Home » Tipy a návody » Proč si pořídit látkové vnitřní rolety na míru?

Proč si pořídit látkové vnitřní rolety na míru?

Sháníte kvalitní zastínění vašeho domova? Nevíte, co si počít s ostrými paprsky slunce, které vás pravidelně obtěžují? Nezamhouříte kvůli pouličnímu osvětlení oči? Nemůžete vystát slídící sousedy, kvůli nimž se cítíte nekomfortně? S tím je konec! Máme pro vás řešení, které vás zaručeně nadchne.

Zajistit si v dnešní době trochu soukromí a pohodlí ve vlastním domě může být oříšek. Jednou se skrze slunce nemůžeme dívat na televizi, jindy nám úplněk září přímo do tváře a nemůžeme spát. A pak, když už se zdá všechno v pořádku, přeběhneme po bytě polonazí a ejhle, skrze okno na nás ze zahrady mává sousedka. Nemluvě o potřebě svícení za tmy. To pak mají lidé na ulici zajímavou podívanou na celý váš interiér. Jste jako divadelní hra.

Osvícené jeviště je váš dům a herci neustále pobíhají tam a zpět. Zkrátka nic z toho není příjemné. Pomoc je snadná: látkové rolety. Ukážeme vám jejich provedení a seznámíme vás s jejich vlastnostmi a výhodami. A to hlavní. Všechny se vyrábějí na míru!

látkové rolety na míru

Římské rolety

Římské rolety do oken jsou velice elegantní a okouzlí vás svou jednoduchostí. Své uplatnění najdou nejen na malých a větších oknech, ale i v těch střešních. Rolety nabízejí jak zastínění, tak zatemnění. Vybírejte si ze široké škály materiálů a barev a nebojte se experimentovat.

Správně zvolená roleta dokáže váš interiér opticky zvětšit, nebo zútulnit či oživit. Záleží jen na vašem přání. Velkým plusem je dlouholetá tradice značky Bematech a její moderní technologie. Díky řezu laserem se látka netřepí a švy zůstávají skryté. Římská roleta funguje tak, že jediný kus látky se vytažením složí do menšího balíčku. Při roztažení se 100% napne a vytvoří dokonalé stínění bez prověšení.

římská roleta hnědá

Výhody

 • pestrost využití
 • možnost motorického ovládání
 • zastínění i zatemnění
 • mnoho barev a tkanin
 • nehořlavé provedení
 • moderní technologie
 • pro okna max. šíře 4 200 mm, výše 5 900 mm

Rolety den a noc

Den a noc rolety zabijí dvě mouchy jednou ranou. Potřebujete zatemnit místnost přes noc, ale zároveň přes den chcete v místnosti něco vidět a i tak se vyhnout ostrému slunci? Toto řešení je přímo pro vás! Okenní rolety nabízejí hned dvě východiska! Můžete použít jednu jedinou roletu, která je složená ze dvou druhů látky. Horizontální pruhy tak vypadají jako žaluzie, neboť jedny pruhy jsou stínící a druhé zatemňující. Pokud byste raději plnohodnotné stínění i zatemnění, nezoufejte! Rolety den a noc umí i toto. Umístěte dvě rolety vedle sebe. To znamená, že v noci stáhnete zatemňující roletu a přes den stínící. Výběr látek vás uchvátí! K

dispozici je obrovský výběr všech možných druhů a barev. Obě rolety jsou kryté ve slušivé kazetě, která dokonale splyne s vaším interiérem. Rolety lze ovládat řetízkem nebo motoricky.

rolety den a noc jsou praktické

Výhody

 • řešení 2 v 1
 • kombinovatelnost se závěsy
 • velký výběr materiálů a barev
 • kvalita značky Bematech
 • nehořlavá látka
 • pro okna max. šíře 2 200 mm, výše 2 800 mm

Nabízíme mnohem víc!

Při výběru interiérových látkových rolet se nemusíte držet jen těchto dvou nabídek. Vybírat si totiž můžete z mnoha dalších druhů!

Rolety s potiskem

Ať jde o logo vaší firmy nebo fotografii, oboje bude zdobit vaše rolety. Nechte své zážitky z cest promítnout ve vašem obývacím pokoji. Už žádné hřebíky ve stěnách kvůli obrazům. Nyní můžete spojit příjemné s užitečným. Vaše stínění se stane vaším obrazem!

Pro vás a vaši chytrou domácnost Tahoma. Ovládejte své stínění mobilním telefonem, i když jste na dovolené. Teď už vás nic nepřekvapí! Hrozí nečekané oteplení? Už nemusíte mít strach o své rostlinky na parapetu jižního okna. Až se vrátíte domů, budou stále vzkvétat.

ovládaní rolet a žaluzii přes-telefon-řídicí jednotkou-TaHoma

Máte zájem?

Pokud vás zaujala některá z našich rolet, je nám potěšením a rádi vás uvidíme ve vzorovém domě, kde si produkt můžete prohlédnout na vlastní oči. Jak toho dosáhnout? Nebo máte další otázky? Pak neváhejte napsat skrze webový formulář. Vyhovuje vám jiný způsob komunikace? Zavolejte nebo nám napište email. Vždy se vám bude někdo věnovat. Jednoduše si domluvíte schůzku a přijedete se podívat. Další rozhodnutí je na vás. Jakmile se rozhodnete pro koupi některého z produktů, vše s vámi vyřešíme na místě.

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top