Do moderních budov patří venkovní elektrické rolety

Home » Elektrické rolety » Elektrické venkovní rolety
elektrické rolety předokenní

Zapojte rolety do inteligentního řídicího systému

Plánujete stavbu rodinného domu? Pak nezapomeňte na stínící techniku již v přípravné fázi a dobře si rozmyslete, jestli chcete manuální nebo elektrické venkovní rolety. Pokud se rozhodnete pro elektrické, již ve fázi projektu pro ně musí být navrhnuta elektroinstalace – dodatečná montáž by byla nejen komplikovanější, ale lehce by již narušila celkový pohled na vaše okna.

Líbí se vám ovládání přes telefon? Pořiďte si Somfy TaHoma bezdrátové ovládání.

+420 737 739 714

I v případě, že rolety nechcete instalovat před nastěhováním, doporučujeme nechat si udělat elektrorozvody, které vám budou sloužit jako příprava pro rolety. Exteriérové rolety jsou součástí trendu automatizace budov pomocí inteligentních řídicích systémů. Rolety tak můžete obsluhovat i na dálku, případně si nastavit scénáře, kdy je systém stáhne.

Investice, která se vrátí

Exteriérové rolety na motorický pohon jsou sice dražší, než manuálně ovládané rolety, ale pohodlnější a ušetří vám spoustu času i starostí. Motor je tichý, stahování rolet téměř neuslyšíte. Vyrobíme pro vás rolety až do šířky 5 000 mm. Chcete rolety na vlastní oči vidět? Zveme vás do našeho vzorového domu v Těškově u Rokycan, kde si vše můžete vyzkoušet.

Cenová nabídka na elektrické venkovní rolety ZDARMA