Lista here!

Home » Tipy a návody » Různé styly bydlení nabízejí různé možnosti stínění

Různé styly bydlení nabízejí různé možnosti stínění

Důležitost stylu domova

Když stavíme rodinný dům, tak první překážka, které čelíme, určuje, jaký styl domova si vybereme pro svůj krásný dům. Musí vyhovovat našemu vkusu a preferencím. Musí odpovídat našemu stylu a protínat se s naší osobností. Domov je jen rozšíření nás samotných, ale měl by být reprezentací toho, kým jsme.

Výběr zařízení je podobný tomu, že dává našemu domu vlastní identitu, s kterou se hrdě chlubí. Existuje nespočet stylů. Otázka, která nás pronásleduje je „který styl nám vyhovuje nejlépe?“, nebo „s jakým stylem domova se ztotožňujeme?“. Jakmile si uvědomíme, že to zjistíme, je pro nás snadné vybrat správné stínění na okna.

různé možnosti stínění

Podle stylu domova si vyberte správné stínění na okna

Poté, co jsme si vybrali domácí výzdobu, můžeme si oddechnout. Ale naše práce je jen napůl hotová. Máme větší úkol vybrat si zastínění oken, které se mísí s tímto dekorem. Můžeme se rozhodnout pro tradiční výzdobu, a spojit ji s velmi moderními roletami nebo žaluziemi, a to je perfektní recept na katastrofu mody. Okenní stínění rozpačitě vyčnívají a kazí celý vzhled, pocit a atmosféru, kterou jsme tak zoufale chtěli vytvořit. Takže víme, co dělat. Jak ale zjistíme, které stínění na okna jde ke kterému stylu domova?

Druhy dekorativního řešení domova

Pomůžeme vám najít perfektní kombinaci, která zvýrazní krásu domova, a učiní z bydlení příjemný a okouzlující zážitek.

Tradiční styl bydlení

Tradiční styl domácí výzdoby může být předmětem mnoha experimentů. Můžeme improvizovat, abychom vytvořili něco, co je velmi přitažlivé pro oči. Tradiční domácí výzdoba je bohatá, elegantní a velkolepá pomocí neutrálního stínění.

Zastínění oken: Žaluzie ze dřeva a římské rolety krásně ladí s tradičním dekorem. Dřevěné žaluzie přinášejí s sebou bohatství, které je neporovnatelné, a zvyšuje estetickou přitažlivost místnosti.

Římské rolety s jejich měkkým textilním stylem fungují opravdu dobře pro jakýkoli tradiční vzhled.

římské rolety pro dokonalý styl

Hollywoodský styl bydlení

Tento styl připomíná staré kouzlo Hollywoodu. Výzdoba je okouzlující, elegantní s lákavým kouzlem. Používá mnoho sametů, semišů, kožešin, zrcadel, stříbra a platiny.

Zastínění oken: Lehké průsvitné rolety a jemné římské rolety skvěle ladí s tímto elegantním dekorem. Zatímco rolety a žaluzie jistě zvyšují půvab kvocientů pokojů, římské rolety dotvářejí jejich jemnou sofistikovanost.

Minimalistický styl bydlení

Minimalismus v domácím stylu nabízí jednoduchost bez kompromisů v oblasti funkčnosti a umělecké krásy. Jsou to základní zvýraznění základních funkcí, a vzdávají se všeho, co je extravagantní.

Zastínění oken: Plisé žaluzielátkové rolety. S nimi se určitě nikdy nemůžete splést. Jsou jednoduché a upravené. Vždy jděte na motorizované verze, protože absence kabelů přispívá k minimálnímu vzhledu místností. Bezproblémový, bezstarostný a organizovaný vzhled a dojem je to, co dekor vyžaduje, a plisé žaluzie a látkové rolety to určitě dávají.

látkové rolety pro minimalistický styl bydlení

Moderní styl bydlení

Kořen modernismu je datován od poloviny dvacátého století. Moderní designový styl je doplněn jednoduchými barvami, geometrickými vzory a čistými liniemi. Je to velmi moderní styl.

Zastínění oken: Bezesporu plisé žaluzielátkové rolety, které nemají zatím konkurenci. Mají elegantní a efektní vzhled, a umožňují světelnou filtraci a soukromí. Tyto rolety a žaluzie krásně ladí s moderním dekorem, a jsou velmi funkční a zároveň praktické. Plisé vypadá úžasně.

Rustikální styl bydlení

Jak už název napovídá, rustikální znamená prostý, jednoduchý, bez sofistikovanosti s hrubým povrchem. Má dřevěnou nebo kamennou povrchovou úpravu. Vytváří veselé a šťastné prostředí s výběrem zemitých barev.

Zastínění oken: Přirozený vzhled dřevěných žaluzií nebo umělých dřevěných žaluzií funguje magicky dobře pro rustikální bytový dekor. Směšují se přirozeně. Žaluzie s výběrem pevných zemitých barev dělají další skvělou volbu pro stínění oken. Je zde elegance v neodmyslitelnosti a přirozené dobrotě, která dodává této dekoraci vlastní charakter.

dřevěné žaluzie pro rustikální styl bydlení

Styl bydlení Art Deco

Art Deco styl bydlení vznikl ve 20. a 30. letech v Americe a Evropě. Vyznačuje se nábytkem a dekorem, který je exotický, bujný a propracovaný. To nemá žádné zábrany proti použití výrazných barevných odstínů a spousty kontrastu. Styl Art Deco je luxusní svým vzhledem a pocitem.

Zastínění oken: Bohatě barevné a texturované závěsy jsou fascinující volbou pro styly okenních dekorů s interiéry ve stylu art deco. Vypadají majestátně. S malovanými okenicemi s nekonečnými možnostmi lze také sladit s art deco. Látkové rolety také přicházejí s velkým množstvím barev.

Styl bydlení Francouzská země

Tento styl má kouzlo a teplo starého světa, které nemá obdoby. Používá smíšené vzory, zemité odstíny, dekorativní nábytek ze dřeva, který vás dopraví do jiné éry. Má rozcuchaný vzhled vytékající teplem, který je velmi lákavý a příjemný pro oči.

Zastínění oken: Zdokonalený vzhled římských rolet a bílé nebo šedobílé dřevěné žaluzie fungují nejlépe ve stylu francouzské země. Jsou elegantní a zdrženliví.

Český styl bydlení

Tento styl je představou svobodného ducha, chaotického, ale krásného vzhledu. Klíčovým prvkem v tomto stylu je nekonvenční použití všech textur, barev a vzorů.

Zastínění oken: Teplý a přírodní materiál odstínů tkaného dřeva pracuje krásně s bohémským stylem. Nedaleko za sebou jsou jemné římské rolety s plynulým stylem, který dobře ladí s interiéry. Jste-li bezstarostná duše, je to kombinace dekorů a krásného stínění oken. Udělá to zázraky!

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top