Home » Rolety » Elektrické rolety

Elektrická roleta pro vaše pohodlí

Před nedávnem se elektrické rolety do oken považovali za luxus. V dnešní době se již jedná o klasické provedení na každé stavbě. Kdo by dnes chtěl chodit od okna k oknu a ručně vytahovat rolety nebo žaluzie? Výjimku tvoří, když si pořídíte předokenní rolety s dodatečnou montáží. Ale není to pravidlo.

Pokud zákazník má v blízkosti elektrický proud, tak raději volí elektrické rolety. Mezi velmi žádané motory patří bezesporu motory SOMFY, které nabízejí prodlouženou záruku 5 let. Tím nás přesvědčují, že si za kvalitou svých motorů firma SOMFY stojí.


  • Dodací lhůty: jen 3–4 týdny
  • Max. rozměry: šířka až 700 cm, výška až 400 cm

Pro vás bez starostí

Poradíme vám a vybereme → vše u vás zaměříme → provedeme odbornou montáž se zárukou.


venkovní rolety předokenní novostavba

Elektrické venkovní rolety

Výhodou každé venkovní předokenní elektrické rolety nebo žaluzie je její jednoduché ovládání. Když chcete stavět nový rodinný dům, tak již při vytváření projektu se vás každý projektant zeptá, jaké stínící elektrické okenní rolety bude chtít zakomponovat do svého nového projektu.

Pokud se jedná o velmi slušného projektanta, tak ten vám nabídne elektrické venkovní rolety před vaše okna i balkon. Nepodceňujte stínění vašich oken. Předokenní rolety s dodatečnou montáží se vám nemile prodraží, a budete muset zasáhnout do již hotového domu. Což by byla velká škoda.

Pro jaké rolety jsou vhodné motory SOMFY:

venkovní rolety , venkovní rolety Screenvenkovní žaluzie

Vnitřní elektrické rolety do oken

Elektrický pohon žaluziílátkových rolet se postará o bezproblémové nastavení dle vašeho přání. Elektrické ovládání vnitřních žaluzií a rolet do oken jednoduše nastavíte pomocí nástěnného přepínače nebo dálkového ovládání RTS. Počítejte, že cena vnitřní elektrické rolety je vyšší než cena na řetízkové ovládání.

O roletách na elektrický pohon by jste již měli přemýšlet při stavbě nebo rekonstrukci rodinného domu nebo jakéhokoliv bytového typu. Pro ty kteří nechtějí jakýmkoliv způsoben zasahovat do již hotových omítek máme skvělý TIP.

Pořízením bateriové rolety si ušetříte čas i vysoké náklady na případnou rekonstrukci sekáním kabelů do zdi. Cena bateriové rolety je sice vyšší, zato vám baterie dokážou vydržet několik let. Ovšem pozor. Jen bateriové motory RTQ.

Pro jaké vnitřní rolety jsou motory vhodné:

Elektrické interiérové látkové rolety , římské rolety , vertikální žaluzie.

látková roleta hybrid-10

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top