Lista here!

Home » Tipy a návody » Moderní stínění vám zajistí vnitřní látkové rolety

Moderní stínění vám zajistí vnitřní látkové rolety

Potřebujete obnovit váš interiér něčím novým? Staré stínění na okna se vám už nelíbí? Pořiďte si vnitřní látkové rolety se vzorem nebo jednodušší bez vzoru. Z obou variant budete mít radost.

Nová řada látkových rolet PURE vám zajistí velmi jednoduchou demontáž rolety v případě nového malování. Tato nová řada rolet je vhodná i pro okna větších rozměrů až 3 400 mm. O montáž rolet se nestarejte. Nechte ji zcela na nás. Okna, která potřebujete zastínit vhodnou roletou vám zaměříme a postaráme se o kompletní sladění vašeho interiéru. To vám žádný eshop neudělá. Látku si vyberete z našeho originálního katalogu látek, který sestavují odborníci na interiérový design.

látkové rolety

Látková roleta funguje velice dobře na řetízkové ovládání. Pokud máte možnost elektrického přívodu, tak určitě využijte možnost připojení rolety na motor s dálkovým ovládáním. Motory sice nejsou zadarmo, ale v budoucnu oceníte jejich jednoduché ovládání.

Využitelnost látkových rolet je v dnešní době opravdu velká. Vyberte si naší firmu, která se zabývá prodejem a montáží velmi kvalitních rolet. Poskytujeme kompletní servis na kvalitní látkové rolety českých a německých výrobců s dokonalou mechanikou, která vám bude fungovat bez problému několik let.

Látkové rolety bez vrtání

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top