Home » Rolety » Látková roleta s potiskem

Látková roleta s potiskem

Interiérové látkové rolety mají nejen skvělé stínicí vlastnosti, ale také exkluzivní vzhled. Není proto divu, že jsou vnitřní rolety do oken oblíbené už přes 200 let a jejich vývoj jde neustále dopředu.

Dnes si můžete vybrat mezi látkami, které jsou téměř průhledné až po ty plně zatemňující. Díky speciální povrchové úpravě se látkové rolety na okna téměř nešpiní, odpuzují prach a mohou tak ozdobit domov i alergikům.

Vzorkovna (showroom) MK rolety

Vzorkovna

Pojďte se podívat do naší velké vzorkovny.

+420 737 739 714

Jaký potisk vám nabízíme

 Látky vybíráme pečlivě

Tisk na roletu provádíme na více druhů látek. Rádi vám ukážeme látky, které již máme dlouhodobě testované a kterým věříme. Kvalita tisku je zajištěna na značkové tiskárně. Za poplatek vám můžeme udělat barevné vzorky.

Podle barvy, která se vám bude nejvíce líbit, vám vyrobíme roletu s potiskem. Celkový výběr je podobný jako u látkových rolet. Můžete vybírat z barevných konzol nebo dodat na atraktivitě celé rolety designovou řadou Infinity.

Ukázka našich nových vzorů

Nechte se inspirovat potiskem na rolety, které vám přinesou do vašeho interiéru nový vzhled. Vyobrazená grafika nemusí odpovídat skutečnému provedení. Doporučujeme vzorníky si prohlédnout na naší vzorkovně po domluvě.

rolety s potiskem vzory 1
rolety s potiskem vzory 2
rolety s potiskem vzory 3
Vzorkovna (showroom) MK rolety

1 000+
produktů v naší vzorkovně.

U nás si vyberete za chvilku.

Kde vzorkovnu najdete

MK Rolety – stínící technika Praha
Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5-Stodůlky

Otevírací doba:

ÚT – 12.00 – 18.00 hod. 

ČT – 12.00 – 18.00 hod.

SO – 09.00 – 13.00 hod.

Kudy k nám Parkoviště