Home » Tipy a návody » 5 důvodů k pořízení závěsů na míru

5 důvodů k pořízení závěsů na míru

Závěsy: Nadčasová krása

Závěsy a záclony jsou nadčasové krásné. I přes vzkvétající trh se žaluziemiroletami stále vládnou nad srdcem lidí. Jsou dokonalým řešením pro stínění oken. Přidávají luxusní a svůdný pocit do pokojů, které nejsou jedinečné. Dodají vašemu interiéru teplo a jemnost. Celoplošné závěsy od stropu po podlahu vypadají velkolepě a královsky, a není pochyb o tom, že trh se závěsy zůstane v oblibě kvůli jejich naprostému kouzlu.

5 důvodů k pořízení závěsů na míru

Závěsy hotové nebo na zakázku?

Můžete si nechat vyrobit vlastní závěsy a záclony. To znamená, že si necháte udělat zaměření, vyberete látku a získáte závěsy pouze pro vaše okna. Můžete přidat svůj osobní dotek a přizpůsobit je tak, aby vyhovovaly vašim oknům a místnosti.

Hotové záclony a závěsy jsou sešité, které v regálech obchodu čekají, až si je přinesete domů. Jsou dodávány se standardními rozměry a jsou šity, aby splňovaly požadavky standardních velikostí oken.

Výhody hotových závěsů

Hotové závěsy mají určité výhody.

Majitelé domů jsou kvůli pohodlí často přitahováni k hotovým záclonám nebo závěsům. Pokud je vaše žádost okamžitá, a nemůžete se dočkat, až si ji přizpůsobíte počítejte s dlouhým vybíráním. Jsou to ovšem vaši spasitelé, když nemáte čas a potřebujete něco, abyste oblékli ta holá okna, než dorazí hosté!

Není možné získat styl a barvu, kterou potřebujete. Možná budete muset prohledávat dalekosáhle a je tu možnost, že můžete získat takové závěsy, které zrovna potřebujete.

Pokud je váš rozpočet omezený a chcete slušnou nabídku, pak jsou pro vás připravené hotové záclony a závěsy. Přizpůsobené závěsy každý den stojí více, protože jsou přizpůsobeny speciálně pro vaše domovy, a protože byly vyrobeny ve velkém množství, budou vás stát méně peněz.

moderní závěsy do oken

Důvody, proč jsou doporučeny záclony a závěsy na míru

Pokud nespěcháte a máte více času, a můžete zvýšit svůj rozpočet, jsou záclony a závěsy vyráběné na zakázku preferovány a doporučovány než ty hotové.

Velikost už není starostí
Největším problémem, pokud jde o závěsy, je jejich velikost. Hotové jsou vyráběny tak, aby vyhovovali základním požadavkům pro okna. Nejsou vyrobeny, aby splňovaly specifické a jedinečné požadavky. Nejčastěji tedy budete mít problémy s délkami a je třeba je upravit, abyste je napravili. Pokud máte velká okna nebo různě tvarovaná okna, hotové závěsy nikdy nesplní vaše požadavky.

Zakázkové závěsy jsou vyráběny speciálně pro vaše okna, a proto velikost není pro vás omezena.

Bohatý výběr látek
Když se rozhodnete pro závěsy na míru, budete mít nekonečné možnosti výběru z hlediska textilie, designu, textury a vzoru. Jste informováni o kladech a záporech každého typu, abyste věděli, který bude pro vás nejlepší. Hledáte látku, která odpovídá stěnám? S velkým výběrem často máte těžké rozhodnout se, která bude pro vás nejlepší. My vám poradíme.

Zajištění kvality
Hotové záclony a závěsy jsou vyráběny ve velkém množství. Zatímco náklady jsou nižší, kvalita a drobné podrobnosti nejsou během výrobního procesu řešeny. Zjistíte rozdíl v tiscích, neshodách barev, nesouladech délek atd. Někdy je steh nekvalitní, lemy mají tendenci vypadávat, a ještě mnohem víc. Když si vyberete závěsy na míru, zajistíte si, aby byla věnována pozornost drobným detailům. Všechna měření jsou prováděna přesně, řezání, lemování a je zajištěna kontrola s maximální pozorností. Většina z hotových záclon je složena v malých balíčcích a způsobí se tím různé záhyby, které je obtížné odstranit. Závěsy by měly být zavěšeny rovně, dokud nejsou nainstalovány nebo by měli být co nejméně ohnuty.

Kvalita na prvním místě
Většina hotových záclon, které si koupíte, se nedodává kompletní. Podšívky nemají. Ty pomáhají chránit vaše závěsy před vyblednutím před sluncem. Záclony a závěsy na zakázku vždy dostanete kompletní s látkou té nejvyšší kvality, aby se zabránilo předčasnému opotřebení.

Správná funkčnost především
Správná funkčnost je často ohrožena u hotových záclon. Je to proto, že přicházejí v jedné standardní šířce. Když je chcete zatáhnout kvůli ochraně soukromí nebo světelné filtraci, zjistíte, že se nezavírají úplně a zanechávají mezery. Podobně tomu je, když je otevřete. U záclon vyrobených na míru získáte šířku, kterou chcete, aby záclony byly funkční a splňovaly požadavky.

Ty hotové i přes jejich nevýhody i nadále zabírají část trhu se závěsy. Jednoduše kvůli jejich pohodlí. Máte je, když je potřebujete. Snadné řešení pro vaše potřeby stínění vašich oken. Z hlediska estetiky, vizuální přitažlivosti, jedinečnosti, kvality, trvanlivosti a funkčnosti však záclony vyrobené na míru přesahují hotové záclony jednoznačně.

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top