Home » Tipy a návody » Hmyz a velká okna? Jsou tady plisé sítě proti hmyzu!

Hmyz a velká okna? Jsou tady plisé sítě proti hmyzu!

Blíží se sezóna plná sluníčka a tepla. Konečně si budeme moci dovolit otevřená okna a nechat proudit čerstvý vzduch skrze naše obydlí. Do chvíle, než přiletí otravný hmyz. Nedejte mu šanci, aby oždiboval vaše jídlo a roznášel bakterie po domě! Plisé sítě proti hmyzu tento problém vyřeší.

Čím se plisé sítě pyšní?

Příjemný spánek

Sen o otevřených oknech během noci a příjemného čerstvého vzduchu se nyní stává skutečností. Už žádní komáři, žádné bzučení okolo našeho ucha, už žádné bolestivé nevzhledné štípance. Nebojme se rozsvítit světla. Hmyz sice přiletí, ale zůstane za okny. Plisé sítě nevítané hosty dál nepustí.

plisé sítě proti hmyzu

Lepší zdraví

O kolik bude náš život klidnější, když se nebudeme desetkrát denně řítit s roličkou novin po bytě za vosou či mouchou? O kolik budeme šťastnější, když si dopřejeme kvalitní ničím nerušený spánek? Kolik potravin bude ušetřeno před nenechavými makadly masařek? Strach, že polkneme vosu společně s koláčem, je tímto zažehnán. Zásadním plusem v tomto bodu je fakt, že plisé sítě zcela vynahrazují chemické postřiky. Už nemusíme dýchat sloučeniny škodlivých látek, kterými bychom zahubili hmyz. Plisé sítě jsou vhodnou ekologickou alternativou.

Barva na přání

Plisé sítě jsou doprovázeny hravostí a originalitou. Díky velkému množství barevných provedení je snadno sladíme s fasádou, barvou okenního rámu nebo jinými prvky domu. Nemusíme se držet pouze tradičních barev! Jednoduše si vybereme kteroukoli barvu ze vzorníku RAL nebo vsadíme na oblíbený dřevěný design.

kvalitní plisé sítě do oken a do dveří

Kvalitní provedení

Plisé síť se vyrábí ze skelného vlákna, které je potaženo PVC. Jedná se o vysoce odolný materiál nejen proti vnějším vlivům, ale také proti drápkům domácích mazlíčků. Můžeme tedy očekávat vysokou životnost.

Snadná montáž

Montáž plisé sítí je velmi jednoduchá. Vyberme si, zda sítě na okně zůstanou na stálo, či je budeme sundavat. Takové přání bychom mohli mít v případě, že bychom plisé sítě chtěli uklidit na zimu. Nemají žádnou kazetu, do které by se shrnuli.

Kam umístit plisé sítě?

Plisé sítě takřka nezmenšují aktivní plochu, na kterou je umístíme. Viditelnost a propustnost světla do interiéru zůstává stále stejná. Sítě se hodí nejen pro velká okna, ale své uplatnění najdou i u vstupů na balkony, terasy nebo lodžie. Velice příjemně vypadají na francouzských oknech nebo v zimních zahradách. Plisé sítě neváhejme použít i na menších plochách, jako jsou dveře na balkon či větší okna.

Seznamte se s výhodami!

  • ochrání zdraví
  • dopřeje klidný spánek
  • velký výběr barev
  • kvalitní materiál
  • snadná montáž
  • široké uplatnění
  • odolné proti domácím mazlíčkům
  • ekologické řešení

Mám zájem o plisé síť! Co dál?

Jste zaujatí plisé sítěmi? Pak budeme rádi, když zavítáte do naší vzorkovny v Praze. Svůj výběr si prohlédnete na vlastní oči, navíc se vám budou věnovat naši zaměstnanci, kteří zodpoví všechny vaše dotazy. Podrobně vás seznámí s funkčností i montáží plisé sítí.

Vzorový dům mimo jiné nabízí i další ukázky naší stínící či zatemňovací techniky. Poznejte a přesvědčte se o kvalitě léty prověřených značek Bematech nebo Erfal! Jejich moderní technologie vás nadchnou.

Máte další dotazy nebo byste se rádi přeptali na některé informace? Nemusíte za námi do Těškova! Jen zvedněte sluchátko a zavolejte nám. Budeme se vám věnovat. Pokud preferujete písemný kontakt, napište nám email, na který vám brzy odpovíme. Další variantou je pak webový formulář, na který narazíte u každého našeho produktu. Na všechny vaše dotazy odpovíme a se vším vám poradíme!

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top