Nejvyspělejší výrobce stínící techniky v ČR


Abychom vám pomohli lépe se zorientovat, který výrobce stínící techniky v České republice mají nejvyspělejší technologii pří výrobě rolet, žaluzií a sítí proti hmyzu, tak vás seznámíme s jejich profilem.

Vnitřní rolety, římské rolety, závěsy a speciální vnitřní stínění

 

Mezi jedničku co se týče kvality a výroby patří firma Bematech, která nyní disponuje s nejmodernější technologií výroby vnitřního stínění. Výroba vnitřních rolet na okna je jich hlavní prioritou. Jejich vývojáři stále zdokonalují celkový systém pro ovládání a perfektní funkčnost látkových rolet Bematech pro všechny domácnosti a firemní zákazníky. I když mají vlastní SHOW ROOM mají zastoupení po celé ČR, a jejich kvalitní výroba putuje i mimo naše území. Minulý rok uvedli na trh novou řadu látkových rolet PURE, která si získala ihned oblibu u našich zákazníků.

Možná se nyní ptáte, proč mají rolety označení PURE ( v překladu čistý ). Jistě všichni známe, jak vypadá běžná roleta. Je třeba ji ukotvit do stěny budovy, takže na nás často kouká kotvící technika ve zdi. Řada PURE toto eliminuje. Samotné konzole, které drží roletu ve své poloze jsou vyrobeny z kovu. Při montáži se na tuto konzolu nasadí PVC krytka, která schová nejen kovovou konzolu, ale i její případné kotvení.

rolety pure do velkych oken
roleta Pure detail zátěžové lišty

Vraťme se nyní k samotné výrobě od lídra vnitřního stínění Bematech. Při výrobě jsou používány nejmodernější stroje, které se postarají o velmi kvalitní rolety. Látky jsou řezány laserem, tudíž nedochází k třepení látky. To je velmi důležité, aby vám roleta vydržela několik let na vašem okně. Určitě nikdo nechceme roletu se třásněmi. Další výhodou jsou kvalitní komponenty, které Bematech dováží z EU. Barevné kovové řetízky dle vašeho výběru umocní celkový design rolet.

Při výrobě závěsů a římských rolet je využívána nejmodernější technologie výroby a to bezešvé stehy. Vlastní kolekce kvalitních látek je vhodná i pro náročné klienty. V neposlední řadě bychom chtěli zmínit výrobu baldachýnů, které jsou vhodné pro zimní zahrady nebo prosklené střechy.

Rolety pro vnitřní použití od firmy BEMATECH jsou vyráběny až do celkové šířky 5 000 mm, což jiný výrobce v České republice nedokáže vyrobit. Nejširší řada látkových rolet PURE, GAINT, HYBRID INFINITY a další. Každá vyrobená roleta v Bematechu zaujme návrháře interiérového designu a je vhodná do každého moderního prostředí.

 

POTŘEBUJETE ROLETY DO INTERIÉRU? POŽADUJTE TY NEJLEPŠÍ – BEMATECH.

římská roleta Back zadní tunýlky
římská roleta na okno v ložnici hnědá

Venkovní žaluzie

Potřebujete na váš rodinný dům kvalitní žaluzie? Nebo vás opravdu láká jen nejnižší cena? Víte, že nejnižší cena venkovních žaluzií je vždy za něco? Někde se prostě něco ubrat musí. To ovšem neplatí, pokud si pořídíte žaluzie od firmy NEVA, která vsadila na kvalitní výrobu a zaobírá se pouze tímto sortimentem. Při výrobě žaluzií používá nejvyspělejší technologie v EU. To už je co říci že? Abychom zde nemluvili jen do větru, podívejte se na jejich stránky na reference. Jejich výroba je vyvážena do těchto zemí : Japonsko , Maďarsko, Slovensko, Israel, Norsko, Francie, Rakousko a další.

 

Jaké přednosti vám nabízejí venkovní žaluzie NEVA

 

  • Nejúčinnější venkovní stínění
  • Umožnění plynulé regulace světla
  • Konec přehřívání místností
  • Zlepšení tepelně izolační vlastnosti domu
  • Skvělý designový prvek domu nebo administrativních budov

 

Říká se, že na detailech záleží. U žaluzií tomu platí dvojnásobně. Ať už potřebujete venkovní žaluzie na váš rodinný dům nebo třeba na vaší pergolu, vsaďte na kvalitu. Firma NEVA poskytuje záruku v délce 4 roky na vlastní výrobu žaluzií, která se nachází nedaleko Prostějova. Výrobu vidět na vlastní oči skutečně stojí zato. Podívejte se sami, jaké nabízejí stínící systémy.

POTŘEBUJETE ŽALUZIE DO EXTERIÉRU? POŽADUJTE TY NEJVYSPĚLEJŠÍ – NEVA.

Venkovní rolety a sítě proti hmyzu

Alternativou venkovních žaluzií jsou venkovní rolety. I zde je poměrně velký výběr, a my se opět budeme soustředit hlavně na kvalitu. Zde bychom vám chtěli představit firmu MINIROL, která vyrábí nejpevnější sítě proti hmyzu a venkovní rolety. Další její specializací jsou screenové rolety, které se s oblibou používají jako fasádní clony, nebo jako stínění pro vaši pergolu. Není divu, že poskytují na své výrobky záruku 5 let. Ano za kvalitou svých výrobků pevně stojí. Firmu najdete u Velké Bíteše, kde vás rádi seznámí se svými produkty. Pokud jste z Plzně nebo z Prahy, můžete navštívit naší venkovní vzorkovnu, kde vám rádi předvedeme perfektní funkčnost a kvalitu rolet MINIROL.

okenni rolety minirol
fasádní předokenní rolety Minirol

Tento článek jsme zveřejnili na našem webu, aby měli zájemci o stínící techniku možnost zjistit, který výrobce v ČR vyrábí vysoce kvalitní stínění. Není náhodou, že právě my se zaobíráme montáží výrobků od všech zmíněných výrobců. Všichni tři výrobci se specializují a určitý typ stínění, proto dokážou kvalitou nabídnout více než ostatní firmy, které se snaží vyrábět, co se dá. My jsme vsadily na kvalitu ne na kvantitu. A jak se rozhodnete vy?

Pokud i vám jde o kvalitní výrobky, můžete nás podpořit sdílením tohoto článku.