Home » Tipy a návody » Žaluzie Plisé „Látkové stínění pro francouzská okna

Žaluzie Plisé „Látkové stínění pro francouzská okna

Kladete si otázku jak zastínit francouzská okna? Možností je samozřejmě mnoho. Optimální řešení je zvolit látkové žaluzie plisé. Berme v potaz, že v jedné místnosti máme více oken a jak tedy vše skloubit, aby vše vypadalo nádherně? Zrovna nedávno jsem se dostal na jeden eshop, kde radí do jedné místnosti jeden typ stínění. To zrovna není moc dobrá rada a nikomu nepomůže. Nedovedu si totiž představit zákazníka, který požaduje na klasická okna rolety den a noc, a to samé na francouzská okna.

Prohlédněte si zastínění francouzských oken, jak jsme je řešili v Rokycanech. Žádné závěsy ani rolety. Použité žaluzie ulehčí klientovi jejich ovládání a navíc získal krásný dekorační prvek k nezaplacení.

plisé žaluzie na francouzské okno

Většina zákazníků spoléhá na firmy, které se zabývají interiérovým stíněním. A dělají dobře! V jedné místnosti můžete mít několik typů stínění, jen je musíte umět sladit. Musíte umět navrhnout taková opatření, za která vám bude zákazník děkovat. Jak tedy dekorativně a hlavně účinně zastínit francouzská okna?

Navrhneme pro vás látkové žaluzie plisé, které jsou jednoduché na ovládání, a můžete si je nastavit vůči průniku světla kdekoliv na vašem okně. Se žaluzií posouváte směrem nahoru a dolů, nebo ji můžete zaparkovat ve spodní nebo horní části okna. Doporučujeme výrobky MHZ, kde celá výroba je řízena v Německu. Vysoká kvalita je zaručena.

plisé žaluzie na francouzské okno 2

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top