Home » Tipy a návody » Designové konzole pro vaše rolety

Designové konzole pro vaše rolety

Design interiéru je tvořen různými prvky a je pouze na nás, jak si vytvoříme náš domov, aby se nám líbil. Naše firma MK Rolety dodává do domácností dekorativní látkové rolety na okna. Výběr dekorativních látek je skutečně velký. Samozřejmě tím naše nabídka pro moderní domácnosti nekončí.

Klasická konzole na rolety nemusí vyhovovat každému. Zde nastává trochu problém, jak toto vyřešit po designové stránce. Jednou možností je umístit látkovou roletu do kazety, ale ne každému se musí provedení do kazety líbit. Kazetu lze barevně přizpůsobit ostatním prvkům v interiéru. Abychom uspokojili potřeby moderních domácností přistoupili jsme k rozsáhlé nabídce designových konzol, které vyřeší starosti a zakryjí PVC konzoly. Infinity nyní můžete mít s krásnou roletou s potiskem, která se perfektně hodí do vašeho interiéru.

Infinity – designové konzoly vyšší třídy

Infinity je designová řada konzol, které vám částečně nebo zcela zakryjí PVC konzoly. Konzoly na stínící prvky jsou vyráběny z kvalitního eloxovaného hliníku. Tím je zajištěna dlouhá životnost samotné konzoly. Barevné provedení řady Infinity je v bílé, černé a šedé barvě.

Pokud řešíte designové konzole po celém domě, můžete využít jakékoliv barevné provedení ze vzorníku RAL. Infinity se dodává v zaobleném a hranatém provedení. Prohlédněte si prosím fotogalerii řady Infinity a nechte se inspirovat dokonalým vzhledem. Při pořízení látkové rolety den a noc upevníte její dokonalost uzavřenou konzolí Infinity viz foto.

latkove_rolety_maxi_barevne_design_konzole
rolety_pro43designkonzoly

Montáž konzoly nad okna nechte na nás

Montáž designových konzol je o něco složitější než montáž PVC konzoly. Vy si ovšem hlavu s montáží nedělejte. Vše vyřídíme za vás pro vaší maximální spokojenost.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top