Lista here!

Home » Tipy a návody » Prahnete po moderním bydlení? Dopřejte oknům luxusní látkové rolety!

Prahnete po moderním bydlení? Dopřejte oknům luxusní látkové rolety!

Jednou z mnoha možností, jak zastínit klasická i střešní okna jsou látkové rolety. Tento způsob byl populární před mnoha lety a znovu zažívá boom. Není divu. Vždyť je k dispozici nespočet produktů, které osloví pozitivními vlastnostmi, praktickou stránkou i cenovou dostupností. Sluší moderním i starším interiérům.

Proč zvolit látkové rolety?

Možná si myslíte, že jsou látkové rolety na okna obyčejné, ale opak je pravdou. Osloví i nejnáročnějšího klienta. A to nejen svým vzhledem, ale také snadnou montáží a komfortním ovládáním. Na své si přijdou milovníci jemných tónů i nadšenci extravagance. K dostání jsou produkty částečně zastiňující, ale také zcela zatemňující modely. S takovými roletami si v klidu přispíte anebo můžete bez rušení nadbytku světla sledovat oblíbený pořad v televizi. K dalším výhodám patří snadná montáž a ovládání na řetízek či motoricky.

Luxusní látková roleta den a noc na míru je třešničkou na dortu, protože se na ní střídají zatemňovací a transparentní pruhy. Vzájemné překrývání je nejen stylové, ale především prakticky reguluje průnik slunečních paprsků. Šířka pruhů závisí na výběru látky. Pokud si myslíte, že se vám budou rolety špatně udržovat v čistotě, také se mýlíte. Údržba je jednoduchá a k odstranění prachu postačí jen vlhký hadřík či vysavač. Jen si představte, že lze zakoupit i modely z nehořlavé látky. Na výběr je nespočet designů. Díky praktickým látkovým roletám získá interiér doslova reprezentativní vzhled.

Látkové rolety bez vrtání

Vsaďte na německou kvalitu

Pokud toužíte po exkluzivním designu vnitřních prostor, zaujme roleta den a noc Doppelrollo. Pochází z dílny německého výrobce a ohromí špičkovou kvalitou. Neprůhledné a průhledné tkané pruhy očima přilákají vás i milé návštěvy. Oceníte více než 140 moderních dvojitých žaluzií, jež mají rozličné barvy i designy a dají se ovládat ručně anebo elektricky.

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top