Lista here!

Home » Tipy a návody » Látkové rolety „Porovnání vnitřních rolet vám pomůže”

Látkové rolety „Porovnání vnitřních rolet vám pomůže”

Zorientujte se ve světě látkových rolet, objevte výhody jednotlivých řešení a zjistěte, jaké stínění je pro vaše bydlení to nejlepší. Jsme zde pro vás a vaše pohodlí. Pokud právě teď hledáte látkové rolety Plzeň, máme pro vás dobrou zprávu. Montáže provádíme nejen v Rokycanech a Klatovech, ale také v Plzni a na základě domluvy i dalších městech České republiky včetně Prahy.

Efektivní stínění díky kvalitní látce? Ano!

Během letních prázdnin se teploty v ČR pohybují i kolem třiceti stupňů. Pokud i vy máte z vysokých teplot a neobyvatelného interiéru obavy, je nejvyšší čas začít přemýšlet nad stíněním v podobě dostupných látkových rolet.

Dostatek stínu v interiéru je nezbytný. Jen si představte i pouhý proužek ostrého slunečního svitu. Pokud vám míří přímo do očí, je velmi nepříjemný. Právě z toho důvodu se vyplatí vsadit na efektivní stínění. To by mělo být mimo jiné povedené i designově.

S klasickými hliníkovými žaluziemi v dnešní době příliš parády nenaděláte, a proto se vyplatí vsadit na moderní vnitřní látkové rolety. Jaké modely lze volit? Nepřestávejte číst, zaměříme se totiž hned na několik provedení.

látkové rolety přes výklenek okna

Látkové rolety den a noc

Střídání dne a noci představuje naprosto přirozený přírodní cyklus. Velmi populární řešení z naší široké nabídky přesně na tyto změny myslí. Rolety den a noc jsou typické tím, že se u nich střídají transparentní a zatemňovací pruhy. Jejich překrýváním vzniká prostor pro efektivní regulaci průniku světla do interiéru. A jaké jsou hlavní výhody?

  • Využití po celý den s možností regulovat intenzitu pronikajícího světla.
  • Jednoduchá údržba látky. Drobných nečistot se zbavíte za pomocí navlhčeného hadříku.
  • Pohodlné ovládání a možnost řešení na míru.

Den a noc rolety máte možnost vybírat s kazetou i bez ní. Stejně tak záleží na vás, jestli dáte přednost manuálnímu řetízkovému ovládáním nebo řešení elektrickému s motorem. Takové ovládání může být drátové či bezdrátové. Vzhledově jsou rolety den a noc v kazetě i bez ní dodávány v bílém nebo šedém odstínu. S výmalbou i nábytkem je sladíte dokonale zejména v případě, že si pořídíte látkové rolety den a noc na míru.

Twintex rolety den a noc

Římské rolety

Dokonalé dekorativní schopnosti a jedinečné cesta k rozjasnění interiéru. Přesně to jsou římské záclonové rolety. Slouží jednak jako elegantní stínění, jednak jako skvělý dekorativní prvek. Jaké jsou jejich hlavní přednosti a proč si je do bydlení vybrat?

  • Švy jsou šité prostřednictvím neviditelných stehů, což ještě zvýrazní dokonalost tohoto zastínění v každém detailu.
  • Široká nabídka a cenová dostupnost.
  • Velmi jednoduchá údržba.

Hodně oblíbené jsou římské rolety se vzorem. Potřebujete-li interiér oživit, s různými ornamenty na roletách se vám to dokonale podaří. Protože si uvědomujeme, jak moc vám záleží na stylu, pravidelně vyhledáváme nové kolekce a sázíme na ty nejkvalitnější výrobce.

Umístit tyto rolety pro nás není problém klidně i do šikmin. Elegantně vypadá třeba průsvitné provedení v kuchyni. Zaujmou ale i hnědé variace v ložnici. Možností provedení je zkrátka spousta. Nevíte-li si rady, neváhejte se nám ozvat. Poradíme vám a představíme vám všechny vhodná řešení.

bílé římské rolety v kuchyni

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top