Pokud si naopak ceníte přísného, jasného nebo formálního strukturování místnosti, černé rolety vám poskytnou optimální výsledky.

Čištění rolety střešního okna

Údržba střešních rolet je ve srovnání se závěsy nebo záclonami poměrně nekomplikovaná. Nahromaděný prach lze díky trvale hladkému povrchu látky rychle a snadno zamést měkkým kartáčem nebo vyčistit vysavačem.

universální roleta do střešního okna detail
Vzorkovna (showroom) MK rolety

1 000+
produktů v naší vzorkovně.

U nás si vyberete za chvilku.

Kde vzorkovnu najdete

MK Rolety – stínící technika Praha
Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5-Stodůlky

Otevírací doba:

Út – 12 – 18 hodin

Čt – 12 – 18 hodin

So – 09 – 13 hodin

Kudy k nám Parkoviště