Lista here!

Home » Tipy a návody » Rolety do pergoly pod názvem LOCKSCREEN

Rolety do pergoly pod názvem LOCKSCREEN

Máte na vaší zahradě pergolu a nyní si lámete hlavu, jak se ubránit pohledům zvenčí? Obtěžují vás nepříjemné sluneční paprsky, které vám neustále svítí do očí? Pořiďte si od nás kvalitní rolety do pergoly s prodlouženou zárukou.

Výrobkům od českého výrobce Minirol věříme, proto nabízíme záruku v délce 60 měsíců. Nejúčinnější roleta, která propouští potřebné množství světla a je odolná vůči povětrnostním podmínkám. Navíc vám poslouží jako síť proti hmyzu.

béžové rolety do Pergoly Mariánky
venkovní roleta do pergoly

Rolety do pergoly se instalují na dřevěné ale i jiné pergoly, které mohou být samostatně stojící, nebo přisazené k domu. Jejich instalace se provádí na vnější stranu podpěrných stojek. Pokud máte pergolu dřevěnou, a stojky jsou dost silné, můžete venkovní roletu na pergolu umístit mezi tyto stojky. Barevně lze sladit celý systém díky velkému výběru screenových látek, a rozšířenému vzorníku lakování komponentů jako jsou vodící lišty a box, kde je uložena venkovní roleta.

Venkovní screenová roleta do pergoly LOCKSCREEN se vyrábí s boxem válcovaným nebo extrudovaným. Na výběr máme několik možných elektrických motorů. Doporučované a velmi žádané jsou motory SOMFY, které si můžete díky jejich originalitě, v budoucnu nastavit dojezdy venkovních rolet dle své libosti bez nutnosti odborné firmy.

Látku do pergoly si vyberte dle své libosti

Velmi kvalitní látky SERGÉ 600 odolávají povětrnostním podmínkám. Různé barevné provedení sladíte dle své libosti.

rolety do pergoly látky Serge
rolety do pergoly látky Serge 2
rolety do pergoly látky Serge 3

Další zajímavé články

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top