Látková roleta s potiskem

 
Home » Rolety » Látkové rolety » Látková roleta s potiskem

Více než jeden rok pro vás připravujeme a testujeme roletu s potiskem pro domácnosti a firmy. Máme vlastní tiskárnu, na které pro vás vytvoříme dokonalou roletu s naším nebo vaším motivem. 

Naši firemní zákazníci mohou roletu s potiskem využít jako stínění na okna, a zvýraznit svojí prestiž vlastním logem nebo jiným příjemným motivem.

V domácnosti můžete vytvořit dokonalý vzhled rolety se vzorem, který se bude perfektně hodit do každého interiéru. Pojďme spolu vytvořit ve vaší domácnosti nebo ve vašem firemním prostředí dokonalost, která vás bude těšit po několik let.

Jaký potisk vám nabízíme

 

  • z našich připravených vzorů
  • z vašeho dodaného loga
  • z vašich dodaných kvalitních fotografií
  • možnost motorizovaného systému 230V
  • výroba na míru
  • vyrobíme vám rolety na baterie nebo jako vnitřní elektrické rolety

 

 Látky vybíráme pečlivě

Tisk na roletu provádíme na více druhů látek. Rádi vám ukážeme látky, které již máme dlouhodobě testované a kterým věříme. Kvalita tisku je zajištěna na značkové tiskárně. Za poplatek vám můžeme udělat barevné vzorky.

Podle barvy, která se vám bude nejvíce líbit, vám vyrobíme roletu s potiskem. Celkový výběr je podobný jako u látkových rolet. Můžete vybírat z barevných konzol nebo dodat na atraktivitě celé rolety designovou řadou Infinity.

Ukázka našich nových vzorů

Nechte se inspirovat potiskem na rolety, které vám přinesou do vašeho interiéru nový vzhled. Vyobrazená grafika nemusí odpovídat skutečnému provedení. Doporučujeme vzorníky si prohlédnout na naší vzorkovně po domluvě.

737 739 714 – prohlédnout si potisk můžete na naší vzorkovně v Praze ve Stodůlkách