Žaluzie Plisé „Látkové stínění pro francouzská okna


Kladete si otázku jak zastínit francouzská okna? Možností je samozřejmě mnoho. Optimální řešení je zvolit látkové žaluzie plisé. Berme v potaz, že v jedné místnosti máme více oken a jak tedy vše skloubit, aby vše vypadalo nádherně? Zrovna nedávno jsem se dostal na jeden eshop, kde radí do jedné místnosti jeden typ stínění. To zrovna není moc dobrá rada a nikomu nepomůže. Nedovedu si totiž představit zákazníka, který požaduje na klasická okna rolety den a noc, a to samé na francouzská okna.

Prohlédněte si zastínění francouzských oken, jak jsme je řešili v Rokycanech. Žádné závěsy ani rolety. Použité žaluzie ulehčí klientovi jejich ovládání a navíc získal krásný dekorační prvek k nezaplacení.

Většina zákazníků spoléhá na firmy, které se zabývají interiérovým stíněním. A dělají dobře! V jedné místnosti můžete mít několik typů stínění, jen je musíte umět sladit. Musíte umět navrhnout taková opatření, za která vám bude zákazník děkovat. Jak tedy dekorativně a hlavně účinně zastínit francouzská okna? Navrhneme pro vás látkové žaluzie plisé, které jsou jednoduché na ovládání, a můžete si je nastavit vůči průniku světla kdekoliv na vašem okně. Se žaluzií posouváte směrem nahoru a dolů, nebo ji můžete zaparkovat ve spodní nebo horní části okna. Doporučujeme výrobky Erfal, kde celá výroba je řízena v Německu. Vysoká kvalita je zaručena.